Skoči na vsebino

Info glede nesreče in odškodnine

* * * - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
101 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 775
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

potem šel nazaj na policijsko postajo kjer mi rečejo da je šlo za kaznivo dejanje, ker v primeru da ne bi odvil bi čelno trčila in bi znale bit smrtne žrtve.

Cigavo kaznivo dejanje - a njegovo? :confused Ce je tako, potem stekam zakaj sodnik... pravilno si ukrepal, da si poklical policijo.
Prikaži več možnosti

Deedko
Deedko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 328
  • Avtomobil: 4x4

kok cajta pa traje da pride do sodisca, to pomen dokler ni sodisca nic ne ukrepam
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

kok cajta pa traje da pride do sodisca, to pomen dokler ni sodisca nic ne ukrepam

To pa samo Bog ve :laugh

Nimas kaj ukrepat, pocakaj na obravnavo, to je vse :ok
Prikaži več možnosti

Deedko
Deedko

BMW fanatik

• Uporabnik

ok jerry tnx za use info, mah ko ti je use prvič neves kako pa kaj.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ni za kaj :ok
Prikaži več možnosti

Benady
Benady

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 608
  • Avtomobil: E83 X3 xDrive18d

Se mi dozdeva da je šlo tu za poskus znane romske fore, on ali več njih ti pripelje nasproti po tvojem pasu, ti se ustrašiš in zaviješ levo nakar tudi on zavije nazaj na svoj pas. Trčita čelno na tvojem levem pasu, ti si kriv za nesrečo - napačna stran vožnje, kasneje romi uveljavljajo razne odškodnine in zavarovalnine.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Se mi dozdeva da je šlo tu za poskus znane romske fore, on ali več njih ti pripelje nasproti po tvojem pasu, ti se ustrašiš in zaviješ levo nakar tudi on zavije nazaj na svoj pas. Trčita čelno na tvojem levem pasu, ti si kriv za nesrečo - napačna stran vožnje, kasneje romi uveljavljajo razne odškodnine in zavarovalnine.

Zato se splača imeti kamero v avtu... tako lahko vedno pojasniš razne čudne nesreče.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

iessovšek
iessovšek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 447
  • Avtomobil: 545i 6gang, Cayenne S

A poglej jih ti poslovneže,to je pa spet neka nova fora,al sm pa js za cajtom da prvič to slišim:-D
Prikaži več možnosti

BBQ
BBQ

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 50
  • Avtomobil: BMW 5

ČE NISI IZPOLNIL EVROPSKEGA POROČILA ali POKLICAL POLICIJE ....boš dobil 0.

LP

Urejal BBQ, 10.08.2014, 15:32.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

ČE NISI IZPOLNIL EVROPSKEGA POROČILA ali POKLICAL POLICIJE ....boš dobil 0.

LP

Preberi temo se enkrat, policija je primer ze obravnavala... ni treba cloveka strasit.
Prikaži več možnosti

Miholl
Miholl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 185
  • Avtomobil: 523i

Ta cigo s katerim mas posla te ne bo nategnil, kesa ma pa za pol foruma skupaj.
.... c u o r e s p o r t i v o ....
Prikaži več možnosti

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 620
  • Avtomobil: alfa 166 turbo,bmw 530da

Verjetno sploh ni slab cigo.se pač zgodi nesreča.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Je že kaj novega? Si dobil denar?
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Deedko
Deedko

BMW fanatik

• Uporabnik

nič še vedno čakam poziv na sodisce cigo se pa več ne javlja na telefon. jst pa zarad usega skupi in ker enostavno cez noc ne zberes dnar za drug avto sem tud ostal brez sihta tko da ja jebemo se po svoje nimas kej.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 356
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Nisem vedel kam naj vtaknem tole... V glavnem v soboto pridem domov, dam avto v garažo in šok.. Konkretno podrsan zadnji odbijač, zanimivo je tudi da PDC dela kljub temu da je senzor "zlezel" v odbijač. Zdaj pa fora, danes sem šel ocenit škodo in mi je cenilec namignil da stvar ne bo šla iz kombinacije H, ampak kaska??? WTF nikamor nisem zadel z avtom, na obijaču so vidni sledovi črne barve-plastike oni pa bluzijo nekaj da je kao poškodba prevelika za parkirišče... V glavnem, vsako leto že 8 let plačujem kasko zavarovanje (v povprečju 1200€ na leto), zdaj ko pa prvič v osmih letih hočem uveljavljati poškodbo preko zavarovalnice in mi začnejo bluzit da bo šlo iz mojega žepa. Zakaj sem torej v teh letih jim znosil preko 10.000€ in nikoli nič uveljavljal, ko pa potrebujem uslugo-dolžnost od njih pa takole.:crazy

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Čudno ... pri kateri zavarovalnici pa imaš zavarovano?
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 356
  • Avtomobil: e92 325i & Touareg CR

Čudno ... pri kateri zavarovalnici pa imaš zavarovano?

