Skoči na vsebino

E39 M5

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
309 odgovorov v temi
bozind
bozind

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 266

Razmišljam da bi si mogoče kdaj lastil to pošast, pa me zanima na kaj moram biti pozoren, kakšne ima kdo kaj izkušnje (osebne ali prijateljeve).
Koliko je kaj teh modelov še pri nas,ker na avto.netu ni neke hude izbire.
Prikaži več možnosti

Stupo
Stupo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 367
  • Avtomobil: BMW E65

Na avto.net sploh ni izbire. Že dolgo časa se prodaja ena modra, ki si ne zasluži imena M5.
Če se boš odločil za nakup, se boš moral precej načakati, ali pa jo iskati v tujino. V Nemčiji bi se moral najti kakšen lep primerek, bo pa tudi cena temu primerna.
Prikaži več možnosti

*hawk*
*hawk*

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 394
  • Avtomobil: Marsikaj

Fl model išči,predvsem zaradi motorja...drugače kot povedano se boš pri nas na dobro načakal-verjetno dobra nebo poceni.:ok
Prikaži več možnosti

jurekmetek
jurekmetek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 035

Poznam lastnika te modre M5, zadnje 2 leti kar ga im se skor nič ne vozi, ni pa avto nek biser kolikor vem. Bi bil za pogledat mogoče pa ceno še mal zbit, ker to je koliko, polovico solidnega primerka?
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 903
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

mi se zdi, da se je modra m5 prodajala za polovico sedajšnje cene.... je pa bil v okolici kočevja ali tam nekje mi se zdi avto... ga je kolega šel pogledat ,ker je iz unga konca... če je seveda to ta...

http://www.avto.net/...w=1&avto=BMW M5
Prikaži več možnosti

Stupo
Stupo

BMW fanatik

• Uporabnik

Če je to ta, ki ga imam v mislih, potem nima M5 notranjosti. Vsaj nazadnje, ko se je prodajal, je bila notranjost od običajne BMW 5.
Prikaži več možnosti

bozind
bozind

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Fl model išči,predvsem zaradi motorja...drugače kot povedano se boš pri nas na dobro načakal-verjetno dobra nebo poceni.:ok

kakšna je razlika glede motorja
Prikaži več možnosti

svarkc
svarkc

Schwarzwald

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 481
  • Avtomobil: - Moder itak

kakšna je razlika glede motorja

Bol kot ne mit, da so pfl bolj pile olje,... Samo to ravno ni prevec drzal, ker vem za dve pfl, ki nista pili olja... m5 je stroj in fl ali pfl sta lahko dober nakup, ce je vzdrzevan kot treba:ok
fear is not an option :metalc:burnout
Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 152
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

Tukaj imate celovit buying guide za E39 M5:

http://www.pistonhea...ing-guide/31567
LP,Moebius
Prikaži več možnosti

PussyWagon
PussyWagon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 696
  • Avtomobil: Clown shoe, 1275 turbo

Če samega sebe citiram glede modre m5:

Videl in peljal;

Avto je v žalostnem stanju. Vse, od rje, notranjost (ki je bila sicer za moje pojme nora -karerasta alkantara+delno usnje), tehnično je zanemarjen - amortizerji, diski, periferija (pumpica pranja žarometov se na random vklaplja in nemarno dere), gume niso pravih dimenzij.... Našteval bi lahko še naprej...
Avto stoji dolgo, ko sem prišel na ogled smo ga vžigali z boosterjem, motor je prvih nekaj minut tekel nemirno. Sicer ko se je spucal vsega kondenza se je umiril, tudi med vožnjo je delal lepo in vlekel zvezno.

Avto ni za zrihtat... Enostavno preveč je dela + nikoli nebi bil odličen primerek. Zanimiv bi bil za kak projekt če se cena recimo razpolovi... Več kot dobre 4k zanj nebi odštel

He who shall be last, shall be sideways and smiling :-D
Prikaži več možnosti

bozind
bozind

BMW ljubitelj

• Uporabnik

zanimivo,hvala
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 286
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Če je to ta, ki ga imam v mislih, potem nima M5 notranjosti. Vsaj nazadnje, ko se je prodajal, je bila notranjost od običajne BMW 5.

