Skoči na vsebino

Srečanja 2014

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2 odgovorov v temi
m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 367
  • Avtomobil: bel traktore

Moja je nora na minije. Ta vikend sva bila v rogaški na BMW srečanju, pa ji je bilo všeč. Seveda si je dečva zaželela iti tudi na kakšno mini srečanje. Mi lahko kdo pomaga z kakšnim spiskom srečanj.
Sem na hitro vrgeč uč na minijev forum, ampak se mi zdi da bi mu bolje pasal ime forum duhov.

Hvala.
Prikaži več možnosti

user_x
user_x

BMW fanatik

• Moderator
  • Sporočil: 6 690
  • Avtomobil: f30 318d

Moja je nora na minije. Ta vikend sva bila v rogaški na BMW srečanju, pa ji je bilo všeč. Seveda si je dečva zaželela iti tudi na kakšno mini srečanje. Mi lahko kdo pomaga z kakšnim spiskom srečanj.
Sem na hitro vrgeč uč na minijev forum, ampak se mi zdi da bi mu bolje pasal ime forum duhov.

Hvala.

Ravno to soboto, 7.6. bodo imeli neko srečanje/panoramsko vožnjo :ok
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

forum duhov, ta je pa dobra. do danes je še vsak dobil odgovore na svoja vprašanja, pobude in objave. ;) Sicer pa poglej objave preteklih srečanj/izletov zadnjih 3 let pa boš potem povedal če se ti še zdi forum duhov. :fight

Sicer pa MINIjaši nimamo časa za off topic po forumih, mormo delat da si lahko špogamo MINI z vsemi temi stroški ki jih potegne za sabo. :ok2 :laugh tako da največ komuniciramo preko mailing liste ter vedno bolj po facebooku.

Srečanje/izlet s pestrim programom bo sicer to soboto, 7.6. Zaenkrat prijavljenih je že 25 MINIjev, pričakujemo zopet konkretno številko s 4 na začetku. :ok

sta vabljena, pošlji mi na privat tvoj mail pa ti pošljemo podrobnosti.

Lp,
Anže- AK New MINI Drivers

Urejal BigBoSS, 03.06.2014, 18:48.

GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.