Zaenkrat se čakam kaj bodo rekli na vrhu, zavarovan pa je pri zavarovalnici katera nosi ime naše najvišje gore. Bomo videli kako se bo vse skupaj rešilo, mogoče pa samo cenilec nekaj nabija.:crazy
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

Zaenkrat se čakam kaj bodo rekli na vrhu, zavarovan pa je pri zavarovalnici katera nosi ime naše najvišje gore. Bomo videli kako se bo vse skupaj rešilo, mogoče pa samo cenilec nekaj nabija.:crazy

Res čudno ... meni niso nič komplicirali, ko sem popravljal iz parkirišča, pa je bil podrsan in zbuškan vsepovsod. Samo za vsako stvar sem moral svoj zahtevek pisat. Je pa tako, da če je podrsan po eni strani odbijača, ti itak barvajo celega... pojdi še malo v kakšen šoping center, da ti podrsajo še drugo stran in daj potem popravit. :ok2 Drugače pa lahko vseeno zahtevaš, da naredi zapisnik in potem gre na komisijo in odločijo a si upravičen do odškodnine ali ne, četudi se cenilec ne strinja s poškodbo in tvojo razlago.

Urejal Rottie, 25.03.2015, 20:35.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Razor_X5
Razor_X5

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 726
  • Avtomobil: BMW xDrive

Nisem vedel kam naj vtaknem tole... V glavnem v soboto pridem domov, dam avto v garažo in šok.. Konkretno podrsan zadnji odbijač, zanimivo je tudi da PDC dela kljub temu da je senzor "zlezel" v odbijač. Zdaj pa fora, danes sem šel ocenit škodo in mi je cenilec namignil da stvar ne bo šla iz kombinacije H, ampak kaska??? WTF nikamor nisem zadel z avtom, na obijaču so vidni sledovi črne barve-plastike oni pa bluzijo nekaj da je kao poškodba prevelika za parkirišče... V glavnem, vsako leto že 8 let plačujem kasko zavarovanje (v povprečju 1200€ na leto), zdaj ko pa prvič v osmih letih hočem uveljavljati poškodbo preko zavarovalnice in mi začnejo bluzit da bo šlo iz mojega žepa. Zakaj sem torej v teh letih jim znosil preko 10.000€ in nikoli nič uveljavljal, ko pa potrebujem uslugo-dolžnost od njih pa takole.:crazy

Objavljena slika

Bavarec fan svetujem ti, da greš ocenit škodo še h kateremu drugemu cenilcu te iste zavarovalnice. Na družinskem avtu smo imeli predlani take ceramonije okoli cenitve, da glava boli. Lopovi na kvadrat, nič druga ne bom rekel glede zavarovalnic, pobrati znajo, ko pa je potrebno kaj skeširati se pa branijo z vsemi štirimi. Pri nas je bil primer, ko smo imeli prometno (verižno trčenje) sicer škode vsega skupaj je bilo par 10k€ vseh avtov skupaj-povzročitelj nesreče oče, vendar veselica se je začela pri cenitvi našega avta. Avto sicer nomalno vozen, ker je bil razbit le po obeh celotnih bokih je oče pripeljal k prvemu najbližjemu cenilcu. On stopi iz pisarne čez vrata in iz 20-ih metrov cenilec-strokovnjak oceni totalko brez kakega mehanika (bila pričakovana ekonomska totalka). Ponudi mizerno vsoto se obrne in gre nazaj v pisarno. Ko je očetu dopizdilo in ga vprašal če se zaje***a cenilec pa pribije, da se naj znajde oče sam in popravi avto z rabljenimi deli :crazy, po 15min prerekanj očetu dopizdi se vsede v avto in odide k drugemu cenilcu 15km naprej v drugi kraj. Drugi cenilec se je k stvari spravil strokovno, pregledal z mehanikom, z očetom sta dorekla najboljšo varianto, kar pa je najbolj važno je pa to, da je bil izplačani znesek na koncu 2x večji kot ga je ponudil prvi piz**n od cenilca omenit pa velja tudi človeški pristop do oškodovanca :ok Glede prvega cenilca se je podala potem tudi prijava na inšpektorat :)

Zato ti toplo svetujem, pojdi še h kateremu drugemu cenilcu in si izpogajaj največ kar lahka potegneš :ok

Urejal Razor_X5, 25.03.2015, 21:41.

BMW za veselje do vožnje :metalc
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Zanimivo... pa se ti lahko voziš takole od enega cenilca do drugega in potem izbereš najugodnejšo ponudbo? :confused
Prikaži več možnosti