Skoči na vsebino

M3 E36 z avtoneta

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
271 odgovorov v temi
Malecky
Malecky

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 890
  • Avtomobil: BMW E91 318d

http://www.avto.net/...69&show=1&avto=

Boš ceno popravil? :P Izbiro bom pa imel, impreze mi tudi kar ponujajo, pa je 4WD in zima na poti. :D
Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 571
  • Avtomobil: e91 320d, KTM 690 Duke R

Če se bojiš šraufanja potem tile primerki odpadejo. Zadnji link še posebaj prvi pa ima potencial, če je karoserija dobra in kjer je cena za polovico nižja. Zavedaj se, da je to star športen avto in šraufanju ne boš ubežal. Sam sem kupil primerek v zavidljivem stanju pa sem imel z njim še vedno veliko dela pa tudi sedaj ko sem mislil, da sem zamenjal praktično vse tudi novemu lastniku ni dolgčas.
Popravilo motorja in ostalih drobnarij je drago a se še da rešit, zmečkana školka pa bo zmečkana pa se lahko trudiš kolikor hočeš, da bi jo rešil.

Lp, Samo
Prikaži več možnosti

naliM
naliM

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 979
  • Avtomobil: OOOO | \X/ | *

http://www.avto.net/...69&show=1&avto=

Boš ceno popravil? :P Izbiro bom pa imel, impreze mi tudi kar ponujajo, pa je 4WD in zima na poti. :D

Če te bodo res zanimali 4WD, vrži oko na mojega S3:

http://www.avto.net/...S3 1.8T Quattro

Vzdrževanje 1.8T je precej ugodnejše, kot pri konkurenci, katero gledaš.
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 828
  • Avtomobil: e39 530i;e30 325ic;GS1.2k

Milan, ne drazi! :-D
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

naliM
naliM

BMW fanatik

• Uporabnik

Milan, ne drazi! :-D

Ne dražim, je pa časovno omejena ponudba. :-D
Verjetno bo na voljo še kakih 14dni, potem pa se meni izteče ponudba, zaradi katere sploh prodajam S3. Če mi uspe, pride v garažo zelo zanimiv avto...
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 828
  • Avtomobil: e39 530i;e30 325ic;GS1.2k

Ne dražim, je pa časovno omejena ponudba. :-D
Verjetno bo na voljo še kakih 14dni, potem pa se meni izteče ponudba, zaradi katere sploh prodajam S3. Če mi uspe, pride v garažo zelo zanimiv avto...

Dej kej vec napisi,me mika tudi tvoj OOOO med drugim :-)
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

naliM
naliM

BMW fanatik

• Uporabnik

Dej kej vec napisi,me mika tudi tvoj OOOO med drugim :-)

O S3 ni problema napisati kaj več (a ne bom v tej temi), o potencialnem nasledniku pa bom zaenkrat raje tiho, da mi ne uide, je pa napram S3 precejšen preskok v filozofiji izdelave hitrih avtov. :-D
Prikaži več možnosti

Malecky
Malecky

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 890
  • Avtomobil: BMW E91 318d

Uf... takle S3 me pa res ne gane, to se pa kupuje za dušo, tudi če gre 0€ naleto bi raje mel enega izmed teh M3 ali pa Imprezo.

VAG koncern mi je nasploh neprebavljiv, tudi za vsakodnevnega dizla.

On topik... je kdo tukaj v okolice poljanske doline, da kaj takega z veseljem še šraufa in malo bolj pozna? Zadevo bi vsake toliko časa zapeljal tudi na pisto, tako da bi sigurno kaj še delal na podvozju in primernosti za obremenitev.
Prikaži več možnosti

mojster
mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 463
  • Avtomobil: BMW 525D E60

Kaj je z modrim da se ne proda :confused ?
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 228
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

wikileaks sindrom, verjetno
Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

izzyd
izzyd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 576
  • Avtomobil: RR

wikileaks sindrom, verjetno

hehe:)
standardno za M odelek
Prikaži več možnosti

dolenc46
dolenc46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 787
  • Avtomobil: DC2 K20

Niti ni kupcev za tak avto, edino če ga daš za 3k€, vsaj jaz sem dobil tako ponudbo:ok2
Prikaži več možnosti

izzyd
izzyd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 576
  • Avtomobil: RR

Ja, slovenija je pač dežela golfistov in pozerjev, katerim je avto statusni simbol.
e36 m3 pa je pač avto, ki ne ustreza nobenemu od teh profilov.
Nas je bolj malo, ki smo toliko zaljubljeni v staro preverjeno tehniko, da nam vsake toliko čustva prevzamejo razum in si kupimo kako igračo.
Je pa res, da to ni avto za vsak dan, le malokdo pa si lahko privošči dva avtomobila in vzdrževanje obeh itd...
Prikaži več možnosti

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 246
  • Avtomobil: E30 318IS

Če te bodo res zanimali 4WD, vrži oko na mojega S3:

http://www.avto.net/...S3 1.8T Quattro

Vzdrževanje 1.8T je precej ugodnejše, kot pri konkurenci, katero gledaš.

Ta S3 bi bil pa verjetno že v moji garaži, če si nebi nakopal e30 na grbo...
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 995
  • Avtomobil: Francoz

Če se bojiš šraufanja potem tile primerki odpadejo. Zadnji link še posebaj prvi pa ima potencial, če je karoserija dobra in kjer je cena za polovico nižja. Zavedaj se, da je to star športen avto in šraufanju ne boš ubežal. Sam sem kupil primerek v zavidljivem stanju pa sem imel z njim še vedno veliko dela pa tudi sedaj ko sem mislil, da sem zamenjal praktično vse tudi novemu lastniku ni dolgčas.
Popravilo motorja in ostalih drobnarij je drago a se še da rešit, zmečkana školka pa bo zmečkana pa se lahko trudiš kolikor hočeš, da bi jo rešil.

Lp, Samo

Za katerga to govoriš?
Prikaži več možnosti

nightmare
nightmare

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 571
  • Avtomobil: e91 320d, KTM 690 Duke R

Za katerga to govoriš?

Zadnjič je bila v oglasu cena tvojega skoraj 2x višja kot jo je postavil Dolenc46.
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik

Nesporazum z mojo drago, ki je na hitro sestavila na oglas:ok2

Sicer pa primerjat ta dva avta, se mi zdi brezpredmetno. Sam veš, kaj je bilo vse vloženega noter in, da zdaj primerjaš z avtom, ki je prejšni teden spustil za seboj dimno zaveso in sam lastnik povedal, da sta verjetno zadnja dva amortizerja fuč... :confused Sem pričakoval malce drugačne izjave od tebe...
Med tem dvema je trenutna razlika v ceni 2-3k€. Za 2k€ je na mojem samo podvozje toliko vredno. Da ne govorim o tem, kaj je bilo vse v motor zmetano. No pa saj sam veš, verjetno si prebiral temo.
Je pa tudi res, da vsake stvari, ki jo zamenjam na avtu, ne pisarim potem tukaj.

Urejal ŽigecBMW525, 30.10.2014, 09:18.

Prikaži več možnosti

dolenc46
dolenc46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 787
  • Avtomobil: DC2 K20

Pa ti sploh veš zakaj 3.0 M3 spusti zaveso? In če je to škodljivo ali ne? Glede amortizerjev pa pridi peljat avto, pa boš povedal kakšni se ti zdijo. 99% uporabnikov tega nebi čutilo, tisti ki pa avto peljemo na meji pa to občutimo.
Imam tudi jaz Bilstein podvozje, spredaj diske od e46 M-a zadaj nove ATE, vse skupaj pa grabijo ploščoce DS3000 spredaj in DS2500 zadaj. Stabilizatorji so čisto novi H&R, zadnji most je na novih Powerflex pušah,.....tako da ne boš mislil kaj imaš. Razlika je samo ta da jaz na avtonet nisem napisal celega spisa o avtu, ampak par stvari, kogar bo avto zanimal, bo poklical in ga sprobal.

Če že primerjaš mojega in tvojega M-a. Jaz sem se peljal v tvojem preden si ga imel in sem si ga imel možnost ogledat. Ne rečem, karoserijsko je lepši, ker je bil cel prebarvan, notranjost je bolje ohranjena pa generalno ima na motorju. To je pa to.

Moj pa ima ravno karoserijo, je brez rje ipd....koliko in zakaj je tvoj toliko več vreden...za nekatere je manj. Osebno nebi mogel čez to da avto ne stoji tako kot je prišel iz tovarne. Saj ga je etore naštimal z raznimi camber platami ipd, da se pelje tako kot treba(čeprav na meji so že problemi, kot se je izkazalo na grobniku) ampak to ni več to.

Tako da primerjava ni brezpredmetna, ker ne moj ne tvoj nista bisera. Se pa da mojega spraviti v boljše stanje kot tvojega, edino če greš v menjavo karoserije, kar pa ni poceni verjetno.
Prikaži več možnosti
    • izzyd je všeč

Ločan
Ločan

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 322
  • Avtomobil: K1200 GT, E91

Uf... takle S3 me pa res ne gane, to se pa kupuje za dušo, tudi če gre 0€ naleto bi raje mel enega izmed teh M3 ali pa Imprezo.

VAG koncern mi je nasploh neprebavljiv, tudi za vsakodnevnega dizla.

On topik... je kdo tukaj v okolice poljanske doline, da kaj takega z veseljem še šraufa in malo bolj pozna? Zadevo bi vsake toliko časa zapeljal tudi na pisto, tako da bi sigurno kaj še delal na podvozju in primernosti za obremenitev.

Pridi kak dan na Trato, se spoznamo, pa še dva sodelavca imam iz Poljanske doline ki vescajt šraufata avte za rally, avtokross, ...
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa ti sploh veš zakaj 3.0 M3 spusti zaveso? In če je to škodljivo ali ne? Glede amortizerjev pa pridi peljat avto, pa boš povedal kakšni se ti zdijo. 99% uporabnikov tega nebi čutilo, tisti ki pa avto peljemo na meji pa to občutimo.
Imam tudi jaz Bilstein podvozje, spredaj diske od e46 M-a zadaj nove ATE, vse skupaj pa grabijo ploščoce DS3000 spredaj in DS2500 zadaj. Stabilizatorji so čisto novi H&R, zadnji most je na novih Powerflex pušah,.....tako da ne boš mislil kaj imaš. Razlika je samo ta da jaz na avtonet nisem napisal celega spisa o avtu, ampak par stvari, kogar bo avto zanimal, bo poklical in ga sprobal.

Če že primerjaš mojega in tvojega M-a. Jaz sem se peljal v tvojem preden si ga imel in sem si ga imel možnost ogledat. Ne rečem, karoserijsko je lepši, ker je bil cel prebarvan, notranjost je bolje ohranjena pa generalno ima na motorju. To je pa to.

Moj pa ima ravno karoserijo, je brez rje ipd....koliko in zakaj je tvoj toliko več vreden...za nekatere je manj. Osebno nebi mogel čez to da avto ne stoji tako kot je prišel iz tovarne. Saj ga je etore naštimal z raznimi camber platami ipd, da se pelje tako kot treba(čeprav na meji so že problemi, kot se je izkazalo na grobniku) ampak to ni več to.

Tako da primerjava ni brezpredmetna, ker ne moj ne tvoj nista bisera. Se pa da mojega spraviti v boljše stanje kot tvojega, edino če greš v menjavo karoserije, kar pa ni poceni verjetno.

To je to.

Poglej, nisem mislil nič slabega, niti nisem hotel povedati, da je tvoj avto slab. Daleč od tega in pardon, če si to tako prebral. Cenim vsak avto in trud, ki je vanj vložen.
Hotel sem povedati ravno to, kar sem ti označil z odebeljenim tiskom. In to je veliko vredno. V motor je bilo zmetanega za trenutno ceno avta. In dela BP.

Da sem pa pisal spis o avtu pa zaradi tega, ker imam kar gužvo in vsakemu razlagat po telefonu kaj je bilo vse menjano, se mi resnično ne ljubi:)

Še enkrat pa pardon, če si narobe prebral, ker res nisem mislil nič slabega. Nisem pa prepričan, če se lahko pogovarjava katerega se da spraviti v boljše stanje. To so malce večji plani in o takih se ne da pogovarjat, dokler se res ne spraviš tega počet.

Lp, Žiga

Urejal ŽigecBMW525, 30.10.2014, 09:48.

Prikaži več možnosti