Skoči na vsebino

BMW bavaria C electronic-odprava napake pomoč!

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
4 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 118
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...na radiju se mi je pojavila spodnja napaka in ne vem kako jo odpraviti...pojavila se je ko se mi je izpraznil AKU in sem ga moral zamenjati....na začetki se je še vsake toliko časa pojavil napis code in ko si jo odtipkal se je radio prižgal....sedaj tudi ko se na vsake toliko časa pojavi napis code de kode ne da odtipkati in ko se radio znova prižje se na ekrano pojavi nekaj podobnega spodnjemu vzorcu...na netu sem našel, da so so imeli eni tudi iste težave, ko jim je riknu AKU, samo rešitve ni napisane, ker so teme prestare in povezal na linke ni več

Objavljena slika

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 135

si fizično izklopu radijo za dalj časa da se 100% razelektri/resetira? Procesor displaya se mu zmučka, isto stvar sem ti že enkrat premenjal in tudi nekomu drugemu. neke 100% rešitve ni zaradi starosti komponent. Sam sem imel dost teh radijev skozi in se jih je večina uspelo nazaj k življenju spravit. Od komponent ki jih imam še doma bi moral videt ali imam še kaj dobrih delov, težava nastane ker je electronic v dveh verzijah (85' in nato 87')

Urejal tomos, 03.10.2014, 11:09.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 118
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...odstranili smo ga za cca 15 minut.....ko sem dal kontakt se sicer izpiše code ampak tipke so tipke mrtve in se ne da pisati.....ko ugasneš radijo in zopet prišgeš se pa spet napišejo grabljice:blackeye...a pol probamo odstranit radio za kakšen dan in potem zopet probamo?

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

DonAndrino
DonAndrino

Detroit power

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 703
  • Avtomobil: Detroit Power

Če ti bo kaj pomagalo: pri starejših amerikancih zadevo rešiš tako, da odklopiš radijo (fizično ga vzameš iz avta!) za dve uri in potem voila-vtipkaš kodo in stvar je rešena.:)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

tomos
tomos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 135

da se ne matraš ven jemat, se lahko tudi odklopi baterija in zrduži + in - ter pusti tako 30min. Se je tud občasno meni to zgodilo ko sem baterijo menjal in je bilo dovolj orenk resetiranje. Le ena al dva od 6x electronicov ki so mi šli skozi roke se nista dala rešit (eden tvoj bivši). Včeraj sem na hitro pogledal predal in sta še 2x za dele, enga imam kompletnega delujočega, ampak ga šparam za vsak slučaj.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.