Skoči na vsebino

Pomoč družinam

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
40 odgovorov v temi
kripo
kripo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 679
  • Avtomobil: Šved

Danes je situacija takšna, da ni veliko podjetij, ki bi doniralo finančna sredstva. V kolikor se želi izpostaviti kakšen posameznik (ki nima društva), naj ve, da mu bo vsak doniran EUR štel v dohodnino, pa čeprav jih bo zbiral z arevne. Pač, Slovenija.

V kolikor se kdo odloči, da bi se rad šel to, potem obvezno naj ustanovi društvo, ki je izvzeto takšne zakonodaje. Računa naj na to, da bo od donatorjel v veliko večini prejemal le tiste izdelke, ki jih npr. prodajajo. 

Poskrbi, da dobiš, kar imaš rad, sicer boš prisiljen imeti rad, kar imaš.
Prikaži več možnosti

jukk
jukk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 209
  • Avtomobil: E90 LCI 318iA

a bo letos tudi mogoče organizirana kakšna akcija iz strani bmwslo prostovoljcev, ko se je zbiralo za tisto mamico in se je lahko poleg denarja darovalo še materialne stvari?

When you cant fall asleep, just think of something really boring; like Volkswagen...:-D
Prikaži več možnosti

jukk
jukk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 209
  • Avtomobil: E90 LCI 318iA

Upam da bi nekdo odgovori, kam lahko darujem in jutri pripeljem cel nakupovalni voziček hrane? (Anina zvezdica? karitas? RKS?)

Če ima kdo kontakt, mi lahko posreduje tudi informacijo o kakšni družini in dostavim njim, direktno.

Urejal jukk, 17.03.2016, 22:04.

When you cant fall asleep, just think of something really boring; like Volkswagen...:-D
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 715
  • Avtomobil: new age e39

Živ,

ja jaz sem zanjo urejal zadeve. Sem ti poslal PM.

LP

Boobs is back!
Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 118
  • Avtomobil: 320dA

zdravo. na tem področju (pomoč družinam" se še kaj dogaja?

BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti

janezsko
janezsko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 831
  • Avtomobil: zvezda ..sam ni mercedes

če bi kateri rad kaj daroval je na linku družina potrebna pomoči...osebno jih ne poznam sam po moje so upravičeni do kakšne hrane ali gotovinskih donacij....

http://www.24ur.com/...n-sestrico.html

Urejal janezsko, 15.06.2016, 18:35.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 985
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

če bi kateri rad kaj daroval je na linku družina potrebna pomoči...osebno jih ne poznam sam po moje so upravičeni do kakšne hrane ali gotovinskih donacij....

http://www.24ur.com/...n-sestrico.html

Sigurno! Vsaka cast za pogum, ni lahko prosit za pomoc, pomeni da res tezko shajajo..

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bmwziga
bmwziga

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 118
  • Avtomobil: 320dA

tudi sam sem odprl temo "pomoč družini z otrokom s cerebralno paralizo". 

Če kdo želi, lahko pomaga. Vse ostalo je napisano v temi

BMW.....ko razvada,postane navada
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 158
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Videl temo komaj zdaj. Se da še nakazati?

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 715
  • Avtomobil: new age e39

https://m.facebook.c...lse&ftid=&mdf=1
Se zorganiziramo in jim kaj pomagamo? Po moje je gotovina tisto kar zdaj najbolj rabijo. Sem pa napisal za kaj vec info pa se tipkamo. Za 50 eur me ne bo konec. Kriptaši?
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

lukad
lukad

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 610
  • Avtomobil: cayenne

https://m.facebook.c...lse&ftid=&mdf=1
Se zorganiziramo in jim kaj pomagamo? Po moje je gotovina tisto kar zdaj najbolj rabijo. Sem pa napisal za kaj vec info pa se tipkamo. Za 50 eur me ne bo konec. Kriptaši?

Jaz sem za, sem prispeval tudi za družino, ki ji je pomagal forumaš Hawk. Če ima kdo čas naj poizve kaj potrebujejo. Bi pa dodal še kritiko, nimajo osnovnih razmer urejenih, pa vseeno štepajo otroke kot po tekočem traku. V takih primerih bi jaz zakonsko vazektomijo in odstranitev ženskih reproduktivnih organov izvajal, ker očitno podstrešje ni pošlihtano.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 158
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Se strinjam! To je že potem izkorišanje sistema z otroci. Nahebajo pa pr potem morajo živeti v takih razmerah.

Ampak za pomoč sem vseeno, ker da otroci trpijo pa ne prenesem.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Di4b1o^
Di4b1o^

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 368
  • Avtomobil: ni vec BMW

Pozna kdo kakšno socialno ogroženo družino oziroma družino,katera morda otroku ne more kupit darila?

S partnerko bi rada nekomu vsaj malo polepšala december.. 

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 374

Tudi jaz letos rajši namenil darila tistim, ki si jih ne morejo privoščiti...če poznate / veste za koga se priporočam
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 078
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Tudi jaz letos rajši namenil darila tistim, ki si jih ne morejo privoščiti...če poznate / veste za koga se priporočam

Če se boste organiziral in osredotočili za pomoč tako ali drugače pomoči potrebnim otrokom oz. družinam (staršem), sem bil vedno poleg, morda z kako stvarjo ali denarnim nakazilom, kolikor je možno v danem trenutku rade volje pomagam.

Me pa vedno stisne, ko vsak dan kje na koraku ali ko zasledim, kako je sploh kdo v današnjem svetu in v naši božji državi, lahko tako na robu, da bi tistim v parlamentu in še kje drugje, vse pobral in jih postavil ob rob tem osebam, pa da vidimo kok jim bo mesec dolg ali se delali norca z ljudi še kdaj.

Verjetno še ni prepozno, da se komu polepšajo decembrski praznični dnevi, da morda z nasmehom in radostjo začnejo lepše leto 2019. 

A je kak posameznik ki bo vse skupaj izpeljal ali pa se tukaj napišejo ideje predlogi in potem nekako izpeljejo do konca?  Če pozna kdo koga iz okolice Trebnjega ali do Novega mesta da potrebujejo tako ali drugačno pomoč - napišite, lahko na ps.  

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 744
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Pozna kdo kakšno socialno ogroženo družino oziroma družino,katera morda otroku ne more kupit darila?

S partnerko bi rada nekomu vsaj malo polepšala december..

Poglej če ima projekt Botrstvo še kaj, midva z ženo sedaj že leta sodelujeva v projektu Trije zimski botri, kjer se kupi darila za otroke, ki si tega ne morejo privoščiti, samo pri tem projektu je rok že pretekel in smo darila že kupili in oddali.

Na žalost sta malo pozna, kljub temu pa pozdravljam vajino pripravljenost. :ok Če ne najdeta nič, probajta morda na kak Rdeč križ ali kaj podobnega vprašat.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 078
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Poglej če ima projekt Botrstvo še kaj, midva z ženo sedaj že leta sodelujeva v projektu Trije zimski botri, kjer se kupi darila za otroke, ki si tega ne morejo privoščiti, samo pri tem projektu je rok že pretekel in smo darila že kupili in oddali.

Na žalost sta malo pozna, kljub temu pa pozdravljam vajino pripravljenost. :ok Če ne najdeta nič, probajta morda na kak Rdeč križ ali kaj podobnega vprašat.

ja jaz sem pac videl temo pa jo odpru, napisal post.... rdeci kriz karitas nekako ne doniram, rajsi tko ce kdo koga kaj pozna ali preko foruma kaj vec napise... nazadnje mislim da je ziga in damir neki vodil, sem takrat pomagal kolikor sem mogel in to mi je najboljse... razmišljamo tudi, da bi naslednje leto ce bo naš mali veliko na morju (prikolica-pavsal,klima,..., kakega otroka vzeli s seboj, sam to je spet tako velika odgovornost, ali pa da bi šla poleg se mamica z otrokom tudi zaradi večjega zaupanja, k ni lepšega videt zadovoljnega otroka da uživa morje... vprasanj in odgovorov je pa tukaj veliko veliko kako to speljati da bo dober in prav za vse strani... 

Urejal Taucher, 07.12.2018, 20:23.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 974
  • Avtomobil: VW Touran in Citroen C4P

Jaz bom daroval tejle družinici. Imam dvočka s cerebralno paralizo in se me take zgodbe močno dotaknejo.

https://m.facebook.c...uljcica?fref=nf

Enoprostorci niso za užitek.

Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 130
  • Avtomobil: F10

https://trijezimskibotri.si/

Tukaj se prijavi in ko pride prvo prosto pismo boš obveščen. Se pa ljudje neverjetno odzivajo kar je res pozitivno ;) letos skoraj ne prideš zraven..

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 473
  • Avtomobil: BMW logicno

Je pa nekaj drugega tudi.  Tisti, ki se organizirajo in zaprosijo dobijo pomoč, huje je onim, kjer so starši delavni in zelo ponosni, pa nekako ne zaslužijo dovolj in so otroci prikrajšani, za pomoč pa ne želijo zaprositi, ker jim je pod častjo, celo jezni so bili, ko sem sam takim otrokom, dal od svojega rabljene igrače, s katerimi se naš več ne igra. 

Tako, da previdni bodite, tiste res pomoči potrebne je tudi težko najti, da se potem  ne zgodi, tako, kot poznanim, ki radi pomagajo tudi preko Lionsev, da se na koncu , ko nekomu pomagajo par let vsak mesec pokaže, da morda pomoči prav resno sploh niso potrebovali. 

Urejal Mat xxl, 07.12.2018, 23:51.

Prikaži več možnosti