Skoči na vsebino

K: Avtoček do 500 eur

* * - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
541 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 099
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Taki finančni časi, da se mi bo razlika v registraciji in porabi še kako poznala :)

Če boš nabavil renoja potem je edini ki manj žre 5 Campus ali pa Clio 1.2, 1.4 motorji pri renoju znajo bit precej požrešni. Jaz sem se z njimi precej prevozil 20 let nazaj in imam v spominu da je bil 1.1 Campus kot fajrcajg, to ni žrlo nič, 1.4 GTS oziroma Five je goltal konkretno več, Clio 1.4 pa tudi  :drink V bistvu je Clio 1.4 pri moji težki nogi pil 9 litrov, tako da ni bilo nobene bistvene razlike ko sem šel na SAAB-a 900 in kasneje na E32 730i  :laugh R5 1.1 se pa spomnim da je iz LJ do morja prišel na rezervi, dobesedno v Šiški se je ko sem štartal lučka prižgala, tankal sem pa tam kjer sem prvič zagledal morje, ne spomnim se več točno kje  :eek Ali pa Citroena AX 1.0 nabavi, to tudi nič ne pije, leti pa kar dobro... pa zastonj so ti avtomobili in ko se ga navadiš je prav lušten za vozit, jaz ga včasih nisem maral ker sem imel v glavi da je R5 boljši, ampak je v bistvu obratno, AX je odličen šparovček  :metalc

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

peropapero
peropapero

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 435
  • Avtomobil: 240

Za 500€ razmisli se o Fiat Punto 1,2 8v, Poraba res minimalna, registracija tudi, pa deli so povsod.

great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.

Prikaži več možnosti