Skoči na vsebino

Moje življenje in poroka v Manili, Filipini

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
2553 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 75 281
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Prijatelji, pozdravljeni. Da ne boste v skrbeh zame se vam oglasam iz Manile, kamor sem z letalsko druzbo Emirates preko Benetk in Dubaja prispel v nedeljo popoldne. Kljub temu da sem o Manili slisal marsikaj, moram povedat da sem se vedno v enem kosu in da se pocutim dobro. Vtisi so torej zaenkrat pozitivni, kaj vec pa povem ko prilezem na plano iz svoje luknje - trenutno namrec se vedno prebolevam Jet Lag in okusam druzinsko zivljenje z mojo bodoco zeno ter njeno stevilno druzino, sorodniki in prijatelji - moram povedat da res odlicno skrbijo zame, razvajajo me s slastno azijsko hrano in nasploh skrbijo za mene kot da sem kralj :mljask :king Toliko za zacetek o tem, kaj vec pa malo pozneje ko pridem spet do interneta in ko si zrihtam spominsko kartico za mobitel, da bom lahko naredil kako fotko :fotograf Zaenkrat lahko recem le to da v Manili je kaj za videti, sploh promet je tu zelo zanimiv in nasplosno imas obcutek kot da je milijonsko mesto ena ogromna vas, kjer prakticno ni pravil in so ceste tako prepletene, da se mimogrede izgubis kjerkoli ze si :eek jaz samo upam da me ne bojo kje "pozabili", ker potem bo tole verjetno moje zadnje javljanje od tukaj :strah :svic ...no pa mislim da ne bojo ker k sreci moji gostitelji niso tako pozabljivi kot sem jaz, hahahaha :laugh :laugh :laugh

Cau Slovenija, Jerry's missing you :wave2 :puslc
Prikaži več možnosti
    • Đony je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Lepo, da si se oglasil :ok Z veseljem pričakujemo nadaljne dogodivščine :ok2

P.S. Navigacijo si kupi, da boš našel domov, če te kje pozabijo al pa da se ti zgodi kakšen "Hangover" :laugh
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

OG Blaž
OG Blaž

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 858
  • Avtomobil: Civic

:frown
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Lepo, da si se oglasil :ok Z veseljem pričakujemo nadaljne dogodivščine :ok2

P.S. Navigacijo si kupi, da boš našel domov, če te kje pozabijo al pa da se ti zgodi kakšen "Hangover" :laugh

Ah ne bom, pomojem to nima smisla ker bi mi jo itak takoj spizdili, v primeru da se izgubis si pomojem lahko srecen ze ce samo obdrzis celo kozo in spodnje gate ki jih imas na sebi... alkota se pa sploh ne dotaknem :nono :laugh

:frown

Zakaj si pa ti tako zalosten? :confused Saj ne bom umrl, no... :friends OK porocil se bom ampak to vseeno ni tako hudo, vsaj nekaj casa lahko se migas (pa moja je tudi eno tako sladko in lustkano bitje, da ne verjamem da bi mi lahko kaj hudega storila :love) :laugh :laugh :ok2
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 981
  • Avtomobil: OOOO

:brezslik

:jerry

Urejal Jerch_, 01.07.2014, 10:00.

Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: AUDI A3 CABRIO

o Jerry, lej ga fanta, lepo da si se javil, mi v službi spet ne bo dolgčas, ko bom lahko bral tvoje dogodivščine na Filipinih, vse naj naj ti želim, pa čim več foto materiala naloži:ok2 :ok2 :ok
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 60 067
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Nova telenovela na BMWsloTV. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl, Falco in IGOR989 uporabnikom je všeč to sporočilo

kian_alvane
kian_alvane

addicted to e36

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 486
  • Avtomobil: nimam

Nisem ravno na tekočem s tvojim ljubezenskim življenjem... Katera Azijka po vrsti je ta?
:mznak for Motorsport. :mznak for Milestones.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Ah ne bom, pomojem to nima smisla ker bi mi jo itak takoj spizdili, v primeru da se izgubis si pomojem lahko srecen ze ce samo obdrzis celo kozo in spodnje gate ki jih imas na sebi... alkota se pa sploh ne dotaknem :nono :laugh

Ja ja ... že vidim kako to zgleda :laugh ... srkanje coctailov po slamici all the time. :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 249
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Prikaži več možnosti

Beemer
Beemer

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 854

Love emigrant:laugh

Lepo pa kako sliko prilimaj.:ok

Kok si dal za karto do tja (predvidevam da je enosmerna:ok2)?

Urejal Beemer, 01.07.2014, 11:57.

