Skoči na vsebino

1988 E34 535i

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
128 odgovorov v temi
SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 171
  • Avtomobil: e39 530iM

Da še tle pohvalm, lep voz :ok Po pameti z njim :ok

Urejal SONiK, 03.06.2014, 21:26.

M3 drivers have no friends - Jeremy Clarkson

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 283
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

LOL, ne. :-D
Zelo podobna varjanta, črn, 535i, Remoteci, "črni dodatki" in mislim da tudi prednji podaljšek. Je bilo nekaj napisano na forumu, pa ne najdem, kaki dve leti nazaj. Mogoče ma kdo shranjeno, Falco, AlpinaB12?:)

Pomoje bo kar Remotec A. Zgledajo istih dimenzij, se pa ne vidi ravno najbolje. :ok

To je ta..in ta se je prodajal v Podskrajniku in je bil na avto.net-u saj smo ga predebatirali/skritizirali glede neoriginalnosti po dolgem in počez :-D @Octopus poslabšal si se z iskanjem tem :laugh
Bila je neka nora cena mislim da 3500€ ,nekaj takega ..

Se strinjam prvi post z @Azaelom :ok

Ker vsi samo hvalite... :laugh Daj vso to navlako dol in avto spravi v originalno stanje.:) Nevem ,če je še vedno isti avspuh ampak nazadnje ko sem ga slišal je bil zvok grozen/grd :dead
Nasveti:
- Imaš najboljšega mehanika za BMW-je 2 km iz Postojne @Racer80 (Beno),kosov ti nebo primanjkovalo.
-Najbolšega mojstra za plin imaš tudi 2km iz Postojne --> Siniša

Avto imaš najlepše možne barve, ČRNE :mljask da o motorju negovorim BIG SIX m30b35 po zvoku se vsak ostali šestak skrije tudi novejši... :mljask

Poraba jah okoli 10l/100km pa še kaj manj izven mestne vožnje bi morala biti..:ok2

Urejal blackberet, 03.06.2014, 21:57.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 422
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Veš kaj se meni mota po glavi,da je to bivša Propelerjeva.
Ki je bila pri kasnejšem lastniku opažena v Lj nekdo je prilepil sliko in napisal M5 videna v Lj,in je nekdo napisal ne bo kar 535i.

tisto je pisal Krt. Avto pa je imel v bistvu Friderikov kolega, tam eno ulico nad kinom Šiška, ga pa ne vidim več odkar sem se vrnil. Tako da v končni fazi bo verjetno nekje v Propelerjevih krogih še vedno, če je še cel. Je pa imel turbina2 platišča. :mljask

resno premišljujem da bi ga dala na plin sam nevem kok je to dobr za motor.

Pozabi, za ta denar lahko e34 tankaš in kaj drugega bolj koristnega postoriš na avtu, ker bo sigurno treba.:ok

To je ta..in ta se je prodajal v Podskrajniku in je bil na avto.net-u saj smo ga predebatirali/skritizirali glede neoriginalnosti po dolgem in počez :-D @Octopus poslabšal si se z iskanjem tem :laugh

Se strinjam prvi post z @Azaelom :ok

Avto imaš najlepše možne barve, ČRNE :mljask

Sem vedel, da mi je od nekje znan. :)
Ma poslabšal sem se predvsem s časom, odkar sem se vrnil iz puščave se z vijoličnim peljem le občasno, le še stoji, V8 je že povsem zaprašen v garaži, obup, nimam časa. :jok
Črna barva je nadzakon, barva vseh barv! TiNaa, katere točno barve je? Zgleda kul, črna kot se reče. :metalc

Z Azaelom se vsekakor tudi jaz strinjam in z idejo blackbereta, samo vsak lastnik ima svoj okus in prepogosto smo prišli do kregarije glede dodatkov na vozilih, tako da dokler se skrbi, da ostane ena e34 več na cesti, je dobro, pa naj ima kakršnekoli dodatke, lastnikova stvar.
Sem pa siguren da bi z original zadnjimi lučmi, pobranim emblemom, ki ne spada gor, počiščeno nalepko, oranžnimi smerniki, krom ledvičkami, pa magar če črne luči ostanejo, očiščen in z urejenimi platišči zgledal precej bolje.
Prikaži več možnosti

Urke2609
Urke2609

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 039
  • Avtomobil: Ex-46; E39 530dA

...

