Skoči na vsebino

BMW 850i V12

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
167 odgovorov v temi
Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

In kaj je sedaj narobe s to ročico?

Nič, samo pač če je avto več ali manj v originalnem stanju, bi lahko tudi ročico dal novo original.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 448

In kaj je sedaj narobe s to ročico?

Vidi se, da je preoblečena in nakazuje šparanje, bližnjice. Če se namerava avto držat na nekem nivoju, potem se je potrebno posvečati tudi takšnim detajlom.
Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 527
  • Avtomobil: BMW E61 Individual 530 xd

Človek razmišlja racionalno. Za razliko 30 eur bo postoril kaj drugega. Stropa tudi ne bo kupil orginalnega, prav tako ne stebričkov. to bo dal obnoviti.
Sedežev tudi ne bo kupil novih voznikovega bo dal obnoviti.
Sprednji luči tudi ne bo kupil novih, ampak jih bo dal obnoviti.
Sprednji desni blatnik in sprednji desni del odbijača ne bo šel novega kupit ker je podrsan ampak bo dal obnoviti, torej klepati, kitati in pobarvati.
Anteno, ki je pa ni, bo pa kupil novo ali rabljeno delujočo, ker jo pač nima.
Material na avtu, ki je iztrošen se bo dal obnoviti kar se da v skrajnem primeru se bo kupil nov.
Zavore bo pač kupil nove in jih ne bo obnavljal ker to mora biti 110% varno pri tem avtu.

Pa ne gre se za ročico, ki je kupil od mene. Briga me za ročico, če bi jo hotel bi mu jo podaril.
Bistvo je njegovo razmišljanje, ki mi je blizu in logično.

Če je dal za avto 5 jurjev recimo ni potrebno da sedaj v avto zmeče še 10 tisoč evrov za nove stvari, če pa lahko rabljenim povrne blešč in sijaj. to je point tega.
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju

850i in racionalnost sta nezdružljiva pojma. Dejstvo pa je, da mu takšne bližnjice zbijajo vrednost. Barvanja odbijača in preoblečene prestavne ročice ne moreš primerjati, ker v primeru vrhunskega ličarja se na odbijaču ne bo nikoli poznalo, da je bilo kaj delano, medtem ko prestavne ročice ne bo mogel nihče kvalitetno preobleči, da bo kot nova iz tovarne. Tudi brušenje in poliranje sprednjih luči ne vem kaj ima veze.

Eno je, da se stvari povrne v tovarniško stanje, drugo pa, da se takoj opazi, da je preoblečeno. Saj vse lepo in prav, samo potem ne sanjajte o salonskem vozilu, kakor si napisal v enem izmed komentarjev.

Urejal iloveboobs, 22.09.2014, 12:29.

Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju

Pa da ne bo pomote, ne kritiziram tvojega dela, objektivno je nemogoče doma naredit prestavno ročico, ki bo enaka novi tovarniški. Preoblečene stvari pa v vozilo, ki hoče biti salonsko pač ne sodijo.

Urejal iloveboobs, 22.09.2014, 13:55.

Prikaži več možnosti

silver haze
silver haze

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 334
  • Avtomobil: bmw 318dt

barva usnja ob prestavni ročici ne paše
Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 527
  • Avtomobil: BMW E61 Individual 530 xd

Usnjena manseta je oranžna takšna kot sedezi in je orginalna.Prav tako je spodnji del armaturke oranzen
Prikaži več možnosti

SonyWhite
SonyWhite

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 143

orgazem od avta :hihi
Prikaži več možnosti

Gorilla
Gorilla

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 139
  • Avtomobil: E36i Limo

Sem se tudi sam sprehajal po Škofje Loki ko zagledam rdečo osmico kot bi jo ravnokar pripeljal iz salona... Naložim kakšno sliko ko pride računalnik s servisa. Lepo da se osmice še vozijo po Slo.
Objavljena slika
Kjer je problem, je tudi rešitev!
Prikaži več možnosti

Alpina B12
Alpina B12

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 450
  • Avtomobil: E34M57D10T,E39M54iT

Makina...:ok
Lp
Prikaži več možnosti
    • bmw1150gs je všeč

slemi92
slemi92

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: E36 318iS, E31 850i

Avto ni CSI in se tudi ne govori okoli, da je CSI. Mene osebno ta oznaka zelo moti, ker ga naredi manj »iskrenega« in kot je že Dani lepo povedal, bo šla dol.
Avto ni bil kupljen z namenom, da bi moral kogarkoli impresionirat (poleg mene, seveda :)). Kupljen je bil, ker je to ljubezen od 3. razreda osnovne šole, vse od dneva, ko sem ga prvič videl v živo. Roko na srce, E31 ni najbolj fotogeničen avto na svetu in za pravo uživanje v njegovih proporcijah ga je treba videt v živo. Ročica na menjalniku je pač preoblečena, ker sem še reden študent in nimam za seboj nekoga, ki bi mi polnil žepe z denarjem, pač pa ob študiju zanj delam za enomestno urno postavko.
Čutil sem potrebo, da neokusno in neudobno okroglo prestavno ročico zamenjam z BMW-jevo, ampak prioriteta je, da se na avtu najprej popravijo večje stvari (recimo, da bo EDC spet delal), preden se posvečam takim detailom. Pa samo za info: Danijeva ročica je zelo profesionalno preoblečena.
Če bom iskal kakšno mnenje glede stylinga, bom že vprašal. Za ostale, ki pa do E31 čutite takšne emocije kot jaz pa me brez zadržkov ustavite ob cesti, bomo kakšno rekli. :ok

Glede notranjosti: želja je bila, da bi imel črno usnje, ampak glede na skopo ponudbo teh avtov v Sloveniji in na ca. 50% DMV ob uvozu iz tujine pač ne moreš bit posebej izbirčen. Obstoječe usnje je z izjemo minimalnih malenkosti kot novo in sem se ga navadil do te mere, da ga ne bom zamenjal. Glede njegove barve pa prilagam sliko, kjer ni bila spremenjena nasičenost barv ali kontrast pa naj se vsak zase odloči, kako jo bo poimenoval. Osebno bi rekel, da je nekje med rjavo in oranžno.

Moj cilj je, da bo avto najkasneje do leta 2019 točno tak, kot sem si ga želel davnega leta 2002, ko sem jo prvič videl in da se bom z njo ponosno lahko peljal na 30. obletnico obstoja serije 8 v München. Mislim, da imam dovolj časa, da mi bo uspelo.

Pa lep pozdrav vsem.

Pripete slike za predogled

• 20140831_123229154_iOS.jpg
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Notr je hud!
Prikaži več možnosti

Mishko
Mishko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 275
  • Avtomobil: E39

Objavljena slika
Vegetables are living creatures too, they're just easier to catch!
I didn't fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
Vegetarian - that's an old Indian word meaning lousy hunter.
Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 139
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Avto je odličen, motorizacija je odlična, res pa je, avto ni nov.
Vsem ki pa tukaj pametujete kaj ni in je ok, pa roko na srce, čez noč se pa res ne da vse naredit sploh z študentskim budgetom.

Da tak avto kupiš, moreš imet jajce, prvo da ga kupiš, druga da ga vzdržuješ...

LP

D.
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 369
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Notr je hud!

x2 :ok
Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

janezsko
janezsko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 831
  • Avtomobil: zvezda ..sam ni mercedes

zrihtaj ga da o.k...tisti ki bi pa imeli salonski primerek si ga naj pa kupijo......ne pa tu pametujejo.....zdrl zi ga za dobro ceno....veliko uspeha!!!
Prikaži več možnosti

Alpina B12
Alpina B12

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 450
  • Avtomobil: E34M57D10T,E39M54iT

Meni je všečna notranjost :ok
Lp
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju

zrihtaj ga da o.k...tisti ki bi pa imeli salonski primerek si ga naj pa kupijo......ne pa tu pametujejo.....zdrl zi ga za dobro ceno....veliko uspeha!!!

Daj ne usajaj se brez potrebe. Želja po salonskem primerku je njegova in kritika na preoblečeno ročko je zgolj dobronamerna. Jaz sem si prejšnji mesec kupil novo prestavno ročko, pa nimam salonskega primerka, niti ga ne nameravam delat. Pa sem tudi študent, pa kaj!? 525i ni študentski avto, 850i je pa še manj, takšni izgovori so bedni.
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 393
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Zkaj bi hotel imeti pusto črno notranjost, če imaš eno najlepših barvnih kombinacij.. hudo dobra je :mljask Za to ceno je bil best buy. Srečno vožnjo:ok Barva je pa če mene vprašaš tole od individual barvne palete, Zimt.
Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju

Glede njegove barve pa prilagam sliko, kjer ni bila spremenjena nasičenost barv ali kontrast pa naj se vsak zase odloči, kako jo bo poimenoval. Osebno bi rekel, da je nekje med rjavo in oranžno.

http://www.bmwarchiv.de/

Če je usnje originalno, lahko tule po VIN številki preveriš kako se imenuje barva notranjosti. :ok
Prikaži več možnosti