Skoči na vsebino

(Zares) dober vulkanizer?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
503 odgovorov v temi
Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 544
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Možno.
Jaz se prej telefonsko najavim in zahtevam šefa. :)

To pa je tudi možno.
No moj oče ga je osebno poznal, in dokler je on delal je bilo vse v redu, da ne bo kdo mislil, da blatim koga.
Problem je v šlampastih in vsepameti polnih mladcev na servisu.

To, da bi pa 19 letnik z "da ne rečem kaj" starim BMWjem zahteval šefa, je pa iluziorno.

No, vsekakor bom tole idejo uporabil naslednjič, ko bom kaj rabil, hvala. :cool
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Veriga je močna natančno toliko, kot je močan njen najšibkejši člen. :)
V primeru servisa, ki ga omenja naš admin, lahko zaključimo zelo hitro - velika večina zaposlenih je zelo usposobljenih za delo, imajo pa tudi ljudi, ki se s svojim obnašanjem in butastimi komentarji lahko hitro zamerijo stranki.
O Dušanu sam težko rečem kako pikro, roko na srce, je ne morem, dec je prava legenda, za marsikoga čudak, frik, zabavljač, težak, genij, desc, še posebej fascinanten pa je njegov spomin, kaj ima kakšen avto stranke, obut. Do sedaj še nisem srečal človeka, ki bi za dve, tri leta nazaj vedel, kaj ima avto nataknjeno na platišče...on je kot hard disk in ve. Res fascinantno. :eek
Nikoli ne bom pozabil, kakšne težave sem imel z gumami Nokian na compactu 323ti. Pojavljale so se vibracije in ropot - do te mere, da sem kupil nov kolesni ležaj (ki ga še danes, nerabljenega prodajam :-D, glej oglase, damo poceni, za pol cene), odšel do Profila, kjer mi Dušan pove, da bo postopek trajal kako uro, dve do tri. Pridem po avto po treh urah in ga najdem v garaži. Gume so imele prirezane robove - kot kavbojske srajce. Nisem bil prepričan ali naj popizdim ali naj bom tiho - ko me povabi na test drive. In greva na test drive.
Tako hitro se v tako gostem prometu, v svojem avtu, na sovoznikovem sedežu, še nikoli nisem peljal. Avto je bil naravnost prerojen. Nobenih vibracij, nobenega tresenja, ništa.
Pnevmatike so imele preveč oglate robove, kot se je izkazalo.
To je samo eden od primerov, ko je Dušan z ekipo rešil na videz obupno situacijo.
Priznam pa, da imam pomisleke, ko gre za menjavo gum na Zajcu - saj lahko nabašem na vajenca ali pa nekoga, ki se mu jebe in mi bo s premontažo naredil več škode kot koristi. Seveda namigujem na praske na platiščih. In točno to me tudi moti pri večini teh serviserjev - ker se po večini vsem jebe. :frown

Pod črto ima servis odličen pedigre, vendar ga občasni pacijenti/zaposleni lahko hitro degradirajo. In se mnogim strankam tako zamerijo.

Servis z zadržkom absolutno priporočam. :ok

LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 569
  • Avtomobil: Mašina

Jaz priporočam avtomojstra na Vrhovcih.

www.avtomojster.si

Odkar tam montiram in centriram nimam nikoli niti najmanjših problemov s tresenjem ne čim drugim :) Pristop je profesionalen, je pa seveda tudi cena temu primerna. ;)
Prikaži več možnosti

-škili-
-škili-

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 737
  • Avtomobil: BMW 530 dAt

Vedno vozimo avte/kombije k stipicu in se nikoli nobenih problemov z njim.
Tudi fantje so uredu in naredijo korektno svoje delo.
Odnos do strank je pa tudi kul.
Cene ima pamalo drazje kot drugje ampak se splaca.

Urejal -škili-, 08.11.2009, 11:41.

Prikaži več možnosti

ales66
ales66

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14

Imam slabo izkušnjo z vulkanizerjem v LJ na Viču pri cerkvi. Poleti sem šel tja menjat letne gume z novimi, ki sem jih pripeljal s seboj. Tja sem šel, ker mi je najbližji. Bil sem edina stranka. Najprej me je sprejel en pijanček in predno sem prišel k sebi, sta k sreči prišla že druga dva mojstra. Potem je šlo tako hitro, da sploh nisem sledil. Avto so dvignili s štirimi prastarimi dvigalkami. Potem so vprašali, če rabim račun. Ja seveda ga rabim, če drugega ne zaradi morebitne reklamacije. Na koncu na prvi pogled vse ok, trese ne. Kasneje opazim, da so na notranji strani dali rabljene uteži in da ventili niso bili menjani. Plačal sem seveda polno ceno, ki vključuje tudi menjavo ventilov. Zdaj, ko sem nameščal druge feltne z zimskimi gumami pa sem opazil, da je eno platišče močno poškodovano z notranje strani.