Sem pa siguren da bi z original zadnjimi lučmi, pobranim emblemom, ki ne spada gor, počiščeno nalepko, oranžnimi smerniki, krom ledvičkami, pa magar če črne luči ostanejo, očiščen in z urejenimi platišči zgledal precej bolje.

Počasi hobotnica. Saj je punca šele kupila avto :ok2
Imaš pa prav: najlepše bi bilo, če bi bilo vse original in spodobno urejeno, brez kakršnih koli kitajskih aftermarkerjev...
Prikaži več možnosti

4banger
4banger

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 421
  • Avtomobil: E46 M3&316i,koral 45

strinjam se glede oranznih smernikov, in M5 znacke ter luci, samo ledvicke naj ostanejo crne :ok2
Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
Prikaži več možnosti

TiNaa
TiNaa

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 61
  • Avtomobil: BMW e34 535i

Ker vsi samo hvalite... :laugh Daj vso to navlako dol in avto spravi v originalno stanje.:) Nevem ,če je še vedno isti avspuh ampak nazadnje ko sem ga slišal je bil zvok grozen/grd :dead
Nasveti:
- Imaš najboljšega mehanika za BMW-je 2 km iz Postojne @Racer80 (Beno),kosov ti nebo primanjkovalo.
-Najbolšega mojstra za plin imaš tudi 2km iz Postojne --> Siniša

Avto imaš najlepše možne barve, ČRNE :mljask da o motorju negovorim BIG SIX m30b35 po zvoku se vsak ostali šestak skrije tudi novejši... :mljask

Poraba jah okoli 10l/100km pa še kaj manj izven mestne vožnje bi morala biti..:ok2

Če bi bla poraba 10l nebi kle jamrala :D mestna je če imam težko nogo (kar je pogosto) 15 l lahko tudi kj več, odprte ceste pa od 8 do 10.

To "navlako" nebom dajala dol ker meni je čist kul :) u kratkem ga bom dala spolirat njega in feltne :)

Urejal Nixxon, 04.06.2014, 07:48.

Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 615
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Uh, 8-10litrov porabe na odprti cesti.

Sam ne morem spraviti pod 10 na relaciji z junior six (2.0) :-D pa še nikamor se nepremakne :crazy
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 810
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Potem imaš čisto pričakovano porabo, če ti odprte ceste res kuri samo 8-10. Tak avto pač ni za mesto narejen, to je dejstvo. A z mestom ti misliš Postojno, al še kaj večjega? :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 772
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Uh, 8-10litrov porabe na odprti cesti.

Sam ne morem spraviti pod 10 na relaciji z junior six (2.0) :-D pa še nikamor se nepremakne :crazy

E34 535i je stroj, jaz sem imel s 535iA povprečno porabo 12,5 litra relacijske vožnje, s tem da sem ga zelo redko vozil kaj dosti izpod 200 km/h. Je eden najboljših avtomobilov kar sem jih imel, še zdaj se mi kolca po njem.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

E34 535i je stroj, jaz sem imel s 535iA povprečno porabo 12,5 litra relacijske vožnje, s tem da sem ga zelo redko vozil kaj dosti izpod 200 km/h. Je eden najboljših avtomobilov kar sem jih imel, še zdaj se mi kolca po njem.

Tako je ja z avtomatom je bila poraba okoli 12l/100km ,moramo upoštevati da je avtomat imel samo 4 brzine.

Po tistem avtu se kolca obema! :crazy :blackeye Lastniku ,če to bere se pa smeji :metalc

Urejal blackberet, 04.06.2014, 08:08.

