Skoči na vsebino

E39 M5

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
451 odgovorov v temi
-MaTeJ-
-MaTeJ-

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 826
  • Avtomobil: Zvezda

E39 M5! Pri meni je na prvem mestu! 

Mogoče za današnje razmere res ni več top performance avto, ampak to nikoli ni bil, je bil samo najhitrejši 4door saloon :) In to je še danes prekleto hiter. 

Pa seveda zvok motorja. Ta bo ostal večen. 

Današnji turbo mlinčki bodo šli v pozabo. Redki so avti s turbinami, ki postajajo klasike.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 487
  • Avtomobil: F30 B48 & VW 3.0 TDI

Za 45 k mas v nemciji z 1/2 manj km, tako da ta najbrz tipa slo trg, ce bi hotu prodat bi nastavil ceno na 30k€, mogoce se motim in mirza ugotovi da je e39 precenjen :-D

Roko na srce, če je tale Mirza dal za tisto e39 27k, pa da ima 127k km in da je solidno ohranjena... Ma čisto OK cena, tisto kar je v D po 15-20k ima vse blizu al pa preko 300k km... Najcenejša m5 e39, pa da še ima na števcu prvo cifro 1xx.xxx je 23k..
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 40 684
  • Avtomobil: Alfa 166

Tvoja cena alfe je tut :napaka ? Torej si isti pacient? :laugh

Ne bluzi.....ta zmazek ne moreš prodajati tu za eno ceno kot v Nemčiji. Moja Alfa je manekenka proti temu neokusnemu jajcu.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 701
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Ma "zmazek" in "neokusen jajc" je lahko le nekdo, ki piše take poste in dosega dno Marianskega jarka vsak dan bolj.
Kdo si ti, da sodiš druge in od kje ti pravica obsojat in presojat kaj kdo sme in kaj ne. Kaj misliš, da je vsem drugim všeč tvoja alfa in si nek bog in batina z neko staro alfo?

Lastnik najcenejšega stanovanja v Ljubljani kupi in tvojo alfo in ta " :mznak zmazek" in vse moje avtomobile zraven- res, jaka muda, koga briga.

Ima vso pravico prodajat ta avto za sto jurjev več kot je najdražji v Nemčiji, če ga je volja- pa če se na glavo postaviš in ostaneš na njej. In očitno vas nekatere res boli, ta avto se prodaja že X let, forumaš je v UK, cena mu raste, slike ostajajo enake, pa vedno eni in isti komentarje, večinoma od prav tako enih in istih strokovnjakov.

Kaj drugega kot to, da vas boli kam so šle cene teh vozil, pa če vam je všeč ali ne, si ne predstavljam-, pa raje upam, da je to, kot pa da ste nekateri res tako trdi v glavo in vas psihira vse, razen lastne brige. A nisi ti arhitekt, nekdo, ki naj bi razumel dizajn, projektiranje, različne okuse, trende ipd? In kako za vraga potem sodiš kaj je zmazek in neokusen jajc? Ljubitelj vozil z BMW foruma? Tole ima konkreten motor, havbo daljšo kot rit, široke boke, skratka že v osnovni biti oblika narekuje avto za tiste, ki jim diši bencin in jim ropotanje zveni ko melodija. Ne pa da pišete take bedarije, brez bilokakega smisla.

Prikaži več možnosti
    • moebius, stone, veloce in 6 ostalim je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 548
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

a_ad5_1024x768.jpg

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • sash, DrKo, magic man in 4 ostalim je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma "zmazek" in "neokusen jajc" je lahko le nekdo, ki piše take poste in dosega dno Marianskega jarka vsak dan bolj.
Kdo si ti, da sodiš druge in od kje ti pravica obsojat in presojat kaj kdo sme in kaj ne. Kaj misliš, da je vsem drugim všeč tvoja alfa in si nek bog in batina z neko staro alfo?

Lastnik najcenejšega stanovanja v Ljubljani kupi in tvojo alfo in ta " :mznak zmazek" in vse moje avtomobile zraven- res, jaka muda, koga briga.

Ima vso pravico prodajat ta avto za sto jurjev več kot je najdražji v Nemčiji, če ga je volja- pa če se na glavo postaviš in ostaneš na njej. In očitno vas nekatere res boli, ta avto se prodaja že X let, forumaš je v UK, cena mu raste, slike ostajajo enake, pa vedno eni in isti komentarje, večinoma od prav tako enih in istih strokovnjakov.

Kaj drugega kot to, da vas boli kam so šle cene teh vozil, pa če vam je všeč ali ne, si ne predstavljam-, pa raje upam, da je to, kot pa da ste nekateri res tako trdi v glavo in vas psihira vse, razen lastne brige. A nisi ti arhitekt, nekdo, ki naj bi razumel dizajn, projektiranje, različne okuse, trende ipd? In kako za vraga potem sodiš kaj je zmazek in neokusen jajc? Ljubitelj vozil z BMW foruma? Tole ima konkreten motor, havbo daljšo kot rit, široke boke, skratka že v osnovni biti oblika narekuje avto za tiste, ki jim diši bencin in jim ropotanje zveni ko melodija. Ne pa da pišete take bedarije, brez bilokakega smisla.

Stari, tolk okusa pa imam, da vem, da je Z3 eden najgrših avtomobilov. Če je tebi všeč samo zato, ker ima propeler na gobcu, pol ti sam še odvajanje pomaga.

Nisem rekel, da je Alfa najlepša, ampak meni 100 x lepša, kot en BMW Z3, ki ne veš, al je jajc al krompir. Z4 je lepotec, sam ta Z3 pa res ni lep, sorry. 

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

mapetpun
mapetpun

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 354
  • Avtomobil: 2002 e39 525dA touring

Kaj torej e34 ali e39m5?

oba! ce finance niso prevelik problem, dilat avte tud znas... probaj oba, denarja tle ne bos zgubljal (kaj dosti) :)
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

E34 M5 3.8. Sem peljal to zverino in gre za vse polomt. 3.6 je precej bolj len.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 129
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

E34 M5 3.8. Sem peljal to zverino in gre za vse polomt. 3.6 je precej bolj len.

Ne govori tega! :)

3.6 sploh ni len. Samo ne diha s tako velikimi pljuci.

Druga stvar, 3.6 je bolj odziven motor. Vprasaj znalce preden pises ;)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Compact-3
Compact-3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 735
  • Avtomobil: Mk4 anti Greta

Stari, tolk okusa pa imam, da vem, da je Z3 eden najgrših avtomobilov. Če je tebi všeč samo zato, ker ima propeler na gobcu, pol ti sam še odvajanje pomaga.

Nisem rekel, da je Alfa najlepša, ampak meni 100 x lepša, kot en BMW Z3, ki ne veš, al je jajc al krompir. Z4 je lepotec, sam ta Z3 pa res ni lep, sorry. 

Jup. Ni za sminkerje ta lepotec :ok

Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 626
  • Avtomobil: bmw m3

z 3 cabrijo mi je res grd, ampak z3 coupe je pa hud avto, jo ni alfe, sploh po 1985

Prikaži več možnosti
    • naliM je všeč

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne govori tega! :)

3.6 sploh ni len. Samo ne diha s tako velikimi pljuci.

Druga stvar, 3.6 je bolj odziven motor. Vprasaj znalce preden pises ;)

Sem vozil oba in ni blo primerjave, kolk bolj je 3.8 šel. 3.6 je bil čisto len v nizkih obratih. 3.8 pa je trgal že precej prej.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.