Skoči na vsebino

Alfa Romeo Giulia

* * * - - 11 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
2921 odgovorov v temi
teslam2
teslam2

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 69
  • Avtomobil: Holcvagen

tule mas en kup "novih", k jih je dobila toča :D

https://www.autoscou...6118c?cldtidx=8

Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 040
  • Avtomobil: UFO

http://www.cars-powe...r-than-ferrari/
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

martin11
martin11

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 90
  • Avtomobil: bmw

Malo sem prebral vaše komentarje o ceni in kvaliteti.Koliko bi pa potem moral stati  en BMW 320d ali 320i,če bi sodili po kvaliteti pod motornim pokrovom? Če še niste prebrali je BMW spet čisto na zadnjem mestu po zanesljivosti in zadovoljstvu kupcev..Premium pomeni ne samo boljšo kvaliteto materialov ampak tudi bolj vzdržljive motorje. V tem segmentu je Giulia kar precej naprej.  Motorje izdelujejo iz najcenejših možnih materialov,dokaz zato pa je ,da skoraj vsi lastniki po vžigu poslušajo kak glas ima motor, kar se pri ostalih znamkah ne dogaja. Sicer pa se tega vodilni  dobro zavedajo in jim ni mar za jamranje lastnikov dokler bo prodaja taka kot je.

Prikaži več možnosti
    • penny3 je všeč

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 23 580
  • Avtomobil: E39 530dTA & 530dTA ///M

Kdo izdeluje motorje iz najcenejsih moznih materialov, BMW ali Alfa?
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38 185
  • Avtomobil: 159 TI, Bravo Sport

Alfa??? Edino 2.4 jim ni ratal 100%, pa še ta je boljši od 2.0d BMW.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

martin11
martin11

Začetnik

• Uporabnik

Bmw ; dokaz ti je  nova G20. komaj na trgu in že problemi z motorji.

Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 099
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Foto: naše oči gledajo z 50 mm.
Kar je manj je širokokotno, več je zoom.

Urejal mika2023, 16.12.2019, 18:19.

Nalepke za vozila in plovila. sirus.si

Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 630
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Malo sem prebral vaše komentarje o ceni in kvaliteti.Koliko bi pa potem moral stati  en BMW 320d ali 320i,če bi sodili po kvaliteti pod motornim pokrovom? Če še niste prebrali je BMW spet čisto na zadnjem mestu po zanesljivosti in zadovoljstvu kupcev..Premium pomeni ne samo boljšo kvaliteto materialov ampak tudi bolj vzdržljive motorje. V tem segmentu je Giulia kar precej naprej.  Motorje izdelujejo iz najcenejših možnih materialov,dokaz zato pa je ,da skoraj vsi lastniki po vžigu poslušajo kak glas ima motor, kar se pri ostalih znamkah ne dogaja. Sicer pa se tega vodilni  dobro zavedajo in jim ni mar za jamranje lastnikov dokler bo prodaja taka kot je.

OK, smo dojeli da ne maraš BMWjev, mal si že dosadan s tem pljuvanjem tle. Me spominjaš na že par uporabnikov ki jih ni več tu ...
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • fp4492, ily in BMW4everafter uporabnikom je všeč to sporočilo

martin11
martin11

Začetnik

• Uporabnik

Vsak ,ki kupi rabljenega od 10.20k vzame v račun ,da je potrebno vložiti 1-2k ,tisti pa ,ki kupijo  novega(takih je na tem forumu mogoče 5%) za xk €  in delajo servise na pol predpisanih in potem po poteku garancije moledujejo za kulance,  zaradi tistih okvar,ki so zaradi slabih materialov mislijo malo drugače. Kulanca je večinoma doplačilo 40% ,sploh pa,če si imel pred tem drugo premium znamko in niti p od okvar.Sedaj mi je privlačna G20  .Mislil  sem,da so vsaj B48  motorji  korak pred N47 ali B47 a so še slabši  .Sovaščan je imel alfe nato pa je zamenjal za Bmw(oboji 6 valjni) in je povedal;alfa je šlampasta ,ampak za BMW sem mislil,da samo servisiraš in dolivaš gorivo,vendar je ravno obratno.Malo povprašaj po trgovinah rezervnih delov,kaj gre najbolje v promet (verige in turbine za BMW).

samo servisiraš in tankaš,vendar je ravno obratno

,

,vedal

Prikaži več možnosti

mitja155
mitja155

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 867
  • Avtomobil: Citroen c5

itak da je več povpraševanja po rezervnih delih od bmwja.. ker n47 motorjev je bilo vsaj nekaj prodanih... alf je pa par kosov... pa se tisti iz ebaya naročajo material ker je 4 eur cenejši.. alf je tolk mal da še na wishu ni ponudbe..  :-D

Prikaži več možnosti
    • žorž4x4 je všeč

martin11
martin11

Začetnik

• Uporabnik

Nisem to misli za alfo ampak na splošno .Zanimivo je da daje BMW čez lužo večje garancije npr. za verigo 7 let ali 100000 milj.Če pa ugotovijo,da  je vsaj 20%  istih napak pa grozijo s tožbo  Isto bi se moralo dogoditi v Evropi(če ne moreš zagotoviti kvalitetnih materialov potem nosi stroške popravil) Audi je čez lužo na  tsi  motorjih moral vsem zamenjati batne obročke na lastne stroške  zaradi prevelike porabe olja in koliko so morale plačati odškodnin Japonske znamke.Ko so se pojavili v Koreji  zagoreli BMW-ji zaradi egr so servisi takoj obvestili lastnike in ti so morali nemudoma prenehati z  uporabo in počakati na zamenjavo, seveda premium znamka si ne more privoščiti blamaže v državi kjer izdelujejo najbolj zanesljiva vozila. Tistim,ki so zagoreli so verjetno še povrnili škodo.Koga so obvestili pri nas in kdo je dobil povrnjeno škodo ,če mu je avto zagorel ? Seveda mi smo kapljica v morju s prodajo 1500 vozil na leto.Mislim,da v Nemčiji imajo prvi lastniki manjša doplačila pri kulancah kot ostali ali pa sploh nič,saj hvalijo svoje firme  do neba .Realnost je ,da bil zadnji dober motor  M50 k,ki je brez problemov presegel 500kkm ,za nji pa še ta  ,ki je bil v 325d in 525d  izdelan od 2007 do  2012 leta.

Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 259
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

Men je najbolj simpaticno to da je Toyota pri Suprinem motorju zahtevala popravke BMW motorja ker je imel kar nekaj sibkih tock. Japonci ze vejo s kom imajo opravka :D

LP,Moebius
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 313
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

To sem pa nekje že zasledil. :) za kaj je že šlo?
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 703
  • Avtomobil: bmw m3

Vsak ,ki kupi rabljenega od 10.20k vzame v račun ,da je potrebno vložiti 1-2k ,tisti pa ,ki kupijo  novega(takih je na tem forumu mogoče 5%) za xk €  in delajo servise na pol predpisanih in potem po poteku garancije moledujejo za kulance,  zaradi tistih okvar,ki so zaradi slabih materialov mislijo malo drugače. Kulanca je večinoma doplačilo 40% ,sploh pa,če si imel pred tem drugo premium znamko in niti p od okvar.Sedaj mi je privlačna G20  .Mislil  sem,da so vsaj B48  motorji  korak pred N47 ali B47 a so še slabši  .Sovaščan je imel alfe nato pa je zamenjal za Bmw(oboji 6 valjni) in je povedal;alfa je šlampasta ,ampak za BMW sem mislil,da samo servisiraš in dolivaš gorivo,vendar je ravno obratno.Malo povprašaj po trgovinah rezervnih delov,kaj gre najbolje v promet (verige in turbine za BMW).

samo servisiraš in tankaš,vendar je ravno obratno

,

,vedal

normalno da gre več za bmw, sej jih je verjetno 99°% proti alfi na cestah, če je bmw 10X majn pokvarliv, bo vseeno za njega se prodalo 10X več delov

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 289
  • Avtomobil: prdalica

Prihaja GTA z 620KM :mljask  :mljask  :mljask  :mljask  :mljask . Več info sledi ko jo kupim, ko cena rabljene pade na 40k EUR :ok2

Urejal mihaing, 30.01.2020, 14:35.

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti
    • BMW4everafter in bedolin uporabnikom je všeč to sporočilo

DomenG
DomenG

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 578

Ma tem tuljotom ne verjamem nič več, dokler avta ne vidim na cesti... tolko nekih modelov kot so že predstavli, pa nobenga potem ni bilo... :fight

Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

hammanM5
hammanM5

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 998
  • Avtomobil: Bmw 330d

Men je najbolj simpaticno to da je Toyota pri Suprinem motorju zahtevala popravke BMW motorja ker je imel kar nekaj sibkih tock. Japonci ze vejo s kom imajo opravka :D

Res je, evo še dokaz :)

Pripete slike za predogled

• IMG-7076b78a7ac6b1a76d8d36f1c0f22bcc-V.jpg
Prikaži več možnosti
    • Silvershadow je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Alfa ne bo več dolgo brcala s tako politiko.......

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Big D
Big D

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 256
  • Avtomobil: Alfa GTV Delta TT

FCA je Alfo trebal prodati že pred vrsto let. Mogoče bi potem imeli več kot 2 manj ali več aktualna modela.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Ko sem navijal, da bi jo Audi kupil, sem bil ta hujš kriminalc...... Danes bi to bila high clas znamka!

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • JaaN je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.