Prikaži več možnosti

TiNaa
TiNaa

Novinec

• Uporabnik

Potem imaš čisto pričakovano porabo, če ti odprte ceste res kuri samo 8-10. Tak avto pač ni za mesto narejen, to je dejstvo. A z mestom ti misliš Postojno, al še kaj večjega? :-D

Postojna,Prestranek,Pivka to so moje destinacije :D
Prikaži več možnosti

miha84
miha84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 307
  • Avtomobil: Caravelle

Hm napake kaj pa vem nč resnga motor je dober, hauba je mal zbledela, zadnja vrata se mi ne odpirajo pa PORABA :D resno premišljujem da bi ga dala na plin sam nevem kok je to dobr za motor.

Pol bo pa plinska instalacija v avtu vredna vec, kot cel avto :-D

Kaj dost iznad 200 pa tut ne gre :blabla

To "navlako" nebom dajala dol ker meni je čist kul :) u kratkem ga bom dala spolirat njega in feltne :)

Vsake oci imajo svojega malarja in vsak lahko pocne kar se mu zdi s svojim avtom. A meja med hudim Bmw-jem in vzhodnjasko okraseno novoletno jelko je zelo tanka. :ok
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj dost iznad 200 pa tut ne gre :blabla

235km/h(231km/h avtomat) ima končno tako da... :ok2

Prikaži več možnosti

TiNaa
TiNaa

Novinec

• Uporabnik

235km/h(231km/h avtomat) ima končno tako da... :ok2

Bom kej posnela :P
Prikaži več možnosti

vuko83
vuko83

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 058
  • Avtomobil: e60 530d

Čakamo posnetek. :-D :ok
Avto je lep, pa rihtaj ga po svojih željah. :ok
Prikaži več možnosti

soru
soru

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 317
  • Avtomobil: M

Pa po pameti, ...:ok
Prikaži več možnosti

TiNaa
TiNaa

Novinec

• Uporabnik

Pa po pameti, ...:ok

Če bom že snemala bo šlo do konca valda :P Sam itak bom prej zamenjala diske pa ploščice kr pr men so že na konci :)
Prikaži več možnosti

soru
soru

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 317
  • Avtomobil: M

Če bom že snemala bo šlo do konca valda :P Sam itak bom prej zamenjala diske pa ploščice kr pr men so že na konci :)

Ej, upam, da se ne bova takrat kje srecala, ko boš ti to snemala pri taki hitrosti, bremze si pa zrihtaj, pa ne samo zaradi snemanja in dokazovanja koliko avto gre:crazy,....verjem nesreca se zgodi prehitro, nisi sama na cesti,... drugace je na pistah, pa še tam se kaj pripeti....:ok

Moje mnenje pač, jaz ko se hočem dokazovat grem na pisto, na cesti nikoli!:ok
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 787
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

No ja sej če je tak čas da ni nobenga na cesti tut ni neka blazna nevarnost posnet top speed z 535i :)

Je pa tko da E34 že če ima brezhibne zavore niso nevem kaj ( za današnje čase ), pa tut pr gumah je treba bit pozoren da se ne vozš na 10 let starih kjer gledajo vse žice vn :-D
Prikaži več možnosti

TiNaa
TiNaa

Novinec

• Uporabnik

No ja sej če je tak čas da ni nobenga na cesti tut ni neka blazna nevarnost posnet top speed z 535i :)

Je pa tko da E34 že če ima brezhibne zavore niso nevem kaj ( za današnje čase ), pa tut pr gumah je treba bit pozoren da se ne vozš na 10 let starih kjer gledajo vse žice vn :-D

pa sj nebom šla čez mesto snemat, če bi že snemala bi valda šla na avtocesto. Pa men osebno so piste kr neki sploh ni to to, pravi adrenalin je neki kar ne smeš počet pa usen narediš ;)
Prikaži več možnosti