Skoči na vsebino

Moja izkušnja z A-cosmos

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
311 odgovorov v temi

Anketa: Je to nateg ali ne? (187 uporabnikov je oddalo svoj glas)

Je to nateg ali ne?

1. Da (177 glasov [94.65%])

Delež glasov: 94.65%

2. Ne (10 glasov [5.35%])

Delež glasov: 5.35%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
BMW ///M
BMW ///M

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 62
  • Avtomobil: BMW

Dobro da vem, da naslednje leto nebom več menjal okvirjev kar tako. Temveč samo še po izrectnem naročilu :-D Stilus se opravičujem, če sem ti jih jaz zamenjal. :peace
Pa prosim ne se jezit na nas dijake v mojem primeru oz. študente, ker delamo samo po navodilih nadrejenih.

Urejal BMW ///M, 03.11.2014, 21:32.

Prikaži več možnosti

bmw328ci
bmw328ci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 112
  • Avtomobil: G31 520d

Dobro da vem, da naslednje leto nebom več menjal okvirjev kar tako. Temveč samo še po izrectnem naročilu :-D Stilus se opravičujem, če sem ti jih jaz zamenjal. :peace
Pa prosim ne se jezit na nas dijake v mojem primeru oz. študente, ker delamo samo po navodilih nadrejenih.

Aha, zdej smo te pa dobili:fight na Dob bos sel k JJ:ok :ok2
:ok
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 707

DreiXdrive, samo 100 ljudi 100 čudi, 20 eur več, ja in se bo svet podrl ali kaj :blackeye Sam sem bil tam v osnovi razen čakanja vedno zadovoljen, samo eni pa res pričakujete veliko, pa ne me narobe razumeti, samo za take malenkosti se jaz ne bi sekiral :ok

Ja ampak ravno teh 20 EUR so ti po mojem okvirčke z menjavo zaračunali :) :) :)

Urejal Mat xxl, 03.11.2014, 22:01.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 707

Daj povej samo to ali študentje samo čistite , perete avtomobile in okvirčke menjate ali tudi kake servisne posege izvajate .

Kaj pa naredite, če so gor kaki specialni lepi okvirčki ???

Sicer pa ti se ne sekiraj moraš delati po navodilih nadrejenih.
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 266
  • Avtomobil: e24 635csi

lej, jaz razumem, da ti rečejo: nalijemo aditiv v tank, to pomaga. Jasno in glasno so povedali, kaj naredijo, in če naredijo, potem pač stranka nima kaj piskat.
V mojem primeru so mi 3x osebno in 1x po telefonu zagotovili, da na dovod goriva priključijo napravo, ki očisti injektorje s čistilom. Danes sem bil na A-cosmos in oseba, ki me je sprejela, je povedala celo ime firme, ki jim naj bi dostavila napravo. Torej, kje je problem?
Ne me jebat, točno s to napravo so mi očistili injektorje pri Kokalju in očitna razlika je bila, pri porabi, mirnosti motorja, itd... trajala je uro in pol.

Jaz sem ti samo napisal mojo izkušnjo pri Mazdi, ki je zraven in kaj je bilo meni rečeno :)
Prikaži več možnosti

BMW ///M
BMW ///M

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 62

S temi okvirčki je tako da če je gneča se jih ne menja razen če ni to naročeno, drugače se jih gor pusti... Enim je treba menjat, drugim izrectno ne, pa čeprav so gor naprimer od konkurence okvirčki.
Kakršne koli druge lepe se jih ne dotika.
Servisne posege izvajajo pa samo majstri. Za katere verjamem, da je trenutno taprava ekipa :ok
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 608
  • Avtomobil: R6 topless

Verjamem, da so navodila nadrejenih takšna, da menjate okvirčke.
In verjamem, da noben servis ne vidi rad konkurenčne reklame v svoji delavnici toda...
Da je potrebno izrecno naročiti, da se okvirčki ne menjajo je pa bolno (pa leti na čisto vse servise ipd. po državi).

In najhujše je to, da tisti, ki to menja je lahko potem deležen žaljivih besed jezne stranke, ker ljudje ne razumejo, da so takšna navodila...

Da meni zamenjajo okvirčke, ker si je to nekdo v kravati zmislil...kakor sem rekel prej, bi lep čas šravfal nazaj moje, ker bi jih moral do milimetra natančno dat nazaj...

Me pa zanima kdaj bodo "kravatarji" naročili menjave filtrov zastonj, ter seveda brezplačen filter kakor so to okvirčki...
Verjento nikoli, ker tudi, če bi bil odtis servisa na njem se le ta nebi videl.

P.S. Za vse študente...ob menjavi okvirčkov priložite listek z napisom "Nisem jaz kriv, vodstvo zahteva. Se opravičujem."
Bo mogoče kak nasmejan obraz več :ok2

Urejal Sorgo, 04.11.2014, 01:42.

Prikaži več možnosti

soru
soru

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 317
  • Avtomobil: M

DreiXdrive, samo 100 ljudi 100 čudi, 20 eur več, ja in se bo svet podrl ali kaj :blackeye Sam sem bil tam v osnovi razen čakanja vedno zadovoljen, samo eni pa res pričakujete veliko, pa ne me narobe razumeti, samo za take malenkosti se jaz ne bi sekiral :ok

Ja ampak ravno teh 20 EUR so ti po mojem okvirčke z menjavo zaračunali :) :) :)

Več kaj je zanimivo, da se večinoma zmotijo v +:blabla, v škodo stranke:ok

Ampak ,tak je pač svet...:ok
Prikaži več možnosti

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 845
  • Avtomobil: ni moj:(

lej, jaz razumem, da ti rečejo: nalijemo aditiv v tank, to pomaga. Jasno in glasno so povedali, kaj naredijo, in če naredijo, potem pač stranka nima kaj piskat.
V mojem primeru so mi 3x osebno in 1x po telefonu zagotovili, da na dovod goriva priključijo napravo, ki očisti injektorje s čistilom. Danes sem bil na A-cosmos in oseba, ki me je sprejela, je povedala celo ime firme, ki jim naj bi dostavila napravo. Torej, kje je problem?
Ne me jebat, točno s to napravo so mi očistili injektorje pri Kokalju in očitna razlika je bila, pri porabi, mirnosti motorja, itd... trajala je uro in pol.

No, bil sem na A-cosmos, povedal sem jim, da so opravili neautoriziran poseg na vozilu (menjava okvirjev) in prodali so mi storitev, ki je niso izvedli. Model se je opravičeval, razložil ŠE enkrat postopek čiščenja (pri tem imenoval ime znamke, s katero to počnejo). Rekel je tudi, da je moj mail krožil po podjetju. LOOOL in oni niso odgovorili? Res lepo. Dogovorila sva se, da se slišimo po telefonu.

Ok, grem po opravkih, okoli 13h me kliče oseba iz AC, (pomoje je bil pravnik), na dolgo in široko sva se pogovarjala, kaj smejo in česa ne smejo, kaj so naredili in česa niso naredili, potem sem imel pa dovolj in sem rekel, da dosegla ne bova ničesar, razen tega, da se bi gledali grdo, zato, če mi očistijo injektorje tako, kot so mi to prodali, pozabim na vse skupaj, in tudi njihove okvirje z veseljem uporabljam na avtu. Čakam, da mojster preveri, kako bodo to izvedli :-D

V kolikor prav razumem, A-cosmos (oz., predstavniki podjetja) še vedno zagotavljajo, da so poseg čiščenja vbrizgalnega sistema opravili s strojno napravo?

Čeprav je glede na trajanje posega jasno, da je vse, kar so naredili le to, da so nalili aditiv v posodo za gorivo?

Ali so priznali, da so kljub dejstvu, da si 3 X v živo in 1 X po telefonu s strani predstavnika podjetja A-cosmoc prejel informacijo da se poseg izvaja s pomočnjo naprave; samo nalili aditiv v posodo za gorivo?

Sklepaš, da zna biti, da te je klical pravnik podjetja... sumim, da ima podjetje, kot je A-cosmos, zaposlenega pravnika...
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti

boripi
boripi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 251
  • Avtomobil: Bmw 3er

Ali bi uporabnik Mihold kaj več napisal kako se čistijo injektorji??
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 494
  • Avtomobil: BMW x

...
Me pa zanima kdaj bodo "kravatarji" naročili menjave filtrov zastonj ...

Takrat, ko boš imel avto s filtri na strehi v prozornih škatlah, da se bo videlo kaj piše na njih. Če boš imel zraven še lučke, da se bodo videli v temi pa dobiš še olje zastonj ... :ok2

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 658
  • Avtomobil: LPP Urbana

V kolikor prav razumem, A-cosmos (oz., predstavniki podjetja) še vedno zagotavljajo, da so poseg čiščenja vbrizgalnega sistema opravili s strojno napravo?

Čeprav je glede na trajanje posega jasno, da je vse, kar so naredili le to, da so nalili aditiv v posodo za gorivo?

Ali so priznali, da so kljub dejstvu, da si 3 X v živo in 1 X po telefonu s strani predstavnika podjetja A-cosmoc prejel informacijo da se poseg izvaja s pomočnjo naprave; samo nalili aditiv v posodo za gorivo?

Sklepaš, da zna biti, da te je klical pravnik podjetja... sumim, da ima podjetje, kot je A-cosmos, zaposlenega pravnika...

mogoče so pa uporabili robota aka strojno napravo, da so ti vlili aditiv? :laugh

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 608
  • Avtomobil: R6 topless

@Dreamliner čakamo celoten razplet zgodbe :ok

Če pa kje vidite kakšno akcijo v stilu "priprava pnevmatik na zimo" pa preverite ali zamenjajo pnevmatike ali le spustijo nekaj zraka ven iz trenutnih :ok2

@Iztok Z. tudi takrat ne ;)

Urejal Sorgo, 04.11.2014, 13:23.

