Skoči na vsebino

Beno (Racer80), okolica Postojne

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
186 odgovorov v temi
Deyo
Deyo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 057
  • Avtomobil: Bmw

yo folk!
sam sm meu cast spoznat Benota in lohk recem da je res en velik CAR! Zadnjic sm meu eno nezgodo z avtom (pustmo podrobnosti)...in je blo treba kr neki dela nardit da je avto spet delau kot je treba...iskreno presenecen sm biu k sm dobu sms ob pol 2 ZJUTRAJ od Benota da je pravkar koncau...marsikdo ne bi do te ure delau al pa če bi že, bi pa zaračunu 4x več...on pa je naredu tko kot je treba in tud cena je bla normalna oz. poceni za tolko dela...da ne razglabljam prevec...uglavnem, ne bo vam zal ce ga boste obiskali ce ne druzga vas bo zapelu v svoji 7-ici in vam prikrajsal zivljenje za par let pa se uzivali boste v tem :)

:bmw e36 318is coupe; e36 320i; e39 523i :jok ; e39 523i lpg; e60 530i; e39 540iA :coole39 530d "M"
Fact: "There`s no girl that has lines as pretty as the E39 M5!" :-D

Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

K Benotu sem včeraj peljal mojo novo "staro" pridobitev 520iT. Sprva je bil mišljen le redni servis in menjava amortizerjev.
Beno je kot vedno k celotni zgodbi pristopil profesionalno. Servis je naredil hitro, amortizerje je zamenjal tako hitro, da nisem več vedel ali ima kje skritega kakega vajenca ali kaj. Potem mi je brez vsakih besed snel odbijač, poravnal in predelal nosilca in mi odbijač poravnal v eno linijo z avtom. Potem se je še izkazalo, da je mehanizem za dviganje voznikovega stekla snet in skrivljen. Vse skupaj je snel in mi kot doktor popravil. Popravil je prednjo levo luč, katera je imela težave z elektriko. Beno ve, da se rad vozim v tihem avtu in je poskrbel zato, da v avtu sedaj nimam niti enega črička, kar pa mislim da je za 14 let starega karavana enostavno vrhunski dosežek. Na avtu res nimam niti enega črička več. Potrudil se je tudi okoli izpuha vse za to, da bo avto v kabini bolj tih. Ker je bil to celodnevni job, se je odpovedal kosilu in njegova žena je v delavnico prinesla še slastne palačinke. V kateri delavnici to že nudijo?? :-D :-D
Nazadnje mi je še z testerjem pregledal vse sisteme in resetiral servisni interval. Avto se sedaj res gosposko pelje.
Cena za storitve, ki jih je opravil so bile veliko več kot ugodne. Moram reči, da je Beno poleg tega, da je kompetenten mojster, res potrudil okoli avta kot ,da je njegov, kot tudi stranke same in ne uide mu niti ena napakica, katero popravi sproti in ne računa ekstra, zelo zelo fejst desc, s katerim se da poleg avtomobilov in motorjev pogovarjati še o življenju samem.

Facit:
Mojster, h kateremu bi, če bi se preselil v nigerijo, še vedno peljal svoj avto na servis ali popravilo. Dobro prenaša take stranke kot sem jaz, avto zrihta v rekordnem času in je prijazen denarnici.
Vse kar ostane je še moje priporočilo in ocena na lestvici od 1 do 10..............15 :-D

Beno.....kapo dol in še enkrat hvala.:ok :ok :ok
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

notranjc
notranjc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 872

A ima kdo telefon od RACERja?

Lp. vsem,ter Srečno Novo Leto
Prikaži več možnosti

mateus
mateus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 825

A ima kdo telefon od RACERja?

Lp. vsem,ter Srečno Novo Leto

051/436-598 :ok2
Prikaži več možnosti

notranjc
notranjc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 872

051/436-598 :ok2

Hvala:ok
Prikaži več možnosti

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

Beno ni samo dober mehanik, ampak je v vseh poglediih zelo zelo fajn človek. Je tudi dober voznik, dober oče, očitno tudi partner in VEDNO (vsaj do sedaj je) drži besedo.
Če ne bi bil tako fejst, bi ga tast z vsemi dodatki (ostanki sedmic in petic, ki jih je navlekel na njegovo kmetijo) že verjetno poslal z enosmerno karto nazaj proti Radovljici. :-D

Beno, upam, da boš tud v 2009 ostal kakršen si bil, ko smo te v 2008 spoznali!

Itak pa, sej veš, upam, da si od pogovora o forumskih mehanikih in kvazi mehanikih in prodajalcih tisti večer po bowlingu kaj odnesel, da ne bomo kdaj o tebi tudi kake grenke poslušali.:ok
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 096

............. VEDNO (vsaj do sedaj je) drži besedo.
...............

:umruodsmeha

so tudi druge barve
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 479
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

so tudi druge barve

.......?
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

mateus
mateus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 825

so tudi druge barve

?? :fight
Prikaži več možnosti

DonAndrino
DonAndrino

Detroit power

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 703
  • Avtomobil: Detroit Power

so tudi druge barve

Ne moreš pozabiti luči a?:uh Človek božji,ena lastovka še ne pomeni pomladi oz obratno-ena nenamerna napaka,ki pa sploh ni bila Benotova,temveč Italijanova ne pomeni nič slabega.
Me pa veseli,da obstajate tudi taki ljudje,ki nikoli v življenju ne naredite napake (kaj šele,da bi jo kdo drug,krivi bi bili pa vi).Zato pa je svet v tako bleščeči situaciji,ker nihče ne dela napak!:napaka :blah :svic :liar :ok2 :beer
Prikaži več možnosti
    • racer80 in e34td uporabnikom je všeč to sporočilo

racer80
racer80

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 014
  • Avtomobil: 3xe32,e34,e30 3??e36cab.

Beno, upam, da boš tud v 2009 ostal kakršen si bil, ko smo te v 2008 spoznali!

Itak pa, sej veš, upam, da si od pogovora o forumskih mehanikih in kvazi mehanikih in prodajalcih tisti večer po bowlingu kaj odnesel, da ne bomo kdaj o tebi tudi kake grenke poslušali.:ok

No tisto kar smo govorili na bowlingu so pa že načrtno premišlljene in ekstremno neumne poteze, da se človek spusti na tak način poslovanja pa mora biti precej :crazy(beri drugačen) ali pa zelo dobr šprinter na maratonske razdalje (jaz nisem ne eno in ne drugo in zato se bom trudil ostati isti)
vsem hvala za komentarje :ok
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Ne moreš pozabiti luči a?:uh Človek božji,ena lastovka še ne pomeni pomladi oz obratno-ena nenamerna napaka,ki pa sploh ni bila Benotova,temveč Italijanova ne pomeni nič slabega.
Me pa veseli,da obstajate tudi taki ljudje,ki nikoli v življenju ne naredite napake (kaj šele,da bi jo kdo drug,krivi bi bili pa vi).Zato pa je svet v tako bleščeči situaciji,ker nihče ne dela napak!:napaka :blah :svic :liar :ok2 :beer

Podpis pod tole
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 479
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Roberth, malo se skalmiraj, pa bo. Brezveze gonit zamere v nedogled. naj ti Beno magari naredi eno uslugo, pa si bosta bot.:ok
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 074
  • Avtomobil: Ni €€€

Jest ga kot mehanika (se) ne poznam,k nimam bmw-ja,lahko pa recem,da je odlicen sogovornik,s katerim cas zelo hitro mine.:ok
No,ko nabavim kakega bavarca,se pa ve kje bom servisiral.:-D
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

citrobooster
citrobooster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 291
  • Avtomobil: BMW e46 318i & e36 318is

hehe, Benota moram pa še jaz izrecno pohvalit. Sicer je moja petica praktično nekvarljiva, tako da z njo dela še ni imel, mi je pa vedno priskrbel dele (predvsem dodatke), ki sem jih rabil. :ok kapo dol. poleg tega pa si vedno vzame čas za kafe ali :drink in nikoli ni dolgčas v njegovi družbi. :ok :-D. ostani še tko naprej fejst dec!! :beer.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 338
  • Avtomobil: Mašina

Kadarkoli sem kaj potreboval je bil na razpolago(rezervni del, nasvet) :ok To precej pove :)
Prikaži več možnosti

Bojan121
Bojan121

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 152
  • Avtomobil: BMW E21

Beno, ostani tak kot si - fajn pob. :ok :)
Prikaži več možnosti

raw
raw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 050
  • Avtomobil: E87 120d

Beno, ostani tak kot si - fajn pob. :ok :)

Se podpišem! Tudi men že neki rihtal. :ok
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 254
  • Avtomobil: BMW

Moja ocena:

Ocenjuje se naslednje:
- gostoljubnost 10
- nadomestni avto (da/ne, dolpačilo) :laugh
- cena popravila 10
- izkušenost mojstrov 10
- lokacija 9
- čas trajanja popravila 10
- ali je bila napaka odpravljena 10
- drugo :metalc

Malo heca :-D - po "pravilih ocenjevanja" - a vse je res!

Bi pa omenil, da je Beno mojster tudi kar se motociklov tice! Jaz sem mu pripeljal misijo nemogoce, ko so "mojstri" in "serviserji" samo odkimali z glavo, je on uspesno resil elektriko na Gileri letnik 1987, za to pa zahteval placilo, ki je več kot pošteno in ugodno!!
Član KOS

Objavljena slika

Vozimo VSAJ po omejitvah, če po predpisih nočemo/moremo ....
Prikaži več možnosti

BMWKILLA
BMWKILLA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 013
  • Avtomobil: E61 525d

Kaj naj recem.... Beno je..... Hmmm....

Ko kaj rabim ima 99% na zalogi, 100% lahko dobi...
Ko ga poklicem za kakšen problem, vedno pomaga in važno od ure...
Na razpolago je 6dni v tednu (še v nedeljo bi bil sam ga njegova :fight)...
Lokacija je za mene malo daleč samo, ko prideš iz avtoceste in greš do njega je kratka lepa panoramska vožnja :ok

Zame je Beno, izvrsten, pošten, človek ki NE moreš da ga nimaš :love

Beno hvala za vse kar si mi do zdaj popravil, svetoval, pomagal.... v glavnem: OSTANI :king
Prikaži več možnosti