Skoči na vsebino

Feštajn - Global avto

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
117 odgovorov v temi
branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 442
  • Avtomobil: Bmw

Pozdravljeni

Tukaj odpiram temo, ker mi je v soboto tale atoodpad/deli diler dvignil pokrovko. Sicer jaz nisem oškodovan (razen časovno), ampak kolega.

V petek me kliče kolega in me prosi za uslugo, da je s feštajnom zmenjen za motor za e60 novejšega letnika katerega ima feštajn oglaševanega na avtonetu. Rečeno je bilo, da je mašina laufala in da je že odmontirana, da samo prideva plačava naloživa in peljeva, na mašino pa da da še garancijo.

V soboto prideva gor h omenjenemu biznismanu, kjer nama gospod reče da mašina še ni odmontirana iz avta, ampak da naj dava aro, pa jo bodo odmontirali in da jo prideva v ponedeljek iskat:napaka
Kolega reče, da če je mašina v avtu, da bi jo lahko vžgali, da se sliši kako laufa, pa majstore prbije, da komot, samo da je avto v celju.
Kolegu sem svetoval, da naj bi bilo fino avto it pogledat, ne pa kar neke are dajat, ker sem že v preteklosti imel z njim probleme, da sem za eno stvar trikrat v izlake hodil. Mu rečeva, da bi šla avto pogledat, nama da naslov in številko pa da naj ženski kar aro dava, midva pa v celje. Tam naju je navigacija pripeljala do žonta-tehnični pregledi, kjer pokličeva žensko, da nama pokaže avto, pogovarjali smo se o e60, ona nama gre kazat e39:crazy, se jezna odpeljeva proti domu, kolega kliče feštajna, se mu ne javi, potem pokličem jaz in se javi, pa mu rečem, da smo govorili o novejšem bmw-ju in ne o e39, pa reče, da bo preveril, in naju napoti spet 6 km v drugo smer - Teharje, da je tam ta avto, ter da se je zmotil. Obrneva avto in greva na Teharje, in pri tistem odpadu v lokalu spet naletiva na uno žensko ko je pričala z enim xy.
Ji rečem da naju je feštajn sem napotil in kje je ta avto, pa pravi da se naj okol tiste ograje sprehodim, češ da je notri na zadnjem koncu... grem gledat, in spet e39.:crazy :crazy

Sicer sem leta nazaj že doživel, da je en tip iz obale prišel istočasno kot jaz h feštajnu, po luči za audija, ker mu je po telefonu zatrdil da jih imajo, ko je tip prišel gor, pa sploh takega avtomobila imeli niso, kaj šele luči:napaka

Res ne razumem kaj je s tem človekom, da oglašuje dele za avtomobile ozr. avte po kosih, ki jih sploh nima, da potem nateguje folk:damn
Bog ve, kako so šele kake stranke iz hrvaške jezne ko jih nategne...:crazy

Povejte še vi kake izkušnje imate, to temo sem odprl pa bolj kot ne zato, da se nebo še kakšen forumaš nat...egnil s tem ''poslovnežem''.:blackeye
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 479

Šalabajzer.Preverjeno.

Isto je meni naredil,oglašuje nekaj česar sploh nima.:crazy
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

suugarko
suugarko

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 194
  • Avtomobil: BMW e46 320dT

...plus cene ma fajn navite,pa se brezobrazen je po telefonu kaj sele u zivo...
...once you go BLACK you never go back...:laugh
Prikaži več možnosti

Kapo
Kapo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 103
  • Avtomobil: bmw 330 d

Jaz k njemu ne grem, če mi vse zastonj da:cool
Večje budale od njega ni!
I AM THE SPEED::cool
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 442
  • Avtomobil: Bmw

Tukaj kolega ni imel izbire, ker je takih mašin zelo malo. Gre se za 535d biturbo, in un tepec ima oglaševano, da to ima. V sili pa vemo, da hudič še muhe žre.

Sam se ga izogibam. Kako pa imajo gor... za kozlat, v celju pa nič bolje. Gor ima plavega golfa 2008+ letnik (tista generacija), pa vrata kar odprta, da je ja dež not zamakal:crazy in potem prodaja klump iz namočenih avtomobilov:fight
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 870
  • Avtomobil: bel traktore

teh zgodb od feštana je toliko na netu, da je brezveze sploh še kaj pisat.
vprašanje je samo, ko je jača budala feštanj ali keko?
Prikaži več možnosti

dado20
dado20

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 369
  • Avtomobil: e92

Laznivec in nategun. Usem priporocam cimvecji obvoz okoli njega.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 357
  • Avtomobil: bmw m3

koliko pa pride taka mašina pri njemu?
Prikaži več možnosti

Tomson
Tomson

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 405
  • Avtomobil: Audi A6 3.0 quattro benz

Arogantna pizda. Neprijazen po telefonu. Reče, da bo preveril in poklical nazaj ... NOT.
Skratka kreten.
Prikaži več možnosti

Blind
Blind

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 350
  • Avtomobil: E90

Obvoz. In je to to..raje v tujino po kose kot pa k temu imbecilu.
Prikaži več možnosti

RALLIART
RALLIART

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 173

Ja model ti res dvigne pritisk v sekundi zarad obnasanja, ampak mu mors pustit da je glavni ker drgac ne gre,sam ce neki malega rabs se kr dobi pr njem in nimas kej. So pa njegovi delavci katastrofa znajo sam zagat pa lomit. Enkrat sem nabavil katalizator in namest da so ga odsraufali so ga odzagali na strani katalizatorja idioti

Urejal RALLIART, 16.02.2015, 09:31.

Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 972
  • Avtomobil: Ruzak

Mene oni spominjajo na te filmske junake:

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • izzyd je všeč

M316i
M316i

BMW ljubitelj

• V potrjevanju
  • Sporočil: 581
  • Avtomobil: _

V mojem primeru pa sva z ocetom imela dobro izkusnjo. Masina renault scenic 2007 2.2dci baje 70000km iz avta ki je sel v unicenje, prideva ke in res avto tam ves razrezan, masina na paleti. Sva nalozila, sli podpisat garancijo, odpeljala do mehanika in avto je delal brez problema 2leti. Za masino sva dala 1000€, pri naslednem lastniku po 100.000km pa je sla turbina(spet)
Prikaži več možnosti

romanno
romanno

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 823
  • Avtomobil: ČRN KARAVAN

Ah, sej ste že vse napisali... Tudi moj kolega se je brezveze vozil k njemu par let nazaj.
Kliče za en del, po telefonu pravi "seveda mamo, kar prid iskat". Pride gor, mu pokaže avto, kjer naj bi se del nahajal... A tega ni blo več noter. Mu pove, da ni not... on pa lepo "ja pol pa nimamo." :napaka
In se je lepo obrnil nazaj domov... Jst ga enkrat kličem za nek del, prav da ma. Vprašam za ceno, reče 120€. Sem mu sam reku, da je na Makomi 85€ in dal dol... Škoda vsake sekunde zanj...
BMW....:drink
BMW Dolenjska.... :respect :beer:drunk
Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 564
  • Avtomobil: Božje vozilo

Ja tip je res poseben,če ga prvič vidiš :laugh

Osebno sem bil 1xkrat pri njemu nekaj rabil ,malo sem počakal in mi je prinesel,si del označil in zaželel uspešno menjavo, drugače se pa mrko drži in gleda izpod čela ja:eek

Sem pa slišal ko je folk hodil na uro gledat v Izlake tudi iz Zadra,ker so mu zagotovili da imajo določene dele ,da naj kar pride.:frown

Meni osebno je prišel človek po platišča iz Izlak,pa niso bila bogve kaj ,sem mu prej povedal, da se lušči barva ampak da niso zvita. :okPa je bil presrečen,je rekel da bi šel tudi v Maribor po njih če bi bilo treba. Jaz pa mu rečem ,zakaj pa niste šli k Feštajnu,pa me je kar grdo pogledal,raje grem na drugi konec Slovenije po stvar kot pa k njemu. :ok
Prikaži več možnosti

svarkc
svarkc

Schwarzwald

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 481
  • Avtomobil: - Moder itak

Foter je kupil vrata za vitota pred leti... Voznikova... V barvi... Napacen letnik, rabljena vrata... Foter se niti ni zanimal koliko so nova... Za rabljena je dal 300€, nova so bila pa 307€... S tem da je pri njemu dobil tudi sipo, katere tak nismo rabli,... Hehe ja drag je :) pa aroganten... Obravnava te kot smet... Ne razumem kako s taksnim odnosom do taksne uspesnosti...
fear is not an option :metalc:burnout
Prikaži več možnosti

hvilu
hvilu

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 739
  • Avtomobil: Fiat

To je res pravi uspeh, da te pol Slovenije po zobeh vlači...
Slovenci nismo leni, smo pa žrtve spomladanske utrujenosti, poletne sopare, jesenske melanholije in zimske romantike. (Žarko Petan)
Prikaži več možnosti

iznogut
iznogut

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 157

Obravnava te kot smet... Ne razumem kako s taksnim odnosom do taksne uspesnosti...

Ker ima koncesijo in mu dol visi. Je pa ne more dobit vsak ki ima 5 minut časa.
Prikaži več možnosti

m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 870
  • Avtomobil: bel traktore

Mi smo pod njim delali streho, se pravi od ponedeljka do petka. En dan so se k njemu vozil npr. samo BMWji (vsaj večji del), drugi dan mečke...ter tako dalje. Hodi pa k njemu res veliko ljudi, vsake nekaj minut je nekdo spraševal kje se pride do njega. Pa tudi krimiči cel dan krožijo okoli, ter so baje pri njemu redni.
Je pa tudi mojga soseda nategval. Je rabil mašino za ford K....eden je rekel da je takšen letnik, drugi drugače, eden da je ta pa ta model, drugi s5 drugače, eden da ima 1xxxxx km, drugi...ter tako naprej
V glavnem zanjga je res škoda besed...
Tudi iz zasavja malo kdo hodi k njemu, ga ima večina polno rit. Edino če poznaš kakšnega od njegovih zaposlenih, potem je lažje...

Urejal m4tj4z, 16.02.2015, 12:04.

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 724
  • Avtomobil: Nemški

Lahko rečem samo obvoz! Je nasral preveč kolegov, da bi me še kdaj tam videl :ok

Urejal BMW Deutschland, 16.02.2015, 12:12.

Prikaži več možnosti