Prikaži več možnosti

soru
soru

BMW fanatik

• Uporabnik

@Dreamliner čakamo celoten razplet zgodbe :ok

Moje mnenje je, da bodo zadevo uredili, le "razmišljajo", kako to speljat, kar so zamočili, ker očitno je, da so zamočili.

Karakter človeka se pokaže, oziroma v tem primeru salona je, da se napaka prizna, se opraviči dotični stranki in zadeva sanira, kot je bilo dogovorjeno:ok :ok2

In nauk za v bodoče, da se tako ne dela, ker do dobrega glasu je težko priti, izgubi se ga lahko zelo hitro.:)

Pričakujem pozitivno rešitev!!
Prikaži več možnosti

Blind
Blind

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 382
  • Avtomobil: E90

Ampak mene zanima koliko so jih naplahtali že pred njim. In ker vemo da se marsikdo ne ukvarja s tem kaj je bilo opravljeno. V tem primeru so pa naleteli na pozornega človek ki je sprevidel njihov nateg..tako da tudi če forumaš dobi neko ugodnost v znak opravičila, bo še vedno vrjetno kar veliko ljudi ki se vozijo naokoli in so srečni ker imajo "očiščene injektorje".

Zadevo bi uredili tako da bi vse naplahtane poklicali nazaj in jim izvedli storitev katero so jim prodali. Seveda pa se to nebo zgodilo.
Prikaži več možnosti

soru
soru

BMW fanatik

• Uporabnik

Ampak mene zanima koliko so jih naplahtali že pred njim. In ker vemo da se marsikdo ne ukvarja s tem kaj je bilo opravljeno. V tem primeru so pa naleteli na pozornega človek ki je sprevidel njihov nateg..tako da tudi če forumaš dobi neko ugodnost v znak opravičila, bo še vedno vrjetno kar veliko ljudi ki se vozijo naokoli in so srečni ker imajo "očiščene injektorje".

Zadevo bi uredili tako da bi vse naplahtane poklicali nazaj in jim izvedli storitev katero so jim prodali. Seveda pa se to nebo zgodilo.

Seveda vse, to se razume:ok Teh pa sigurno ni malo, problem pa je kako to izvesti, ker zadeva je neprijetna...:fight

Žal mi je tisti zaposlenih v salonu, ki so OK in teh je kar nekaj, pa vse to meče slabo luč na vse. :napaka
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 982
  • Avtomobil: Ruzak

Čim več izvleči iz te zgodbe, čim več. Ne samo čiščenje injektorjev, še kakšen servis gratis ipd....
Zagrozi jim z mediji in da boš pred kamero pozval VSE, ki so bili pri njih, naj preverijo kaj so dobili za pošteno plačilo. Pa naj probajo. Hvala bogu pa nisem bil še nikoli pri njih :cool
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 674
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Ma ne vem, to se meni potem že zdi kot podkupovanje da bo tiho. Če se že gre neko pravičnost potem bi se spodobilo da se stvar prijavi.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 982
  • Avtomobil: Ruzak

Niko, verjetno si mislil na izsiljevanje. Ne, ne gre za to. Gre za princip. Dečko se je pozanimal, rekli so mu, potem ga pa na suho nategnili in se poizkušali vleči ven. Če bi takoj priznali in popravili napako, ajde. Ne pa po parih dneh, da jim pride iz riti v glavo no :fight
Jaz se jim ne bi tako hitro pustil. Če so oni mene jebal, bom pa še jaz malo njih. Saj jih servis ne stane nič.
Možno pa, da bi ti na koncu namesto motornega olja vlili sončnično olje in ti uničili avto :laugh Mah, čim dalj....
Prikaži več možnosti

soru
soru

BMW fanatik

• Uporabnik

Niko, verjetno si mislil na izsiljevanje. Ne, ne gre za to. Gre za princip. Dečko se je pozanimal, rekli so mu, potem ga pa na suho nategnili in se poizkušali vleči ven. Če bi takoj priznali in popravili napako, ajde. Ne pa po parih dneh, da jim pride iz riti v glavo no :fight
Jaz se jim ne bi tako hitro pustil. Če so oni mene jebal, bom pa še jaz malo njih. Saj jih servis ne stane nič.
Možno pa, da bi ti na koncu namesto motornega olja vlili sončnično olje in ti uničili avto :laugh Mah, čim dalj....

Pelješ avto na servis in ti ga sploh ne naredijo, samo razmišljam, kje je garancija, da so vse zamenjali, kot je navedeno na računu?:confused Verjeti ali ne???? Po vsem tem...:napaka

Prvo pogovor s podpisanim gospodom iz tistega letaka, ki smo ga dobili, potem dalje, če se ne reši, ampak se bo rešilo, sem siguren...:ok Je pa res, da je prepozno že...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.