Imam pa eno dobro izkušnjo s popoldancem iz Doba pri Ljubljani (Bokalj) pri katerem sem kupil rabljena platišča za zimske gume, ki mi jih je potem tudi nameščal. Edini vulkanizer do sedaj, ki je na koncu zategnil vijake z moment ključem. V glavnem jih vedno pretegnejo in jih je potem težko odviti s tistim kjučem iz avta. Zamenjal je tudi ventile in namestil nove uteži brez, da bi ga na to posebej opozoril.

Dobra izkušnja tudi z B&F na Dolenjski c. v Lj. Tja sem šel reklamirat eno Bridgestone ER 300. Kljub temu, da mi reklamacije niso upoštevali so bili zelo prijazni in korektni. Dali so mi primeren popust za novo in na koncu sem odšel kot zadovoljna stranka. Žal pa tudi tukaj preveč zategnejini vijaki.

Urejal ales66, 08.11.2009, 13:55.

Prikaži več možnosti

Imperium
Imperium

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 451
  • Avtomobil: ///M

Jaz priporočam avtomojstra na Vrhovcih.

x2

Sem na Mihovo priporočilo tudi sam preveril njihove storitve in lahko samo pohvalim, saj so edini (izmed treh vulkanizerjev) uspešno scentrirali gume in odpravili tresenje. Mi je zelo všeč njihov moto: "nč ne sme trest" :)
Prikaži več možnosti

Warden
Warden

Big Brother

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 551
  • Avtomobil: X3, E39 se prodaja

Imam slabo izkušnjo z vulkanizerjem v LJ na Viču pri cerkvi. ...

Tja je res nevarno hodit, čeprav mi je najbližje. Že leta dolgo je podobna žalostna situacija. Pa tako dobra lokacija. Res škoda.:frown
Objavljena slika
BeMyWings
LP
Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 984
  • Avtomobil: R1200R

Dober vulkanizer je tisti, ki si pusti pod prste gledat, ne pa da te z žetonom nažene na kozarček kropa kavne barve. B&F Pneumatic Dolenjska cesta. Pridno nadzorujem in težim, sem brez pripomb. Gospod z Brezovice me ni pustil zraven. Pa tudi js nimam feltn z diamantno sredino in zlatimi šraufi. Sem jih pa težko zaslužila. Rajši jih sama u graben stresem, kot da mi jih vajenc pošara.

Lep pozdrav,

Z.
Objavljena slika
Nisem pleh picka, ker se sponzor za tako veliko rit še ni rodil. J.Lo.press :laugh
Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 274
  • Avtomobil: avtomatik

Veriga je močna natančno toliko, kot je močan njen najšibkejši člen. :)
V primeru servisa, ki ga omenja naš admin, lahko zaključimo zelo hitro - velika večina zaposlenih je zelo usposobljenih za delo, imajo pa tudi ljudi, ki se s svojim obnašanjem in butastimi komentarji lahko hitro zamerijo stranki.
O Dušanu sam težko rečem kako pikro, roko na srce, je ne morem, dec je prava legenda, za marsikoga čudak, frik, zabavljač, težak, genij, desc, še posebej fascinanten pa je njegov spomin, kaj ima kakšen avto stranke, obut. Do sedaj še nisem srečal človeka, ki bi za dve, tri leta nazaj vedel, kaj ima avto nataknjeno na platišče...on je kot hard disk in ve. Res fascinantno. :eek
LP
Austin

Hehehehehe...

Dober opis za Dušana :ok Tud moj avto pozna tega vulkanizerja :cool

LP A.
:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Ja, če je zraven avta Dušan, se res zrihta tako kot je treba - tudi če dejansko dela na avtu kdo drug. Ko šefa ni v delavnici, imam pa občutek, da se vse skupaj dosti spremeni, seveda ne na boljše. No take so moje izkušnje...
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 820
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

No jaz sem danes obiskal Špana, prvič,ič pa zgledana da ne. Uglavem potreboval sem zimake 185 55 15, kamorkoli sem klical jih ni bilo več oz. so imeli zaprto. Špana sem se sicer pretežno zaradi tukaj napisanega izogibal, na koncu sem poklical njih, kjer so me prevezali k mojemu soimenjaku, ki me je ravnotako razočaral s podatkom da takih zimakov ni več. No, mi je pa ponudil železne 14 col pa zimake za 350 EUR, kar sem samo pograbil. Skidal sem avto in ko sem prišel tja sem bil izredno presenečen nad prijaznostjo in profesionalnostjo (vsaj na videz) fantov. No, naredili smo nalog, ko sem vprašal če lahko prisostvujem pri delu, so sicer rekli da lahko, samo glede na to da so imeli res ogromno avtov na dvigalih nisem hotel delat gužve, raje sem se odpravil na kakav v njihov lokal in iz terase opazoval kaj se dogaja v delavnici. No, prijazno so mi tudi spolirali prasko brez da bi jih na to opozoril, vseskozi pa so bili res ZELO prijazni in z veseljem se bom vrnil nazaj. Verjetno je cena za 4x jeklena platišča in 4x kleber krisalp (or sth), šraufe za jekena platišča (od alu ne pašejo) in montažo visoka, ampak mi ni žal. Brez problema so me v soboto ob 10 sprejeli, med tem ko so bili ostali ali zaprti ali prezasedeni, bili so prijazni, naredili so vse skupaj v 40 minutah pa še shranil sem pnevmatike lahko zastonj. Skratka tokrat sem bil zadovoljen.

LP
Prikaži več možnosti

alesr
alesr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 629

Danes sem poklical tistega vulkanizerja Pečarja na Viču (Lj) in vprašal, če mi lahko zamenja sprednji dve gumi in koliko bi stalo.
Me vpraša koliko col imajo gume in ko mu rečem, da so 18ke. Tip ostane cel začuden in pove, da to pri njih ne bo šlo, ker nima mašine za take gume menjat (WTF...:crazy), edino če je X5 ker je višji. Pol bi kao šlo :napaka

No, kakorkoli. Jutri zjutraj bi moral nekje (najraje na tem koncu Lj) zamenjat dve sprednji gumi, pa me zanima če mi zna kdo povedat h keteremu vulkanizerju naj grem, da ne bo gledal teh 18'' kot tele v nova vrata :eek
Poleg Špana seveda :ok
Prikaži več možnosti

Levči
Levči

TomKruz™ VT Roadmanager

• Moderator
  • Sporočil: 3 673

Danes sem poklical tistega vulkanizerja Pečarja na Viču (Lj) in vprašal, če mi lahko zamenja sprednji dve gumi in koliko bi stalo.
Me vpraša koliko col imajo gume in ko mu rečem, da so 18ke. Tip ostane cel začuden in pove, da to pri njih ne bo šlo, ker nima mašine za take gume menjat (WTF...:crazy), edino če je X5 ker je višji. Pol bi kao šlo :napaka

No, kakorkoli. Jutri zjutraj bi moral nekje (najraje na tem koncu Lj) zamenjat dve sprednji gumi, pa me zanima če mi zna kdo povedat h keteremu vulkanizerju naj grem, da ne bo gledal teh 18'' kot tele v nova vrata :eek
Poleg Špana seveda :ok

http://www.avtomojster.si/
Objavljena slika :besen
Prikaži več možnosti

anzhe
anzhe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 177
  • Avtomobil: E-64 FejsLep

Avtoservis Gliha s.p., Ivančna Gorica ;) TOP TOP TOP.
Prikaži več možnosti

MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 861
  • Avtomobil: -

Koliko pa kaj kdo računa samo za centriranje? Nisem še uspel poklicati, ker sem len.
1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti

MehMan
MehMan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 861
  • Avtomobil: -

No sedaj vem. Centriranje do 16" alu felten pri avtomojstru pride 7€ na kos. Ravnanje pa pride 25€ na kos. Uganite kako vem. Sicer pa so pri avtomojstru zadeve uredili in scentrirali v nulo. Sem kar zadovoljen.

Urejal MehMan, 16.04.2010, 16:41.

1. Meh: Indifference;

ma. ko jebe.
Prikaži več možnosti

greee
greee

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 984
  • Avtomobil: bicikla

Naredite izlet do Trojan, vmes pa še gume scentrirate za 25eur.:okMeni jih je in sem zelo zadovoljen.
Prikaži več možnosti

klobasa
klobasa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 040

Pestator, na Brodu...sploh za tiste nizke gume pa RFT....top, top, top....

lp
“If you want to lead you must know how to follow.” :ok
Prikaži več možnosti

RPM
RPM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 568

Nekdo je nekje vmes že vprašal za mojstra iz MB oz. njegove okolice, ampak žal ni bilo odgovora.
Torej a imamo pri nas kakšnega mojstra, ki scentrira v nulo in nastavi optiko?

Lp
Prikaži več možnosti

abc
abc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 783
  • Avtomobil: F21 LCI 118i M

Scentrirat itak ne moreš drugače kot pa v nulo. Za v MB pojdi k Avto Lorbeku. Sem delal tam in človek se spozna na svoje delo. :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.