Not only must justice be done; it must also be seen to be done.:ok V Slo -> :thumbsdown
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 60 067
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Poleg njegove dvosmerne, bi rekel. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

sasiti
sasiti

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 301

Jerry, bring it on. Tvoj šov je boljši od vsakega aka "Ljubezni na kmetiji" in "Slovenkih talentov", pa četudi bi jih združili v enega....:metalc

Upam, da bo tale trajal kaj več kot eno sezono.... Ne šparaj s slikami, pa kak video tud lahko pokneš.

Prikaži več možnosti

Mishko
Mishko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 276
  • Avtomobil: E39

Kdo mi bo pa zdej dele za e39 rihtu?
Vegetables are living creatures too, they're just easier to catch!
I didn't fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
Vegetarian - that's an old Indian word meaning lousy hunter.
Prikaži več možnosti

Urke2609
Urke2609

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 039
  • Avtomobil: Ex-46; E39 530dA

:jerry :jerry :jerry

In ponovno se začenja show :-D Tole bo še zanimivo :laugh Danes si grem kupit pir in kokice :cool Veliko sreče, uspeha in ljubezni, pa čim manj zapletov :ok

P.S. Sam res, koga zdaj kličemo za dele? :confused
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 502
  • Avtomobil: BMW

Evo Santa Barbara by Jerry je spet stekla .........

...... daj malo povzetka, da si spet ne razbijamo glave, a je to še tista stara ljubezen iz 1 . dela Santa Barbare, kjer je oče izbranke Policjot pa to, ona učiteljica, ali si našel že kaj novega ....

Da si ne rabimo razbijati glave ...... ;)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Nisem ravno na tekočem s tvojim ljubezenskim življenjem... Katera Azijka po vrsti je ta?

Druga in upam da tudi zadnja :ok2

Ja ja ... že vidim kako to zgleda :laugh ... srkanje coctailov po slamici all the time. :ok2

:funnypost

Jerry, bring it on. Tvoj šov je boljši od vsakega aka "Ljubezni na kmetiji" in "Slovenkih talentov", pa četudi bi jih združili v enega....:metalc

Upam, da bo tale trajal kaj več kot eno sezono.... Ne šparaj s slikami, pa kak video tud lahko pokneš.

:jerry :jerry :jerry

In ponovno se začenja show :-D Tole bo še zanimivo :laugh Danes si grem kupit pir in kokice :cool Veliko sreče, uspeha in ljubezni, pa čim manj zapletov :ok

P.S. Sam res, koga zdaj kličemo za dele? :confused

Hvala :skrbast Zaenkrat bo sicer samo tekst ker je sla sefica v trgovino in sem jo pozabil nafehtat za kabel... no ampak nic bat, pridejo tudi fotke :laugh :metalc
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Evo Santa Barbara by Jerry je spet stekla .........

...... daj malo povzetka, da si spet ne razbijamo glave, a je to še tista stara ljubezen iz 1 . dela Santa Barbare, kjer je oče izbranke Policjot pa to, ona učiteljica, ali si našel že kaj novega ....

Da si ne rabimo razbijati glave ...... ;)

Ne, to je zdaj cisto druga pesem. S tisto sva sla narazen ker se ona ni bila pripravljena preselit k meni (morala bi pustit dobro placano drzavno sluzbo uciteljice), jaz se pa tudi nisem mogel preselit k njej, ker moram doma skrbet za mamo :blackeye Moja nova ljubezen je imela tukaj eno ubogo sluzbo kjer so jo na vse pretege izkoriscali, tako da jo je z veseljem pustila in zdaj jaz skrbim zanjo. Po poroki se bom vrnil domov kjer naju registriram na upravni enoti, nakar skociva se na Kitajsko (Peking) uredit ene par papirjev in potem koncno skupaj domov v Slovenijo... no vsaj upam, ce bo vse po planih :love :love :love :woohoo :ok2
Prikaži več možnosti

mustang
mustang

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 271
  • Avtomobil: V6...

Sem vedel da je Jerry podzavesten fen azijskih linij. :laugh
Kdaj lahko pričakujemo da bo zamenjal sedmice za kako hondo, nissana ali morebiti hyundaia?
BMW, kaj še sploh ostane malim?
Prikaži več možnosti

čare
čare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 820
  • Avtomobil: Marea JTD

Evo opet je počelo.No tukaj mi je všeč ker bo baba prišla sem in se boš losal njene ogromne familije,ker ko slišim nekaj o "njeni veliki familiji" takoj pomislim kako te bojo molzli no ampak če jo boš privlekel sem bo tam edino mama lahko ata molzla.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.