Skoči na vsebino

Koliko Z lastnikov je na forumu?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
283 odgovorov v temi
Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 665
  • Starost: 39

M odbijač na e85 ni ravno pogosto, sploh če je spredaj in zadaj in še pokrov motorja tako kot se za gre. Meglenke če imaš xenon oz. bixenon niti ne rabiš, pa tudi same meglenke za meglo kok pa več vidiš ko si tako nizko pozicioniran (škoda debate), meglenke, AC, adio, pri takem avtu sploh ne rabiš - streha dol pa gasa.  Jaz nimam nič zimskega spanja, že prejšnji petek je bilo prav močno sonce za zgoraj brez, čeprav še na zimskem 17 ACS kompletu. Čakam da pridejo 19-ke ACS iz peči, novi komplet SC6 235/255/19 že nestrpno čaka, jaz pa še bolj na new look.   :)

Urejal Taucher, 22.03.2017, 11:38.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 727
  • Avtomobil: Z4

Proti Aerotu je M odbijač zelo pogost, sploh če gledaš tuje Z forume, kjer ga ima skoraj vsak. Z Aerotom pa jih je peščica, pri nas recimo še nisem nobenega drugega videl z njim. Sem jih pa z M videl že kar nekaj.

O havbi mi sploh ne govori, ker mi je še najbolj sexy, samo nekje je treba potegnit črto. Navsezadnje imam le 2.2i, in sem gor 4 rore dajat in še haubo menjat (ki je btw sploh nikjer ni za dobit) je brez veze. To kar sem rekel še nardim, to pa je verjetno tudi vse kar se tega avta tiče. No ja, razen še letna platišča. Bi že itak bilo potrebno it počasi naprej na E89 in 3.0 (ali več :ok2), pa bom še očitno malo moral počakat, če bom že delal drastične spremembe.

Kar se tiče meglenk, jah škoda mi jih je, če že so (xenona žal nimam). Pa dobro, nekak jih verjetno niti nebi pogrešal, ker jih tako ali tako uporabljam mogoče nekajkrat na leto. Kar se tiče klime se strinjam, lani sem jo 2x mogoče rabil, opoldne ko je žgalo preveč. Radio pa ja, poslušam motor zdaj samo trenutno, ker imam ojačevalec na popravilu.  :laugh

Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 396
  • Starost: 36
  • Avtomobil: black

Gr3g4: javi mi prosim na PM kaj vse bo na voljo in za koliko, ko se boš dokončno odločil. :ok2

I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

Gr3g4
Gr3g4

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 727
  • Avtomobil: Z4

@tonchy bom. Drugače pa bom itak objavil med oglase robo. :ok

Prikaži več možnosti

0 uporabnikov prebira to temo

0 registriranih uporabnikov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov