Skoči na vsebino

K: Avtoček do 500 eur

* * - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
541 odgovorov v temi
_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 403
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Odvisno kaj gledaš pod vlaganja. Jaz sem seveda mislil brez nepotrebnih vlaganj (razne okvare itd...). Seveda pod vlaganja ne štejem raznih menjav olja, filtrov, ploščic itd..

Tudi jaz.. brez popravil ne bo šel noben avto eno leto razen če bo napol izpraven na cesti :)  Moraš met pa res hudo srečo, da se v enem letu čisto nič ne pokvari, na kateremkoli avtu, ne samo na avtu za 500€

Prikaži več možnosti

bmwjas
bmwjas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 175
  • Avtomobil: Ni pomemben podatek

Nevem zakaj sem mislil da je tole že objavljeno.

Citroen C3 , 2004 ali 2005 ( moram preverit), 1.4 motor, avtomatska klima, črne barve, 5 vrat, kar solidno ohranjen.

Potrebna popravila: pošvasat izpuh oziroma v skrajni sili zamenjat lonec ( sodeč po zvoku), preverit moram sklopko ali drsi, ali pa so samo gume tako slabe da v dežju takoj "koplje".

Cena 900€ ( v kolikor koga moti da je izven 500€ , naj zbrise post ...) 

[SIZE=2][/SIZE]
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 141

Tudi jaz.. brez popravil ne bo šel noben avto eno leto razen če bo napol izpraven na cesti :)  Moraš met pa res hudo srečo, da se v enem letu čisto nič ne pokvari, na kateremkoli avtu, ne samo na avtu za 500€

Obstaja, obstaja. Lahko si kupis hondo ali toyoto bencinarja med letom 95-2010. Cisto nic ne pogresam izrednega servisiranja. :)

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 585
  • Avtomobil: E39 525i

Obstaja, obstaja. Lahko si kupis hondo ali toyoto bencinarja med letom 95-2010. Cisto nic ne pogresam izrednega servisiranja. :)

Ni res, meni je v 60kkm na bingecu crknil en zglob, ena manšeta, pa zadni lonec sem zgubil :) toje vse skup bilo 60€ za popravilo :)

Urejal airmike, 07.11.2019, 16:15.

Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 657
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Ti imaš R type srebrne barve s custom tablco?

Prikaži več možnosti

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 146
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E39

Prav dosaden si že s temi tvojimi rižarji.
Dobro ok. Si hondas, ne rabis tega obesat na velik zvon v vsaki temi sploh pa na bmw forumu to nikogar ne briga.

Sem tudi sam imel japonce (honda shuttle 2x, mazda 323f, pri hisi je se ignis pa se kaj bi se naslo) in brez tezav tudi tam ne gre. Ni nekega pravila za zaesljivost glede na znamko pri fejst starih in rabljenih avtomobilih.
Prikaži več možnosti
    • soulfly je všeč

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 804
  • Avtomobil: BMW e39 528i

Raje sem si kupil peugeota 306 kot pa hondo civic pa sem imel oboje na izbiro za 350€. Na peugeotu sem moral menjati premo, končnike, stabilizatorje in narediti optiko pa mi ni niti malo žal. Vse samo da se ni treba v japoncu vozit

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti
    • peropapero in penny3 uporabnikom je všeč to sporočilo

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik

Raje sem si kupil peugeota 306 kot pa hondo civic pa sem imel oboje na izbiro za 350€. Na peugeotu sem moral menjati premo, končnike, stabilizatorje in narediti optiko pa mi ni niti malo žal. Vse samo da se ni treba v japoncu vozit

Jaz pa ravno obratno :)

On topic: kupim civica 6. generacija torej 96-00, preferiram 98-00 torej facelift. Zaželjeno brez rje in motor D serija. Do 750€ :)
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 141

Prav dosaden si že s temi tvojimi rižarji.
Dobro ok. Si hondas, ne rabis tega obesat na velik zvon v vsaki temi sploh pa na bmw forumu to nikogar ne briga.

Sem tudi sam imel japonce (honda shuttle 2x, mazda 323f, pri hisi je se ignis pa se kaj bi se naslo) in brez tezav tudi tam ne gre. Ni nekega pravila za zaesljivost glede na znamko pri fejst starih in rabljenih avtomobilih.

A boli, ko meces denar skozi okno za avto, ki si ga ne mores privosciti s svojo placo, ki si se ga navelical in se kvari vse po vrsti in cisto nenapovedano? Sipe na dezevne dneve, katalizator pred tehnicnim pregledom, dpf filter pred dopustom itn. :)

Lej so ljudje, ki kupujete s custvi, rece se jim ovce in ste v vecini. Temu se prilagodi vsa potrosnja. In smo ljudje, ki kupimo nekaj kar prvic lahko vzdrzujemo in nekaj kar je izdelano kot je treba.

Nima veze kaj konkretno vozim. Resujem spore na cesti, blendanja in fakice sproti. Spremljam pa tudi temo bedaki na cesti, ce bodo koga prevec prsti srbeli doma v varnem okolju. :)

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 304
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

A boli, ko meces denar skozi okno za avto, ki si ga ne mores privosciti s svojo placo, ki si se ga navelical in se kvari vse po vrsti in cisto nenapovedano? Sipe na dezevne dneve, katalizator pred tehnicnim pregledom, dpf filter pred dopustom itn. :)
Lej so ljudje, ki kupujete s custvi, rece se jim ovce in ste v vecini. Temu se prilagodi vsa potrosnja. In smo ljudje, ki kupimo nekaj kar prvic lahko vzdrzujemo in nekaj kar je izdelano kot je treba.
Nima veze kaj konkretno vozim. Resujem spore na cesti, blendanja in fakice sproti. Spremljam pa tudi temo bedaki na cesti, ce bodo koga prevec prsti srbeli doma v varnem okolju. :)

Ti si res pravi đekson, imam obcutek, da se te cela vas v kareri zivis, boji in gleda nate s strahospostovanjem. Po moje se ljudje tebi ustavljajo na prehodih za pesce, kljub temu, da jim gori zelena luc in bi lahko preckali cesto, spustijo tebe s hondo mimo skozi rdeco luc. Glede na to, kak strah vzbujas, bos zivel najmanj 150 let, ker prej Matilda nebo upala po tebe. Se tvoja honda se te po moje boji in je sploh ne rabis tankat, revica vozi na hlape in zrak, ker jo je strah, da je ne bos pretepel, tak fighter kot si. Chuck Norris bi se lahko od tebe ucil :crazy

Urejal Popo30, 07.11.2019, 20:19.

Prikaži več možnosti
    • Vocko, dylan_dog, zx14 in 3 ostalim je všeč

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 146
  • Avtomobil: E12 & E28 & E34 & E39

Saj si car. res si. Avto, ki ga vozim si lahko privoščim. Okvare, ki si jih zgoraj naštel so na e34 skoraj nemogoče. Oprosti samo e34 je tank proti tvoji hondici pa lahko ima kolikor R-jev hočeš. Avta nisem kupil s čustvi pač pa sem hotel nekaj oldschool kjer znam naredit servis in za to ne rabim računalnika, je karavan, zanesljiv, ima špero in zadnji pogon. Honda kaj drugega pametnega kot s2000 in nsx ni znala naredit. Ajde pa mogoče kak dolgočasen Legend za zobozdravnike.

Ima pa dosti hondašev nek kompleks opažam. Pač saj ne rečem vozi kar hočeš, ne rabiš pa napadat drugih za to kar vozijo oni in se te ne tiče če trpajo vijolice v dpf filtre, verige itn.

Prikaži več možnosti
    • Popo30 je všeč

kristijan123
kristijan123

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 804
  • Avtomobil: BMW e39 528i

Ma kake bolane imaš ti ej, zdaj se pa na drugih avtih kar vse po vrsti pokvari samo na Hondi ne ali kaj? Vozil sem se v več hondah in v niti eni se nisem peljal, let that sink in. Sploh pa zate je človek, ki si nekaj kupi s srcem ovca? Ovca si ti, ker si se podvrgel sistemu, majhne kubikaže, poceni vzdrževanja, poceni zavarovanja, majhna cestnina in seveda mala poraba. Zdej pa tuki zdraviš komplekse na ljudeh, ki si nekaj privoščijo zase, samo ker si ti ne moreš.

Bog se vozi v e39 :skrbast

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 951
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Po drugi strani pa kupuje E92.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

KockaE30
KockaE30

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 184
  • Avtomobil: Stare gajbe

Lahko še bolj podžgemo temo če povem, da sem lani avgusta kupil tehnično brezhibno E36 316i z delujočo klimo za 250€, na kateri vse deluje in sem do danes zamenjal le sprednje ploščice in 2x naredil servis. Tehničnega sem letos februarja naredil brez problemov, po celi lanski zimi driftanja z njim. Avto ni japonec, bil je poceni in je v vsakodnevni uporabi s povprečno porabo med 7-8l/100km... Torej, o čem se boste zdaj kregali? :)

My point: A ni malo brezveze ta kregarija o stroških in merjenje lulčkov v temi, kjer se kupuje avto do 500€? Lahko je zanesljiv več let brez enega samega stroška izven registracije, tankanja, rednega servisa in menjave gum ob sezonah, lahko pa bo zgonjen do amena in bo na dolgi rok dražji kot avto ki je v štartu 1500€...  Malo je odvisno od sreče, veliko pa od tega kako dobro znaš pregledat avto ob nakupu in dejansko kupiš takšnega, ki spada v prvo kategorijo, ne v drugo... Še najmanj pa je odvisno od tega ali je BMW ali Honda...  :blabla

Urejal KockaE30, 08.11.2019, 22:29.

"A ga mal zaliva?"
"Vejžde ga, če je pa fergi."

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 916
  • Avtomobil: star Bmw

Če hočeš poceni avto,
si kupiš nekaj takega
https://www.google.c...=ljwXn9OkGQFKBM
Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik

To je daleč od poceni, sploh za vzdrževanje.
Prikaži več možnosti

naroz
naroz

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 279

A ima kdo izkušnje s temi prdiji?

Prikaži več možnosti

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik

Enim parim sem barvo mešal pa jamrajo da ni delov oz so samo original pa dragi ko pes. Diski kot na biciku cena pa kot serija 5. Karoserijskih delov ni, barve ne pašejo itd...
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 479

Če hočeš poceni avto,
si kupiš nekaj takega
https://www.google.c...=ljwXn9OkGQFKBM

Pa tudi če želiš biti mrtev,ko se kolo zaleti vate...

Ne vem,samo meni te prdulce,zgledajo kot da so iz kartona.

Urejal yamasaki, 11.11.2019, 16:29.

Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 916
  • Avtomobil: star Bmw

Ni iz kartona, je iz abs plastike,take kot igrače. Spodaj pa cevast okvir.
Novi sploh niso poceni, od 10 jurjev naprej. Enega sem imel, pa sem ga komaj prodal za manj kot jurja.
Največji problem je, ker ni nobene izolacije in motor ropoče bolj znotraj kot zunaj. Avtoradio je brezveze. Imajo pa skor vsi dizl kubota ali lombardini 500kubikov in vsaj z motorjem ni felerjev. Je pa kubota bolj trpežna.
V glavnem, kot moped s streho.
Prikaži več možnosti