Skoči na vsebino

Najem lokala - Celje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
24 odgovorov v temi
rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 995
  • Avtomobil: traktor

takšno je stanje v Celju. Mislim, da je to nek fenomen, ker si nihče ne zna tega razložiti.
Čeprav sem še vedno mišljenja, da z malim kafičem in PRAVO kelnarco enostavno ne moreš falit, pa naj bo kjerkoli.

točno to, poznam par lokalov v vukojebini v naši okolici in nekateri laufajo ko šus, ker je kelnerca: zgovorna, prijazna, odprta in simpatična. to je garant biznis.

v našem najbližjem lokalu ma šef 4 kelnarce včasih pa sam dela. jasno je, kdaj je promet najmanjši. tud moja družba včasih pogleda, kdo dela in se včasih obrnemo in gremo drugam. tko to je. tečne kelnarce, al še huje kelnarja, nben noče gledat. itak svoje probleme prneseš tja, nočeš še enga zraven...
Prikaži več možnosti

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 075
  • Avtomobil: bmw

Ponuja se opcija za lokal..zanima me kaksna je najemnima za npr bivsi baza kafe?ponudba se je ze dala..mogoc previsoka nwm ker so bile skrite ponudbe tko da kaksna je bila prej najemnina se ne ve.kaksen je kaj pricakovan priblizni dnevni promet,koliko evrov gre mesecno za pijaco itd?je kdo z izkusnjami da lahko konkretno odgovori?
E46__wagon
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 735
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Če nisi nikdar delal v gostinstvu bo težka..., imeti lokal ni tako lepo kot se sliši, redki dobro živijo, veliko jih propade in se zapufa do krova. Premisli.

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 590
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Ponuja se opcija za lokal..zanima me kaksna je najemnima za npr bivsi baza kafe?ponudba se je ze dala..mogoc previsoka nwm ker so bile skrite ponudbe tko da kaksna je bila prej najemnina se ne ve.kaksen je kaj pricakovan priblizni dnevni promet,koliko evrov gre mesecno za pijaco itd?je kdo z izkusnjami da lahko konkretno odgovori?

Naredi si računico, vse stroške na papir (tudi čistilka, amortizacija, sazas, 2k eur inšpekcijskih kazni letno,..) , potem pa naredi scenarij glede prodaje kaj pričakuješ, nato pa še eno različico, +30% in -30%. Če ti pri -30% prometa po računici ostaja vsaj 2000 eur mesečno čistega se spusti v to (brez, da ti strežeš, ampak samo nadziraš), drugače pozabi.

lp,m

Urejal bmw330cd, 27.02.2018, 16:07.

Prikaži več možnosti

fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 075
  • Avtomobil: bmw

Txn:)
E46__wagon
Prikaži več možnosti