Skoči na vsebino

Feštajn - Global avto

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
117 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 090
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

In kaj si izvedel:confused

Nič takega, kar niso že forumaši napisali :ok2 Sem pa našel tudi par fotk mladeniča in mladenke, dokler sta bila še skupaj... skratka nič takega, a kljub temu zanimivo :hihi

P.S.: Pred leti sem tudi jaz slišal par zgodbic o omenjeni avtohiši, sicer se žal ne spomnim več za kaj se je šlo, vem le to da sem zaključil, da mene tam ne bodo videli ;)
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 335

šerbinek je mojga fotra tudi lepo okrog prinesel. Je kupil oce tam e90 318i, doplačal eno leto garancije, a šerbinek tega denarja ni nikoli prenakazal naprej do tretjega podjetja kjer bi naj bila garancija... medtem pa lepo v stečaj...in tam je sedaj nova firma z istimi ljudmi...

Dejansko imajo samo še prodajo rabljenih,glede na to kaj so imeli je kaplja v morje...
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 000
  • Avtomobil: 353 & ETZ 250

https://www.24ur.com...-dokumente.html

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 993
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Ne vem, ali so novinarji slepi, da ne vidijo, da je razbit kamion (srebrn Actros) druge barve, kakor bela kabina z dekorativnimi nalepkami na sliki karambola :crazy

Da o sami poškodbi enega in drugega niti ne govorimo... ujemanje poškodb nekje na 0%

Verjetno so iskali sliko nesreče, in vzeli prvo, ki so jo našli... pa falili za ene pol leta.

Julija 2018 je bil karambol, kjer se je verjetno poškodoval predmetni Actros... no, vsaj podobnosti je malo več, vse drugo je popolno ugibanje :ok2

camion-incid-a4.jpg

Urejal LEO37, 29.05.2019, 13:22.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

arijan90
arijan90

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 139

Tistega zadaj poglej - sive barve.

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Ti poglej sliko v članku... to v postu sem jaz našel in prilepil ;)

Urejal LEO37, 29.05.2019, 13:33.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

arijan90
arijan90

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 139

Ti govoris o 3. sliki, kjer je slika clanka iz decembra 2017?

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Da, ker omenjajo da je bil dotični kamion udeležen v karambolu in so prilepili tisto sliko.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

confort 750il
confort 750il
  • Uporabnik
  • Sporočil: 147
  • Avtomobil: e46 323 ci ,e46 320 i

Raj na drug konc slovenije po dele ko k festanju ki je 15 min od mene..
Prikaži več možnosti

Leshinjo
Leshinjo
  • Uporabnik
  • Sporočil: 172
  • Avtomobil: 5er

Ne vem, ali so novinarji slepi, da ne vidijo, da je razbit kamion (srebrn Actros) druge barve, kakor bela kabina z dekorativnimi nalepkami na sliki karambola :crazy

Da o sami poškodbi enega in drugega niti ne govorimo... ujemanje poškodb nekje na 0%

Verjetno so iskali sliko nesreče, in vzeli prvo, ki so jo našli... pa falili za ene pol leta.

Julija 2018 je bil karambol, kjer se je verjetno poškodoval predmetni Actros... no, vsaj podobnosti je malo več, vse drugo je popolno ugibanje :ok2

Nevem a je sploh še možno da kdo brani feštajna? To je taka bagra od človeka...

In če si prebral so prijave podali drugi prijavljeni na razpis, kateri so tud poslali vso slikovno gradivo na 24ur, in če zdej neka novinarka ne prepozna razlike med kamjoni Mercedes Actros verjetno res ni konec sveta? dejstvo pa ostaja da so razpis zmutili! tako kot še 1000 drugih stvari...

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 454
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Leota je zmotilo ker je dala v članek sliko od nesreče, ki najbrž ni ista kot tista, v katero je bil omenjeni Actros udeležen (to sliko je dal pa on tle na forum). Pač novinarstvo na 24ur.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

@Leshinjo: Dejansko sem šel v offtopic, ker me za tega feštanja in vse okoli njega ne briga popolnoma nič, prav tako ga nisem v nobenem delu mojega posta branil.

Kje si to našel, ostaja skrivnost :confused

Me pa zmoti, da so novinarji tako nesposobni.

Če si novinar in po poklicu poročaš ljudem o določeni zadevi, potem je tvoja dolžnost, da objaviš preverjene informacije... a to je dandanes preveč optimistično pričakovati. Objavi se na hitro vse, kar zveni po senzaciji... samo da se pritegne bralce :crazy

Če nisi opazil, sem našel in prilepil sliko karambola, ki (verjetno) prikazuje dotični srebrn Actros iz drugih slik članka... torej sem samo opravil delo, ki bi ga morali novinarji.

Ali je to isti kamion, se da z lahkoto ugotoviti po zapisnikih policije, ki pa meni niso dostopni, zato moram dopustiti možnost, da gre za drugo vozilo.

Je pa lepo, da se vedno najde nekdo, ki se želi preko foruma kregati :skrbast

LP

Urejal LEO37, 29.05.2019, 14:33.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Nixxon in zigi uporabnikom je všeč to sporočilo

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 090
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

O Feštajnu škoda besed, kar se novinarjev tiče pa že dlje časa opažam da imajo velike težave s prepoznavanjem vozil in to že tistih običajnih, osebnih, kaj šele tovornjakov, ki so specifična roba. Razen ko je udeležen BMW, tega spoznajo na 500 km, zanimivo. Človek bi mislil da na FDV vsi hodijo peš, ali pa da se vsi vozijo izključno samo z bavarci, nekaj od tega je ziher.

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

demo8
demo8

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 196
  • Avtomobil: Deutsch Oktett

Bela kabina, tam kjer je tudi opis v italijanščini, sploh ni od actrosa, ampak od man-a (po vsej verjetnosti piškur). Pač novinar ve le, da je tovornjak nekaj kar dela gužvo na cesti in povzroča prometne nesreče.

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 345
  • Avtomobil: BMW logicno

A tale Feštanj še tako brezsramno onesnažuje okolico, tam kjer ima odpad in zliva tekočine odsluženih vozil direktno v zemljo, ker lahko in ker je nedotakljiv z vezami ???

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 019
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Verjetno.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

bojan.u
bojan.u

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 635
  • Avtomobil: BMW E60, 530d

Ded ma veze na darsu in ministrstvu oz. prejemnike nagrade. Malo pa se z konkurenco jeb. Eta, Draganovic pa to.... ista posla
Prikaži več možnosti

žorž4x4
žorž4x4

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 285
  • Avtomobil: bmw m3

A tale Feštanj še tako brezsramno onesnažuje okolico, tam kjer ima odpad in zliva tekočine odsluženih vozil direktno v zemljo, ker lahko in ker je nedotakljiv z vezami ???

tako majo vsi veliki gigandski odpadi baje, samo je pač za ograjami, stranke tega ne vidijo, majo pa koncesijo ja to pa majo

Prikaži več možnosti