Skoči na vsebino

Uradni servis - ličarske storitve

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
11 odgovorov v temi
Mike07
Mike07

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 136
  • Avtomobil: F11 520d M

Živjo!

Pred kratkim sem bil udeležen v prometni nesreči - izid tega je da imam cel voznikov bok podrajsan.

Ker bo zadevo reševala zavarovalnica, in bi po eni strani avto najraje peljal na uradni servis, ker točno vedo kako je avto sestavljen, pa še nadomestno vozilo bi dobil, me zanima na kater uradni servis bi mi priporočali avto peljati?

Glede avto aktiv (kranj) in a-cosmos ne slišim ravno dobrih stvari okrog ličarskih del..ima kdo izkušnje iz prve roke?

Sam sem perfekcionist in zelo zahtevna stranka pa se mi ne da potem skakati 3x naokrog, da bo popravljeno tako kot mora bit.

Hvala in lep pozdrav,
Mike
You should do things because you want to, not because others want you to.That would be too simple.
Prikaži več možnosti

BimmerLover
BimmerLover

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 116
  • Avtomobil: 530d E60

Atg Zupan Krmelj, sicer ni uradni BMW servis, ampak predvsem avtoličarstvo in vse kar sodi zraven in to zelo kvalitetno..Rešujejo predvsem kasko nesreče, boljših makin.
Mislim, da ne bi bil razočaran.

http://atgzupan.com/
Prikaži več možnosti

Araton
Araton

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 75
  • Avtomobil: E92

Osebno sem bil na A-cosmosu in so mi barvali prednji odbijač. Sicer je trajalo 1 dan več kot so najprej rekli ampak narejeno zelo dobro.
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 980
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Atg Zupan Krmelj, sicer ni uradni BMW servis, ampak predvsem avtoličarstvo in vse kar sodi zraven in to zelo kvalitetno..Rešujejo predvsem kasko nesreče, boljših makin.
Mislim, da ne bi bil razočaran.

http://atgzupan.com/

Od Škofje loke da Krmelja pa mislim, da se najde še kakšen isto ali bolj kvaliteten ličar, da ni treba njemu hodit do Krmelja :ok

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Mike07
Mike07

Novinec

• Uporabnik

Razmišljam, da bi peljal k Molku na Vrhniko. Ima OK ličarja?
You should do things because you want to, not because others want you to.That would be too simple.
Prikaži več možnosti

MihaR
MihaR

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 449

Osebno sem bil na A-cosmosu in so mi barvali prednji odbijač. Sicer je trajalo 1 dan več kot so najprej rekli ampak narejeno zelo dobro.

verjetno se hecaš al si pa laik za te stvari, A cosmos ti nebo nikol poštrihu tko kot more bit, z njimi so zadovoljni samo tisti, ki imajo nižje kriterije in jim oddehta da dobiš malo boljši nadomestni avto, posla pa ne znajo opravljat tko kot je treba:beer
Prikaži več možnosti

Mike07
Mike07

Novinec

• Uporabnik

verjetno se hecaš al si pa laik za te stvari, A cosmos ti nebo nikol poštrihu tko kot more bit, z njimi so zadovoljni samo tisti, ki imajo nižje kriterije in jim oddehta da dobiš malo boljši nadomestni avto, posla pa ne znajo opravljat tko kot je treba:beer

Nisi prvi od katerega to slisim :ok ...in za avto aktiv naj bi veljalo isto..nevem komu dajejo barvat :/
Zarad mene sem lahko 2 tedna brez avta samo da bo porihtano v nulo :)
Prikaži več možnosti

Araton
Araton

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 75
  • Avtomobil: E92

Ne nisem noben laik, še manj pa da bi mi bilo vseeno. Sem zelo pikolovski, pregledal zadevo in je bila narejena kot je treba. Pravtako nisem eden izmed tistih, ki verjamejo vsemu kar slišijo. Ne pravim, da tebi (upam da govoriš iz izkušenj) niso zafrknili, pravim samo da je moja izkušnja pozitivna. In mislim, da ga ni majstra, ki ga bo nekdo predlagal, da se ne bo našel nekdo, ki lahko reče negativno. Če mi pa še vedno ne verjameš pa najbolje da se dobimo na pivu, ti boš pa vmes podal strokovno oceno storjenega :beer
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 429
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Razmišljam, da bi peljal k Molku na Vrhniko. Ima OK ličarja?

Ne vem če je še vedno tako, mislim da je leta nazaj sodeloval z Rodetom.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Vinci
Vinci

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 362

Jaz sem doslej dal štrihat Plutu blatnik in Avtuservis Triglavu vrata in so oboji naredili v redu. Pri Triglav Avtoservisu sem malo cvikal, če bo v redu narejeno, ker o njihovem štrihanju nikjer ne piše nič dobrega niti slabega, ampak so v redu naredili. Sam sicer ne opazim vseh malenkosti, čeprav različne odtenke hitro opazim, ampak sem dal stvar preverit neodvisnim "strokovnjakom" in niso imeli pripomb. :-D

Urejal Vinci, 30.12.2014, 12:22.

Prikaži več možnosti

Vengi
Vengi

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 323
  • Avtomobil: MB Vito

Če si perfekcionist najboljše da avto pelješ na odpad pa greš po novega na bilo katerikoli pooblaščen servis.

Ker bilo kdo ti bo delal to ne bo več prva gradnja, roka pa ni robot in 100% isto ne bo.

Drugače pa sem slišal od velikega komplikatorja, da je zupan v krmelju edini ki zna naredit tak ko treba.
U ovo vrijeme teško je biti glup, velika je konkurencija.
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 635
  • Avtomobil: skunk :)

Žal se z zgoraj napisanim ne strinjam. Res, da so večkrat kaj zaj*bali, ampak so potem popravili kot se zagre. Samo moraš biti tečen. Zato me imajo pa tam vsi poln kufr:skrbast

Na bivši E87 so mi menjali blatnik, ob menjavi pa seveda poškodovali a stebriček. Na njihovo žalost sem to opazil in je bilo potem pobarvano, da nisem videl, do kje je bil delan preliv, nič pomarančasto,...

Za nadomestni avto mi je bilo pa vseeno, tudi, če bi dobil Yugota.

Povem še en drug primer - najboljši serviser za Peugeote v radiju 100km od Ljubljane je Rodex v Radomljah. Vse vedno opravljeno vrhunsko - tudi komplicirane (lokacije) poškodbe od toče. Ko so morali pa pobarvati motorni pokrov so pa padli po celi črti. Avto je bil star 2 leti in imel cca 10kkm. Barva je bila čisto druga niansa (bela), pri brisalcih niso potegnili roba na koncu, ampak so bili kar valovi na robu havbe, ko je barva stekla, spodnji del je bil "pihnjen" kolikor in kjer je bilo naključju. Seveda mi je pometalo ven ventilčke in so rekli, da imajo pogodbenike, ampak, da bodo sedaj peljali k "ta dobremu in ta dragemu", da bo narejeno tako kot se zagre. In je res bilo.

Žal vsi povsod varčujejo, nasrkamo pa mi.

Da pa ne bom preveč OT. Pohvale sem slišal, čez spodnjega ličarja, baje naj bi bil tudi pogodbenik z BMW-jem. Oz sem pozabil kako mi je bilo to pred leti razloženo.

AVTOLIČARSTVO SIMON URANIČ S.P.
Žeje pri Komendi 3
1218 Komenda
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti