Skoči na vsebino

Moja izkušnja z A-cosmos

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
311 odgovorov v temi

Anketa: Je to nateg ali ne? (186 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Je to nateg ali ne?

1. Da (176 glasov [94.62%])

Delež glasov: 94.62%

2. Ne (10 glasov [5.38%])

Delež glasov: 5.38%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
BMW ///M
BMW ///M

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 62
  • Avtomobil: BMW

Slej kot prej, pa se bo še kakšna možnost odprla, za servisiranje vozili v Lj.

Prikaži več možnosti

DannyMPower
DannyMPower

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 750
  • Avtomobil: BMW

Slej kot prej, pa se bo še kakšna možnost odprla, za servisiranje vozili v Lj.

Glede na to, da je Trzin samo 10min stran, ne vidim hude potrebe  :ok

Prikaži več možnosti

4banger
4banger

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 432
  • Avtomobil: E46 M3&316i,koral 45

tudi sam imam slabe izkusnje z A-cosmos, pomoje je edini zaupanja vreden clovek na cosmosu eddy, zal pa ga ob mojem zadnjem obisku ni bilo.

slo se je namrec za ORIGINAL  M3 platisca style 67 19", ki sem jih imel namen prodat. kupec jih je vzel in me prosil ce jih lahko nese preverit na cosmos. 

seveda njegovi zelji nisem oporekal ker sem vedel da so platisca brezhibna. or so i thought. Naslednji dan me kupec klice in pravi da je bil na cosmosu kjer so mu zatrdili da so platisca 100% ponaredek. ena izmed boljsih kopij ampak kopija nontheless. ker mi to ni dalo miru sem popokal platisca v gepek in jih odpeljal na cosmos ker sem zelel pojasnilo oz dokaz po cem vejo da so platisca kopije(na notranji strani je BMW kataloska, et je oznacen z IS47, BMW logo, vse kot mora bit) seveda cloveka, ki je prejsnji dan trdil da so platisca fejk, ni bilo. po 20 minutnem pregledu platisc mi dec rece ja platisca so original in gre. glede na to da so mi odgnali kupca bi pricakoval vsaj opravicilo. to je bil definitivno moj zadnji obisk cosmosa.

Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 377
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Kaj pa če te je kupec mislu nafukat? Na to nisi pomislu? A si bil zraven ko je nekdo iz cosmosa izjavil da so replike?
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 513
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Meni ni jasno zakaj imajo tako nesposoben kader,ker @Simi bere forum bi lahko vse skupaj poslal nekam če mu je kaj do firme.

Urejal blackberet, 24.02.2017, 21:24.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 055
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: Vsi stari

Kader se menja postopoma... velikokrat slab kader lahko zamenja še slabši... ni tako enostavno.

Brez skrbi, tudi sam BMW preverja delo pooblaščencev po svetu in jih šefi avtohiš pridno slišijo, ko pridejo poročila.

Urejal LEO37, 24.02.2017, 21:23.

F7P 704+M50B20+M54B22+M57D25+N53B30 = 28 cyl = 836 PS  :burnout 

Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 513
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Kader se menja postopoma... velikokrat slab kader lahko zamenja še slabši... ni tako enostavno.

Brez skrbi, tudi sam BMW preverja delo pooblaščencev po svetu in jih šefi avtohiš pridno slišijo, ko pridejo poročila.

Ma tale A-cosmos nekam dolgo preverjajo. Saj samo forum odprejo pa jim je marsikaj jasno pa še kakšnega skritega kupca naj pošljejo.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 773
  • Avtomobil: Assless beemer

MI-BO, prosim te za sledeče podatke (lahko tudi na ps) : kaj se je delalo, na katerem avtu in kdaj. Če imaš sliko računa, ali dokumentacije, ki si jo prejel ob prevzemu avta, ti z veseljem pridem kot mehanik zaposlen v delavnici A-Cosmosa nasproti in raziščem kaj se je dejansko zgodilo. 

Obtožbe, ki si jih navedel, so hudo močne, upam da imaš kak dokaz za podkrepitev teh trditev, če ne si še en internetni tercialec, ki širi meglo in slabo karmo brez resne podlage. 

Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

mopedist46
mopedist46

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 516
  • Avtomobil: Bmw E46 320i

MI-BO, prosim te za sledeče podatke (lahko tudi na ps) : kaj se je delalo, na katerem avtu in kdaj. Če imaš sliko računa, ali dokumentacije, ki si jo prejel ob prevzemu avta, ti z veseljem pridem kot mehanik zaposlen v delavnici A-Cosmosa nasproti in raziščem kaj se je dejansko zgodilo. 

Obtožbe, ki si jih navedel, so hudo močne, upam da imaš kak dokaz za podkrepitev teh trditev, če ne si še en internetni tercialec, ki širi meglo in slabo karmo brez resne podlage.

Pa sej vidiš kok pritožb je čez acosmos, tko da neki more bit na tem al vsi, ki kaj napišemo širimo meglo? Samo ne vem zakaj bi to delali, kaj imamo od tega, razen tega, da opozoriš da čim manj folka pride tja in se nategne.
Prikaži več možnosti

BMW-Marko
BMW-Marko

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 433
  • Avtomobil: E90 330i

Moja obtožba je resnična, imam tudi maile in račune kjer se lepo vidi, da se je ''pregledovalo'' zavijanje luči. Imam tudi račun od Podlesnika ko sem modul zamenjal. :)

Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 885
  • Avtomobil: F30 335i

Nekaj pozabljate. Vedno obstajajo dve plati medalje;) in za dobrim konjem se vedno dviga prah. Kaj pa ko pride stranka ji izstavis racun pa pribije da je osebno uzaljena ker ji reces da mora racun placat takoj na blagajni. Da pac ne nores dat na odlog placila... a merkator mu tu tudi da struco kruha na odlog placila. Ali pa ko stranka kupi nov avto ga opere in pride nazaj z bolano idejo da ce potrkas po zadnjih luceh ena odmeva tako druga drugace. Da ena je zagotovo v okvari. Kaj mu bos odgovoril? Mislim ljudje hodijo z bolanimi idejami tja tko da niso vsega serviserji krivi. Kdo mu bo dal garancijo na odmev zadnje luci. Pomoje te prasajo uni odgovorni po zdravju ce mu za to das garancijski zahtevek. Ali pa pridejo frajerji kupijo avto potem delajo servise nekje pac pri enih nepooblascenih serviserjih potem pa ko rata glasna ketna pridejo jokat za kulanco. Halo?! Dnar dajas drugim potem pa ko nastane problem prides jokat na servis. Kulanca je dobra volja bmw za zvestobo stranke. In potem je uzaljen ker je zavrnjena. In zacne kokodakat da jo bmw jajca da ga nebo nikoli vec imel itd. Prav ne pojdi in kupi drug avto. Ampak vsak se vrne... in kar se tice placila delov v naprej... meni je to logicno. In ko sem bil sam kot stranka so od mene tudi zahtevali placilo... ker pridejo ljudje vsi pametni vejo vec kot knjiga vejo vec kot cel internet vse forume vse preberejo potem pa pridejo ze z kataloskimi tja to je treba narocit in potem ko pride narocen del vidijo da so narocili napacnega in ga ne vzamejo... imas 4 stranke po 100e je to pol place mehanika. V 1letu se lahko nabere za 5 jurju takoj materiala. In vracil ni. Narocis placaj prevzemi. Placat moras prej ali slej. S tem se servisi zavarujejo da pridejo iskat robo. Recimo en primer. Klice stranka rabi desno letvico na vratih za e46 coupe cena 45eu brez barvanja. Pride letvica cez dva dni jo poklices in rece hvala ma ne rabim vec sem jo dobil za 20 na netu. Ves kam mu bi jo zataknu. V supak;)
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • Jerry, dd1307 in ovseni_kosmiči uporabnikom je všeč to sporočilo

MiBo
MiBo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 603
  • Avtomobil: 2003 320i, S-max, X-max

To, kar se je zgodilo meni, bom vzel kot drago šolo. Ne mislim se zapenjat, tožart in kregat, čeprav vem, da bi na koncu definitivno dobil tožbo, ker so me tja poslali mehaniki iz drugega servisa in me prepričevali. Jaz nisem šel.
Ampak, meni se to ne da. Tema je odprta za mnenja, svojega sem napisal in pač mnenje, da kdor pelje avto tja, naj bo previden. Jaz ga ne bom.

Avto smo uredili in popravili na drugem servisu, ter pozabili.

Zadeva je zame zaključena, ker sem pač po defaultu tak; prejmem batino, požrem dol in grem naprej
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 773
  • Avtomobil: Assless beemer

To, kar se je zgodilo meni, bom vzel kot drago šolo. Ne mislim se zapenjat, tožart in kregat, čeprav vem, da bi na koncu definitivno dobil tožbo, ker so me tja poslali mehaniki iz drugega servisa in me prepričevali. Jaz nisem šel.
Ampak, meni se to ne da. Tema je odprta za mnenja, svojega sem napisal in pač mnenje, da kdor pelje avto tja, naj bo previden. Jaz ga ne bom.

Zadeva je zame zaključena, ker sem pač po defaultu tak; prejmem batino, požrem dol in grem naprej

Razumem tvojo odločitev, ampak še vedno ne vem katerega olja nismo menjali in ga računali? 

Mnenje si napisal, si do njega upravičen, meni se zdi pa ne fer, da si to napisal, dokazal pa ne, ne rabiš javno račune lepit, lahko pošlješ vse na ps, mail, lahko me tudi pokličeš, ker me reeeees firbec matra kaj se je zgodilo. 

Moja obtožba je resnična, imam tudi maile in račune kjer se lepo vidi, da se je ''pregledovalo'' zavijanje luči. Imam tudi račun od Podlesnika ko sem modul zamenjal. :)

Ti verjamem, bom tudi zate pogledal kaj se je dogajalo :)

Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti
    • ovseni_kosmiči je všeč

MiBo
MiBo

Novinec

• Uporabnik

Razumem tvojo odločitev, ampak še vedno ne vem katerega olja nismo menjali in ga računali? 
Mnenje si napisal, si do njega upravičen, meni se zdi pa ne fer, da si to napisal, dokazal pa ne, ne rabiš javno račune lepit, lahko pošlješ vse na ps, mail, lahko me tudi pokličeš, ker me reeeees firbec matra kaj se je zgodilo. 

Kako naj ti dokažem trditve mahanikov? Rekli so mi, da olje ni pravo za to mašino, da ni bil menjan že tri leta, čeprav so vsi računi? Kako naj ti dokažem?
Prikaži več možnosti

MiBo
MiBo

Novinec

• Uporabnik

Lahko dokažem samo z računi in trditvijo mehanika, to pa itak ne pije vode in bo vsak izpodbijal.

Jaz osebno mojemu mehaniku zaupam in to je to.
Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 329
  • Avtomobil: 3er

umm, a jaz kaj ne razumem?

se pravi njim (cosmos) ne verjameš (zgleda se sam toliko ne spoznaš oz. nimaš izkušenj za očitno ocenit stanje/starost tekočine - nič narobe!)

drugim, ki pravijo da ni pravo pa zaupaš?

kako veš da so ga pa oni menjali?

so ti pokazali posodo, kaj če je iz drugega avta bilo? :-D

get my point? disklejmer: nimam nič s cosmos, ne delam tam itd.

Prikaži več možnosti

MiBo
MiBo

Novinec

• Uporabnik

In pa da je bil računalnik resetiran pred prodajo, kateri je javljal napake, katere so dejansko tudi bile. In ja, to jih je lastnik sam, preden je pripeljla avto, vem ............

Pogoltnil sem 500€ in to je to.

A Cosmos mene ne bo videl nikoli več, to je bila moja slaba izkušnja, šola, ..........

Lahko bi mimo servisa tožil prejšnjega lastnika za skrtite napake in bi dobil svoje, ampak so mi itak vsi svetovali naj požrem dol, ker preden bom kaj dosegel bo 2 leti mimo, pouhn troškou in sranja.

se pravi njim (cosmos) ne verjameš (zgleda se sam toliko ne spoznaš oz. nimaš izkušenj za očitno ocenit stanje/starost tekočine - nič narobe!)

no evo, zato, zaradi takih.
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 162
  • Avtomobil: BMW x

Tole pa ni fer s tvoje strani. Če si nekoga nekaj javno obtožil moraš že zaradi ferpleja to utemeljit. Seveda se teh stvari pred razjasnitvijo ne daje kar v javno obravnavo, zato se mi zdi fer, da ti je Eddy ponudil zasebni kontakt in možnost razčistitve dogodka.

Če ti to sedaj odklanjaš pa vzbujaš močan dvom v resničnost tvojih navedb o krivici in napakah. Zato predlagam, da Eddyu predložiš papirje in zadevo sama neuradno predebatirata ter najdeta resnico.

Ne postavljam se na nobeno stran (s Cosmosom nimam nič), delam pa tudi jaz na reklamacijah tehničnih zadev in vem kako se te stvari dogajajo zaradi neznanja in "komunikacijskih šumov". Meni delodajalec ne teži, če zadevo rešimo v korist stranke in zato lahko odločim karkoli se mi zdi prav oziroma pokaže tehnika. Lahko pa odkrito povem, da stranko, ki kar nekaj obtoži potem pa ne želi pokazat v čem je napaka z veseljem odslovim in napotim na inšpekcijo ali sodišče, če ji še kaj ni všeč. In ti mi zaradi prej napisanega izgledaš eden takih ... zato predlagam, da to popravi in izkoristi direkten neuraden kontakt iz prve roke česar kot stranke ravno nimamo pogosto dobiti v slučaju težav ... :ok

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti
    • Warden in 4banger uporabnikom je všeč to sporočilo

BMW-Marko
BMW-Marko

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 433
  • Avtomobil: E90 330i

Ni potrebe, razumem stališče v katerem sem bil. Kupoval sem enega starejših avto v ponudbi. Sedaj je popravljeno, takrat bi bil samo vesel, če bi odkrito povedali kaj je narobe, ne pa da blindirajo napako. :)

Prikaži več možnosti

MiBo
MiBo

Novinec

• Uporabnik

To lahko vsak svoje pravljice in ČE-je prpoveduje.
Ne spoznam se na mehaniko, zato peljem avto na servis in jim pač zaupam, kaj pa drugega. Če me nategujejo in ne vem, super, ne boli; ko pa zvem, grem pa drugam in ponovim zgodbo od začeka.

Kaj mi drugega preostane? Sem odprt za mnenja in predloge.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.