Skoči na vsebino

Koliko Z lastnikov je na forumu?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
298 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 737
  • Starost: 39

M odbijač na e85 ni ravno pogosto, sploh če je spredaj in zadaj in še pokrov motorja tako kot se za gre. Meglenke če imaš xenon oz. bixenon niti ne rabiš, pa tudi same meglenke za meglo kok pa več vidiš ko si tako nizko pozicioniran (škoda debate), meglenke, AC, adio, pri takem avtu sploh ne rabiš - streha dol pa gasa.  Jaz nimam nič zimskega spanja, že prejšnji petek je bilo prav močno sonce za zgoraj brez, čeprav še na zimskem 17 ACS kompletu. Čakam da pridejo 19-ke ACS iz peči, novi komplet SC6 235/255/19 že nestrpno čaka, jaz pa še bolj na new look.   :)

Urejal Taucher, 22.03.2017, 11:38.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 816
  • Avtomobil: Z4

Proti Aerotu je M odbijač zelo pogost, sploh če gledaš tuje Z forume, kjer ga ima skoraj vsak. Z Aerotom pa jih je peščica, pri nas recimo še nisem nobenega drugega videl z njim. Sem jih pa z M videl že kar nekaj.

O havbi mi sploh ne govori, ker mi je še najbolj sexy, samo nekje je treba potegnit črto. Navsezadnje imam le 2.2i, in sem gor 4 rore dajat in še haubo menjat (ki je btw sploh nikjer ni za dobit) je brez veze. To kar sem rekel še nardim, to pa je verjetno tudi vse kar se tega avta tiče. No ja, razen še letna platišča. Bi že itak bilo potrebno it počasi naprej na E89 in 3.0 (ali več :ok2), pa bom še očitno malo moral počakat, če bom že delal drastične spremembe.

Kar se tiče meglenk, jah škoda mi jih je, če že so (xenona žal nimam). Pa dobro, nekak jih verjetno niti nebi pogrešal, ker jih tako ali tako uporabljam mogoče nekajkrat na leto. Kar se tiče klime se strinjam, lani sem jo 2x mogoče rabil, opoldne ko je žgalo preveč. Radio pa ja, poslušam motor zdaj samo trenutno, ker imam ojačevalec na popravilu.  :laugh

Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 464
  • Starost: 37
  • Avtomobil: black

Gr3g4: javi mi prosim na PM kaj vse bo na voljo in za koliko, ko se boš dokončno odločil. :ok2

I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

@tonchy bom. Drugače pa bom itak objavil med oglase robo. :ok

Prikaži več možnosti

doni
doni

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 191
  • Starost: 24

Aero je res redek za videt...Je pa tudi res, da sem pri nasploh videl m- odbjač samo na eni e85 enkrat v celju, pa še to samo spredaj. :)  no taucher jih ima, ampak skriva zajca neki daleč  :laugh​ če imaš namen na fl priredit, ali na m je kr velika zadeva, rabljenih delov pa tudi ni... Pa če sem prav izbral iz posta, da bi dal zadaj druge luči, ne paše najbolj, gre že skupaj na fl odbijač, samo ti lufti ostanejo, treba malo porezat....živcev gre preveč z vsem, jaz se še nebi enkrat lotil tega hehe 

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

@doni sem ti odgovoril v moji temi glede barve, da ne bo tu preveč offtopica.  :ok

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Mislim, da sem dan danes eden redkih, ki si lastnim Zajca že več kot desetljetje, no razen morda še @gozdi, če ga že ni prodal v tem času. Ko pogledam za nazaj in obrnem zbrane cifre po tabelah, me kar glava pošteno zapeče. Ampak kaj hočemo, tako je bilo in tako bo ostalo še naprej. Mi je pa po vseh teh letih avto še vedno petarda in ti hočeš/nočeš vzame pogled iz bilo katerega zornega/zvočnega kota. Ko se usedeš, obrneš ključ, streha dol, rokavice gor, je to avto za dušo in voznika, vse ostalo takrat ne obstaja in obmolkne, razen cesta kliče po veselju do vožnje, z nizko ali visoko hitrostjo.

Welcome to the club  :metalc

Urejal Taucher, 28.03.2017, 08:14.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik

Jej, danes narejenih prvih 10km topless letos. :skrbast

Prikaži več možnosti

Dezo
Dezo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1
  • Starost: 30

Mislim, da se še nisem tu pofočkal - Z4 2.2 2004 ;)
Če bi bil pa kdo zainteresiran za fotkanje pa me lahko kontaktira, tu je nekaj primerov https://rd2.pixieset.com/?t=moto

BMW Z4 Rok Deželak | RD2.si  IMG 1629

Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik

Dobrodošel!  :ok

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

No danes sem pa jaz mojo petardo preobul v nove 19" copatke in new color look ACS felgen. Po pragih in odbijačih se je dala folija proti zaščiti od kamenčkov, deležen je bil še nekoliko detajlnih sprememb, tako da je meni osebno avto še bolj bomba kot prej. Bolj na široko se več ne morem smejat. Da pa mi ne boste očitali da ga že desetletje skrivam, vam ena za lahko noč.   :) :) 

Pripete slike za predogled

• gold Taucher ACS4.JPG
Prikaži več možnosti

doni
doni

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 191
  • Starost: 24

Mu pašejo :) spuscen je tudi ravno prav, to še mene caka,da nebo ko traktor
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Mu pašejo :) spuscen je tudi ravno prav, to še mene caka,da nebo ko traktor

Spredaj je za moje pojme preveč nizko (4x HR fedri 35 mm nižji od originala), bom dal narediti podložke za spredaj 15 mm in počasi bo verjetno treba spr. amortizerje menjat-jih moram dat izmeriti kako se obnašajo, zadaj so že menjani. 

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 77
  • Avtomobil: audi A4 cabrio

Malo offtopic. Z - ja v dobri družbi na potepanjih s Team Cabrio Slovenija. Vabljeni na bodoča topless druženja in izlete

Socerb 26032017(1).jpg
Trip 26022017.jpg
Skupinska2.jpg
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik

Predlagam objave za bodoče event-e v temo, ker nekateri nimamo (nočemo imeti) FB-ja. :ok2

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Ockej. Naslednji eventi predvidima 23.7. Bela krajna s Kolpo. Opcija voznja s kanuji. Ter 20.8 Avstrijska Koroska Alpin strasse ter Porschejev muzej. Za zihr se objavim ca 3 tedne pred odhodom :-)
Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik

Evo event Kolpa in Bela Krajna je potrjen. 23.7 se ob 9.00h dobimo pred Leclercom in potem naprej čez Kočevje do Broda na Kupi, nadaljujemo ob Kolpi in vstopimo v Belo Krajno. Stari Trg, Črnomelj, Vinica, Adlešiči. Se skopamo,kaj finega pojemo, opcija kratek spust s kanuji itd. Če koga zanima, naj se mi javi ZS.

Lp, Andrej

Prikaži več možnosti

NejcNejc
NejcNejc

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Starost: 33
  • Avtomobil: BMW e90 328i BMW Z4 3.0si

Pozdravljeni! pred enim mesecem se postal ponosen lastnik e85 Z4 3.0si :avto

slike sledijo  :-D se vidimo na kaksnem srecanju :posvet

LP

Prikaži več možnosti

Matevz156
Matevz156
  • Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Starost: 35
  • Avtomobil: Z4 2.5

Pozdravljeni,

tudi jaz sem ze dober mesec lastnik z4 2.5 si :)

Zanimiva igracka ni kaj...

Prikaži več možnosti

0 uporabnikov prebira to temo

0 registriranih uporabnikov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov