Skoči na vsebino

K: Avtoček do 500 eur

* * * - - 4 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
851 odgovorov v temi
Matej85
Matej85
  • Uporabnik
  • Sporočil: 262

Rje ne prenaša, tako da mu ne bo všeč.

Itak da mi nebi blo všeč..., ko vidim mal rje se kr obrnem in grem, sam prodajalcu rečem da žal nimam kaj....no tako je blo kakih 6-7 let nazaj, zadnje 5 let imam cliote 2, te gajbice pa pikce rje nimajo staro po 18 let+- pa perem ne, mogoče je še sol gor od zime hehe

Prikaži več možnosti

Matej85
Matej85
  • Uporabnik

Dal si povezavo do "Moj avtonet" do katerega imaš le ti dostop. Tole predvidevam da je pravilno: https://www.avto.net...asp?id=17289850 (Honda Accord 1.8i LS)

Na Vrhniki te na tehničnem vrže, če je avto tako rjast kot na teh slikah, sploh ima pa plastiko na pragu, ko bi tam preglednik odkril luknjo lahko kar bližnji odpad pokličeš 300 evrov dajo, pod pogojem da je orginal katalizator....če je univerzalni pol pa 50-100-150 evrov.

Urejal Matej85, 20.05.2022, 12:22.

Prikaži več možnosti

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 855
  • Avtomobil: reno

Ja, tudi bedaki so na tehničnih.
Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti

e-masteR-39
e-masteR-39

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 815
  • Avtomobil: Kappa 2.0 20V Turbo

Men je enkrat en pokazu kolk to "ni varno" ko je vse prerjaven gre šravfencigrer kr skozi, sm reku no zdej greva pa do tvojga avta, bom js šu s šravfenzigerjem spodi....

Sej nekje so meje, sam če mam avto za 300€, za po mestu pa ne rabi bit u nulo porihtan.

Prikaži več možnosti
    • Cuore Sportivo je všeč

najs
najs

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 234
  • Avtomobil: F30 316D

Ja če je za 500 pa more bit. LOL. VSAK AVTO mora bit tehnično izpraven če je na cesti!
Prikaži več možnosti
    • 525iX, tristan01 in timej98 uporabnikom je všeč to sporočilo

E39-530d
E39-530d

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 183
  • Avtomobil: E23 & E34 & E61

Seveda. Samo zaradi mehurja rje na blatniku se ti ne boš razbil na cesti pa zavorna pot se ti tudi ne podaljša. Pa tudi strukturna trdnost v primeru trka ni manjša, da bi zaradi tega nekdo bil ogrožen. Se pa strinjam, da morajo biti zavore v piko, gume dovolj dobre, brez zračnosti v podvozju, da je avto vodljiv, pa da na podvozju ni kak most, roka ali kaj podobnega prerjaveno in, da se ne odlomi, ko je to najmanj potrebno. Glede rje pa so pragovi pomembni, da lahko avto dvigneš na dvigalki ob cesti, ko imaš predreno gumo. Na dotični hondi iz oglasa je možno, da je že poškodovana dvižna točka na pragu zadaj in zna biti zato težava.

Urejal E39-530d, 22.05.2022, 07:47.

Prikaži več možnosti
    • Cuore Sportivo je všeč

bendeho
bendeho

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 658

sem bil zraven na ogledu podobne honde pred leti, prijatelj bil 100% da rabi samo prevoz, nazaj pa pride s hondo.
1. lastnik, malo km, avto kot nov, poden pa tak, kombo nekih pen, vlaken, smol in podobnega, da je stal skupaj in ni avto postal kot pri kremenčkovih - ne mi rect da tak avto ni za v preso?
po telefonu je itak pozabil omeniti karkoli, da je poden kot svicarski sir

Lastnik ocitno nek lokalni jomba, da so ga spuscali vec let cez tehnicni s tem jajcem, kretena je pa se razjezilo, cim se je omenilo dvigalo pa tehnicni je spremenil ton in postal jezen.
Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

airmike
airmike

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 916
  • Avtomobil: Suzuki Swift Sport

Sej nekje so meje, sam če mam avto za 300€, za po mestu pa ne rabi bit u nulo porihtan.

Kaj pa ko se s takšno škrtijo zapičiš v leona v  gt3 touringu pa ti zavarovalnica reče da ni bil avto teh. izpraven pa da se sam znajdi :)

Make cars fun, not fast! Tatsuru Ichishima
Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 641

sem bil zraven na ogledu podobne honde pred leti, prijatelj bil 100% da rabi samo prevoz, nazaj pa pride s hondo.
1. lastnik, malo km, avto kot nov, poden pa tak, kombo nekih pen, vlaken, smol in podobnega, da je stal skupaj in ni avto postal kot pri kremenčkovih - ne mi rect da tak avto ni za v preso?
po telefonu je itak pozabil omeniti karkoli, da je poden kot svicarski sir
Lastnik ocitno nek lokalni jomba, da so ga spuscali vec let cez tehnicni s tem jajcem, kretena je pa se razjezilo, cim se je omenilo dvigalo pa tehnicni je spremenil ton in postal jezen.

Zadnjic prosim lastnika naj naredi tehnicnega pa jaz placam in je stajerc cist popizdil. Sem mu rekel spizdi s taksnimi in sel domov. Res ampak res nikoli vec cez trojane.

Urejal jjjernej, 22.05.2022, 12:27.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 62 332
  • Avtomobil: sivo povprečje

Na Vrhniki te na tehničnem vrže, če je avto tako rjast kot na teh slikah, sploh ima pa plastiko na pragu, ko bi tam preglednik odkril luknjo lahko kar bližnji odpad pokličeš 300 evrov dajo, pod pogojem da je orginal katalizator....če je univerzalni pol pa 50-100-150 evrov.

Na Vrhniki se ne hodi na tehničnega. Vsaj jaz imam slabe izkušnje z njimi, se raje do Špana zapeljem.

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Matej85
Matej85
  • Uporabnik

Avto do 500 evrov peljat na tehnični je tako tako, zna bit vedno kaj za porihtat. Tako kot je en napisal ne smemo se spuščat preveč v detajle, zavore, končniki, puše to mora bit, ampak da pa kak žarnica crkne al pa brisalcu manjka tista našipečna gumica al pa....da se vid da ni ok bi pa moral avto tehničnega vseeno naredit.

Moj ima zjutraj grozen zvok, že pred 2 leti so ga hotel dat na odpad, razgradnjo pa sem ga vzel za 300 in prevozil že 30.000km brez večjih težav (285000km clio 2005). Nekaj malenkost menjal doma končnik, kuglo na roki, tuljavo, olje, filtri.....Motor pa spušča res zjutraj tiste nenormalne zvoke, tud ogret....tud pokadi včasih plav k ga stisnem, kaj naj, mam dnar za drug avto pa sem len res preveč len d abi hodil okol gledat nekaj za 2-3 jurje. Asistenco doplačal do 1000 evrov.

Urejal Matej85, 24.05.2022, 11:07.

Prikaži več možnosti

hamann
hamann

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 111
  • Avtomobil: BMWE46 320dT

To je ta Honda s spodnje strani.

Pripete slike za predogled

• IMG_20220430_075623.jpg
  • IMG_20220430_075839.jpg
  • IMG_20220430_075831.jpg
  • IMG_20220430_075648.jpg
  • IMG_20220430_075633.jpg
  • IMG_20220430_075628.jpg
Prikaži več možnosti
    • Cuore Sportivo, airmike in nedvedinho uporabnikom je všeč to sporočilo

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.