Skoči na vsebino

E46 M3

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
62 odgovorov v temi
rožica
rožica

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5

Pozdravljeni bmw-jevci :)

zanima me, ali je kdo tukaj lastnik bmw m3 e47?
Prikaži več možnosti

greddy
greddy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 640
  • Avtomobil: Na štirih kolesih

Pozdravljeni bmw-jevci :)

zanima me, ali je kdo tukaj lastnik bmw m3 e47?

Ne :ok2
Prikaži več možnosti
    • VANOSS je všeč

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 038
  • Avtomobil: 316ti Compact

No, zajebavat pa spet ni potrbe. Lahko se pupco konstruktivno popravi ker se je pac zmotla.
E46 je drugace, ne E47 :ok
In ja, lastnikov E46 M3 je nekaj tu :)

Urejal Compact-3, 28.09.2014, 13:01.

Prikaži več možnosti

rožica
rožica

Začetnik

• Uporabnik

se globoko opravičujem, se zgodi :D in hvala za popravek.

torej če je kakšen tukaj z dolenjskega konca, lahko tudi od drugod in je pripravljen narediti eno uslugo, naj se javi :)
Prikaži več možnosti

gigika
gigika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 931
  • Avtomobil: কঠোর

...a je fotošuting :umruodsmeha
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 843
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

torej če je kakšen tukaj z dolenjskega konca, lahko tudi od drugod in je pripravljen narediti eno uslugo, naj se javi :)

Tukaj imaš enega... ali je pripravljen narediti uslugo, ga pa moraš vprašati... bo pa verjetno odvisno od usluge :ok2

http://forum.bmwslo....5&postcount=758
Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

rožica
rožica

Začetnik

• Uporabnik

...a je fotošuting :umruodsmeha

jaoo ne :-D pač sm tok dobra punca pa fantu rihtam eno presenečenje :-D :beer

Urejal rožica, 01.10.2014, 19:51.

Prikaži več možnosti

iloveboobs
iloveboobs

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 448

Lastnik posodi fantu M3 za eno uro, fant pa lastniku M3ja tebe za ta čas? :ok2
Prikaži več možnosti
    • bvogri je všeč

rožica
rožica

Začetnik

• Uporabnik

Tukaj imaš enega... ali je pripravljen narediti uslugo, ga pa moraš vprašati... bo pa verjetno odvisno od usluge :ok2

http://forum.bmwslo....5&postcount=758

hvala :ok

moški :napaka :)

Urejal rožica, 01.10.2014, 19:54.

Prikaži več možnosti

rožica
rožica

Začetnik

• Uporabnik

Lastnik posodi fantu M3 za eno uro, fant pa lastniku M3ja tebe za ta čas? :ok2

to je una fora..prej babo k avto? :-D :-D
Prikaži več možnosti

abc
abc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 783
  • Avtomobil: F21 LCI 118i M

Kaj je treba pazit pri nakupu e46 m3, letnik 2002? So kaksne posebnosti ki jih je treba preverit? Gledam enega z SMG in drugega z rocnim menjalnikom h kateremu se bolj nagibam, ce se sploh odlocim za nakup.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 675
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Kaj je treba pazit pri nakupu e46 m3, letnik 2002? So kaksne posebnosti ki jih je treba preverit? Gledam enega z SMG in drugega z rocnim menjalnikom h kateremu se bolj nagibam, ce se sploh odlocim za nakup.

Pri ročnem menjalniku bodi pozoren na to če se prestavna ročica kaj zatika ali gladko teče, pri SMG pazi na to koliko ima lufta v diferencialu, pri obeh pa preveri če motor gladko potegne ali v nizkih obratih kaj trokira. To so na kratko najbolj občutljive točke E46 M3, če to vse špila je avto OK, žal pa ne špila pri 95% teh vozil. No če nisi izbirčen boš vzel tudi takega ki trokira in/ali je razluftan, folka to očitno ne moti in se ponavadi kar vozijo, mene pa še kako moti.
Prikaži več možnosti

abc
abc

BMW fanatik

• Uporabnik

Torej priporocas da se izogibam teh modelov?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Torej priporocas da se izogibam teh modelov?

Sploh ne, to so vrhunski avtomobili, ki najboljše od vseh držijo ceno in ti nudijo ogromno užitka :laugh Izogni se samo zjebanih jajc, kupi takega ki je brez napake - po 10k se ponavadi prodajajo jajca, za 15k pa že dobiš takega ki je tip top :ok2
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 903
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

za 20k € pa že novejši model :ok2

Urejal jocker, 22.02.2015, 22:27.

Prikaži več možnosti

abc
abc

BMW fanatik

• Uporabnik

http://www.autotrade...dcars?logcode=p

Ta dva gledam in se bolj nagibam k rocnem menjalniku, ima tudi manj prevozenih. Se ti da odpret link in pokukat na hitro? Cena mislim da ni relevantna ker so tu avti ene 30% cenejsi kot v Slo. Kot vidis iz podpisa si nikdar nisem lastil M modelov in ne vem na kaj moram bit pozoren pri nakupu, tudi nimam nobenih mojstrov tukaj na razpolago kot jih imam v Mariboru. Zdaj pregled bom placal definitivno in probal ce ima lajtngo tako kot si predlagal, kaj vec pa ne vem kaj je treba pazit pri teh modelih. Pravis da jih 95% muci to trokiranje, a je to fatalno ali samo nadleznost? Ne bi rad kupil nekaj in potem samo po servisih vlacil, delam pa malo kilometrov, mogoce 50km/teden.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 892
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

A nimajo v UK zelo stroge pogoje za MOT, tako, da že tu presortiraš če je avto OK?
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ta dva gledam in se bolj nagibam k rocnem menjalniku, ima tudi manj prevozenih. Se ti da odpret link in pokukat na hitro? Cena mislim da ni relevantna ker so tu avti ene 30% cenejsi kot v Slo. Kot vidis iz podpisa si nikdar nisem lastil M modelov in ne vem na kaj moram bit pozoren pri nakupu, tudi nimam nobenih mojstrov tukaj na razpolago kot jih imam v Mariboru. Zdaj pregled bom placal definitivno in probal ce ima lajtngo tako kot si predlagal, kaj vec pa ne vem kaj je treba pazit pri teh modelih. Pravis da jih 95% muci to trokiranje, a je to fatalno ali samo nadleznost? Ne bi rad kupil nekaj in potem samo po servisih vlacil, delam pa malo kilometrov, mogoce 50km/teden.

Trokira jih malo (v tem primeru je treba bit pozoren da ni prebito tesnilo med blokom in glavo, včasih je za to vzrok tudi kaka tuljava, ki te lahko zmede), bolj je problem luft v zadnji premi, je pa to bolj domena SMG-jevcev. Menjalniki pri avtomobilih iz uvoza po mojih izkušnjah niso tako problematični, naši so večji mesarji in jih hitreje uničijo. Če boš uvažal tak avto se ti splača kupit papirje in ga uvozit na njih, sicer je preveč davka za plačat - jaz imam ene papirje za E46 M3 na zalogi. Postopek uvoza na druge papirje je opisan na forumu, malo pobrskaj.
Prikaži več možnosti

abc
abc

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja ampak vse kar ni na testeru odcitano se teoreticno da presvinglat ce ti mot dela pakistanec in mu stisnes kaj v zep, sploh pa se v pol leta lahko marsikaj zgodi z avtom. Zdaj sem itak se v fazi raziskovanja in gledanja, sem se pa posteno ogrel za avto, detaljno bom pregledal vse ko grem te avte gledat. Pri dilerjih je cena visja ampak ti po zakonu morajo dati 3 mesce garancije, pa dokupis lahko zraven se, pri fizicnih osebah pa nimas nic. Sem mislil da bi si poklical enega iz Slo da pride sem za vikend da gremo pregledat te avte pa se mi to zdi mogoce malo pretirano...

Jerry, ne bom uvazal, jaz zivim tukaj. Hvala za nasvete, vem da je tezko tako svetovat na daljavo in na slepo. Dam zelenca ko mi sistem spet dovoli, bom se malo kaj pobrskal o teh modelih na spletu, ce pa ima se kdo kaj za pripomnit pa le.

Urejal abc, 22.02.2015, 22:47.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Ja ampak vse kar ni na testeru odcitano se teoreticno da presvinglat ce ti mot dela pakistanec in mu stisnes kaj v zep, sploh pa se v pol leta lahko marsikaj zgodi z avtom. Zdaj sem itak se v fazi raziskovanja in gledanja, sem se pa posteno ogrel za avto, detaljno bom pregledal vse ko grem te avte gledat. Pri dilerjih je cena visja ampak ti po zakonu morajo dati 3 mesce garancije, pa dokupis lahko zraven se, pri fizicnih osebah pa nimas nic. Sem mislil da bi si poklical enega iz Slo da pride sem za vikend da gremo pregledat te avte pa se mi to zdi mogoce malo pretirano...

Jerry, ne bom uvazal, jaz zivim tukaj. Hvala za nasvete, vem da je tezko tako svetovat na daljavo in na slepo. Dam zelenca ko mi sistem spet dovoli, bom se malo kaj pobrskal o teh modelih na spletu, ce pa ima se kdo kaj za pripomnit pa le.

Aaa, tako... ja ni za kaj, potem pa res ni ovir da si ne nabaviš en hud stroj :ok2 Ko ga boš prodajal se pa name spomni, ti ga bom jaz odkupil :laugh :metalc
Prikaži več možnosti