Skoči na vsebino

Električna zobna ščetka Sonicare

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
58 odgovorov v temi
Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 800
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

Odločam se za nakup ščetke Sonicare, zato me malo zanimajo vaše izkušnje. Kater model priporočate? Diamondclean, Flexcare, Flexcare Titanium,... Se splača kupit ta dražjo (novejšo?) ali je vseeno če je kak slabši model? Ima kdo zraven UV čistilec, se ga splača kupiti zraven?
Kje bi jo dobil najugodneje, v Slo ali kar prek Ebaya?

Hvala za pomoč
Prikaži več možnosti

dr.sah
dr.sah

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 653

Jaz imam pomojem flexcare, kupil pa sem ga na ebayu, oz kupil sem komplet dveh krtač, in uv čistilec. Takrat so bile kar dosti cenejše kot pri nas. Meni sta krtači zdržali dobre tri leta, včeraj je crknila druga. Tako da moram še eno kupiti.

Je pa res dober občutek po drgnjenju, ker imaš občutek da si vse spravil dol, in zobje so prijerno gladki. Vsekakor priporočam
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 271
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Predlagam da se obrnete na Eltus Plus na Tbilisijski, tam imajo Philips servis in dobis Sonicare Flexcare za 80€, je SWAP enota, torej komplet zapakiran brez karton skatle.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Jaz imam pomojem flexcare, kupil pa sem ga na ebayu, oz kupil sem komplet dveh krtač, in uv čistilec. Takrat so bile kar dosti cenejše kot pri nas. Meni sta krtači zdržali dobre tri leta, včeraj je crknila druga. Tako da moram še eno kupiti.

Je pa res dober občutek po drgnjenju, ker imaš občutek da si vse spravil dol, in zobje so prijerno gladki. Vsekakor priporočam

Kako se pa te električne krtače obnesejo pri tistih, ki imajo občutljive dlesni?
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Tattoo
Tattoo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 461
  • Avtomobil: R5

Kako se pa te električne krtače obnesejo pri tistih, ki imajo občutljive dlesni?

Odlično...jaz sem ravno zaradi občutljivih dlesni (po priporočilu zobozdravnika) presedlal iz običajne ščetke na Sonicare. In resnično je boljše, saj pri Sonicare ne rabiš tako "drgniti" in posledično ne obremenjuješ dlesni. :ok

Kupil sem pa vse (tako osnovno enoto, kot tudi nastavke) preko eBaya, saj je kar dosti ceneje, kot pa se da dobiti pri nas.
"There are only three sports: bull fighting, car racing and mountain climbing. The rest are mere games!" - Ernest Hemingway
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 157
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

jaz že kakšno leto uporabljam Diamondclean in je ne menjam več
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 519
  • Avtomobil: BMW E46 M-Tech, E39

A DiamondClean je kao še boljša kot Sonicare Flexcare?

Torej katera je najboljša, oz. so kakšne prednosti/slabosti med njimi?
http://www.mimovrste...-scetke?o=price
========== BMW ==========
///- CHAMPION ALL THE TIME -\\\

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik

Uporabiš kdaj drug program kot "clean"? :-D
Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik

A DiamondClean je kao še boljša kot Sonicare Flexcare?

Torej katera je najboljša, oz. so kakšne prednosti/slabosti med njimi?
http://www.mimovrste...-scetke?o=price

Tule je primerjava modelov: http://sonicare.si/d...n FC dvojno.pdf
Prikaži več možnosti
    • BMW-Mojster je všeč

BossMR
BossMR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 413

Tudi jaz!:ok
BMW M Power
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 039
  • Avtomobil: new age e39

Uporabiš kdaj drug program kot "clean"? :-D

Jaz stalno masaži, ker mi bolj spuca obloge od kave in čaja. Dejansko na poliranje ne hodim več. Pa kako abrazivno pasto - paradontax whitening al kaj in gre vse dol kot s smirglom :ok2

jaz mam ta flex z dvema krtackama
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik

Nekako sem se odločil, da bi verjetno vzel DiamondClean Black... Sedaj pa me zanima kje bi jo najugodneje dobil, seveda z 2 letno garancijo? Gledam malo po ebay-u in so cene s poštnino zelo podobne cenam pri nas. Ima kdo kak nasvet kje kupiti?
Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik

Nekako sem se odločil, da bi verjetno vzel DiamondClean Black... Sedaj pa me zanima kje bi jo najugodneje dobil, seveda z 2 letno garancijo? Gledam malo po ebay-u in so cene s poštnino zelo podobne cenam pri nas. Ima kdo kak nasvet kje kupiti?

