Skoči na vsebino

Električna zobna ščetka Sonicare

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
64 odgovorov v temi
x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 339
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Jaz imam par let Oral B el. ščetko, sem pozabil model, ma nekaj bolj osnovnega je. Velik preskok napram navadni zobni ščetki, ampak najbrž nič posebnega med električnimi.

Baterija je pa smešnica. Že v navodilih piše, da se polni 22 ur (je pa wireless polnilec), zdrži pa slab teden ob enkratni uporabi na dan, s tem da vsak dan občutno upade hitrost vibracij. To bi moral imeti kar non-stop na polnjenju...

Je vredno menjati na tole zgornjo xiaomi, čeprav mi še ni crknila moja?
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 177
  • Avtomobil: e24 635csi

Xiaomi je vse fino in fajn ampak, kar se tiče zob jaz bolj zaupam Philipsu oz. Oral Bju, ker imajo ogromno kilometrine za sabo.

Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 483
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Jaz sem imel prej Sonicare in ti garantiram da ne čisti bolje od xiaomija.

Imamo pa še doma oral-b triumph professional (najboljši takratni model) in sem jo ravno zaradi težav kot jih x-driver opisuje izločil iz uporabe. No pa meni krožna glava ni preveč pasala in so mi občasno spet krvavele dlesni (prvo električno sem kupil ravno zaradi dlesni in se je stanje popravilo). Jo pa občasno uporabim s tamajhno glavo za pranje zob otrokoma, ker s sonicno ne pustita, saj ju menda po nosu zgecka :)
Prikaži več možnosti

Blazbmw
Blazbmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 825
  • Avtomobil: 1.0 Turbo :)

@Monaco hvala za tale nasvet glede Xiaomija, nisem vedel, da tudi to ponujajo!

Sem ravno razmišljal o menjavi Sonicare Flexcare ščetk (ena od dveh je ravno crknila, ta druga pa tudi že nekaj peša), ki bosta kmalu stari 6 let.
Sem sedaj naročil eno Xiaomi Soocas X3U, pa da vidimo kako se obnese. :)
Prikaži več možnosti

jastreb
jastreb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 379
  • Avtomobil: metro / intertours / lpp

Jaz imam par let Oral B el. ščetko, sem pozabil model, ma nekaj bolj osnovnega je. Velik preskok napram navadni zobni ščetki, ampak najbrž nič posebnega med električnimi.
Baterija je pa smešnica. Že v navodilih piše, da se polni 22 ur (je pa wireless polnilec), zdrži pa slab teden ob enkratni uporabi na dan, s tem da vsak dan občutno upade hitrost vibracij. To bi moral imeti kar non-stop na polnjenju...
Je vredno menjati na tole zgornjo xiaomi, čeprav mi še ni crknila moja?

Js sm si za božička nabavil philips sonicare, pa mi je baterija držala 2 meseca ob dvakratni uporabi na dan
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.