Ta moder, ki ga imaš ti v mislih in je brez M5 notranjosti bo pa ta bivši ABSov:
http://forum.bmwslo....ead.php?t=86452

Se je potem naprej prodal nekomu.. notranjost pa sem jaz že takrat pri ABSu pobral kompletno.
Prikaži več možnosti

DannyMPower
DannyMPower

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 731
  • Avtomobil: BMW

Bol kot ne mit, da so pfl bolj pile olje,... Samo to ravno ni prevec drzal, ker vem za dve pfl, ki nista pili olja... m5 je stroj in fl ali pfl sta lahko dober nakup, ce je vzdrzevan kot treba:ok

:ok

Pa srečno pri iskanju. Kar se tujine tiče, kolega iz DE pravi da se pri njih dobre M5 začnejo pri 12k€, oz. če dobro M5 dobiš za 12k€ si jo dobu poceni.
Prikaži več možnosti
    • markobegus je všeč

bozind
bozind

BMW ljubitelj

• Uporabnik

saj mi ni treba iti v DE,sigurno se najde kak primerek pri nas in glede na naš standard bo verjetno pol njihove cene
Prikaži več možnosti

KlemenP32
KlemenP32

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 384
  • Avtomobil: F32

saj mi ni treba iti v DE,sigurno se najde kak primerek pri nas in glede na naš standard bo verjetno pol njihove cene

Za dober primerek boš prišparal edino na uvozu,ker dobra e39 M se tudi pri nas nebo kar tako poceni prodajala.Verjetno pa da se na 1 do 2 leti najde MISLIM da ENA dobra ki se proda :) v primeru da se motim me lahko kdo propravi :ok
Prikaži več možnosti

bozind
bozind

BMW ljubitelj

• Uporabnik

razmišljam tako,če so E60 M5 okoli 15.000, ne more biti E39 M5 12.000
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 64 675
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

razmišljam tako,če so E60 M5 okoli 15.000, ne more biti E39 M5 12.000

Brez problema je lahko tako in kmalu se bosta ti cifri celo zamenjali, tako da bo E39 dražja. To se bo zgodilo v roku dveh do treh let, s tem da bo takrat za dober nakup E39 M5 že prepozno. Tako je z vsemi vozili ki imajo zbirateljsko vrednost, ne samo z M5.
Prikaži več možnosti
    • markobegus je všeč

Stupo
Stupo

BMW fanatik

• Uporabnik

Ta moder, ki ga imaš ti v mislih in je brez M5 notranjosti bo pa ta bivši ABSov:
http://forum.bmwslo....ead.php?t=86452

Se je potem naprej prodal nekomu.. notranjost pa sem jaz že takrat pri ABSu pobral kompletno.

Možno da je to ta, ki ga imam v mislih. Kolega iz Škofljice je dal vanj notranjost iz običajne E39ke, potem pa kmalu prodal, za nizko ceno.

Vem za lep primerek, ki se je prodajal pri nas in je bil prodan v tujino. Tudi cena je bila okoli 10.000€. Take so cene in bodo še en čas ostale, glede na to, da je teh avtomobilov vedno manj.
Še E46 M3, ki se jih pri nas prodaja kar precej v primerjavi z M5, imajo cene okoli 15.000€.
Prikaži več možnosti

bozind
bozind

BMW ljubitelj

• Uporabnik

ja lahko da ima tako ceno samo mora biti krepko pod 100.000km,za avto ki ima blizu 300.000km ne more imeti vrednost okoli ali čez 10.000 eur
seveda če vključimo da je v obeh primerih nekarambolirano vozilo in z malo števičnim lastništvom

Urejal bozind, 04.02.2015, 20:41.

Prikaži več možnosti

Stupo
Stupo

BMW fanatik

• Uporabnik

ja lahko da ima tako ceno samo mora biti krepko pod 100.000km,za avto ki ima blizu 300.000km ne more imeti vrednost okoli ali čez 10.000 eur

Tak, ki je kot iz salona in z manj kot 100.000km, bo pa 20.000€+. :-D Sigurno se najde kakšen podoben primerek na mobile.de.
Prikaži več možnosti
    • markobegus je všeč