Tudi jaz sem se tako odločil, kupil jo bom pa najverjetneje v SLO za 175€, v tujini sem jo s poštnino našel le cca 10€ ceneje. Razen če kdo ve za kakšen popust kje? :-D

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

berni
berni

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 219
  • Avtomobil: BMW 325i E92 M

Od 145 naprej..
http://geizhals.at/p...n-a1020063.html
Od 126
http://www.ebay.de/s...cat=0&_from=R40
Prikaži več možnosti

mustang997
mustang997

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 326
  • Avtomobil: _

Kako je z uveljavljanjem garancije pri nakupu preko teh spletnih trgovin v tujini (Nemčija, Avstrija), lahko servisiramo tu ali je potrebno pošiljati nazaj?
Bral sem po forumih, sicer za mobitele (misim da nexus 4 takrat), da kljub temu da je LG servis v slo, tisti, ki so kupili v tujini, niso mogli v slo uvelajvaljati garancije. Tak odgovor so dobili od tistega zavoda za zaščito potrošnikov oz. eno od inštitucij.

Blazbmw, BMW-Mojster, sta kupila? Katero, kje, koliko $$$, sta zadovoljna?
At 13.000 feet nothing else matters.
Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 593
  • Avtomobil: Božje vozilo

Eno vprašanje oz. dve :laugh

Uporabljam klasično ščetko ,včasih sem pa imel neko kao električno samo ni nič bzzz delala samo bila je v njej baterija da ti je nabila zobe z pozitivnim nabojem ali negativnim ne vem več??? V glavnem niso se ti obloge prijemale na zobe po tem zelo dobra stvar.

Ali ima ta Sonicccare tudi to opcijo?

Ali se nastavki dobijo posebej da ni potreben nakup celotne kolekcije?
Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik

Kako je z uveljavljanjem garancije pri nakupu preko teh spletnih trgovin v tujini (Nemčija, Avstrija), lahko servisiramo tu ali je potrebno pošiljati nazaj?
Bral sem po forumih, sicer za mobitele (misim da nexus 4 takrat), da kljub temu da je LG servis v slo, tisti, ki so kupili v tujini, niso mogli v slo uvelajvaljati garancije. Tak odgovor so dobili od tistega zavoda za zaščito potrošnikov oz. eno od inštitucij.

Razen če gre za mednarodno garancijo (kar je v redkih primerih), velja garancija le v državi kjer je izdelek kupljen.
Jaz jo bom vzel kar v SLO, mogoče dobim še malo popusta od forumaša. :ok

Eno vprašanje oz. dve :laugh

Uporabljam klasično ščetko ,včasih sem pa imel neko kao električno samo ni nič bzzz delala samo bila je v njej baterija da ti je nabila zobe z pozitivnim nabojem ali negativnim ne vem več??? V glavnem niso se ti obloge prijemale na zobe po tem zelo dobra stvar.

Ali ima ta Sonicccare tudi to opcijo?

Ali se nastavki dobijo posebej da ni potreben nakup celotne kolekcije?

Tale s pozitivnim in negativnim nabojem mi deluje malo lovska... :-D
Drugače se pa da menjat nastavke, poglej si uno tabelo par postov nazaj. :ok

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik

Znanec je naročil sonicare preko eBay-a in vem, da mu je tik pred potekom garancije crknila. V Nemčijo je poslal mail kako je glede garancije in so mu odgovorili, da so nažalost že nehali prodajati ta model, zato mu bodo poslali novejšega. :ok2 Ni rabil nič pošiljat pokvarjene ščetke nazaj. :ok Je pa bilo tole že nekje 2 leti nazaj.

Jaz še nisem kupil, bom pa verjetno vzel Diamondclean, edino ne vem še a v črni ali v beli barvi, odvisno od ponudbe...:ok
Prikaži več možnosti

alesh
alesh

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 213
  • Avtomobil: E46 323Ci

Pozdravljeni!

Padla je odločitev, da si omislim zobno ščetko DiamondClean Black.

Kje v SLO jo dobiti najugodneje? BMW-Mojster omenja zgoraj forumaša, ki lahko zrihta nek popust. Če tole bere, naj se javi.

Lp Aleš
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 554
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Jaz imam Flexcare platinum z unim UV čistilcem že ene dva meseca, zelo zadovoljen. Prvič ko si zobe opereš s tem je prou noro.

Dal sem pa 80€. Evaluation verzija, za stroko. :)

Urejal voith, 02.03.2015, 08:21.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti