Skoči na vsebino

E6x splošna vprašanja

* * * * - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
503 odgovorov v temi
BMWgeek
BMWgeek

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 551
  • Avtomobil: BMW

Štrom sicer ni ravno moje področje ampak se mi zdi da bi se moral prižgat, ko izklopiš senzor. Vsekakor se ga splača peljat še na tester, ali pa poišči drug ventilator in ga priklopi na konektor za probo. Če bo drug delal, potem je to to. 

Ima kakšno vezo termostat ali vodna pumpa? Ko je avto prižgan je zgornja cev ki gre iz termostata na zgornjo luknjo v hladilnik mehka, je to normalno? Ko jo stiskam slišim kako se voda pretaka v ekspanzijsko posodo.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 403
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Ima kakšno vezo termostat ali vodna pumpa? Ko je avto prižgan je zgornja cev ki gre iz termostata na zgornjo luknjo v hladilnik mehka, je to normalno? Ko jo stiskam slišim kako se voda pretaka v ekspanzijsko posodo.

Odgovor imaš na PS

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 743
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Ve morda kdo, kje so izhodne odtočne cevi strešnega okna pri e60 lci (zadaj).
Sprednje sem očistil, zadaj na eni strani teče lepo, na drugi se mi zdi slabše.
Hvala
Prikaži več možnosti

zok
zok
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 332
  • Avtomobil: e60 530xd, Falco, Futura

Sem včeraj malo pobrskal po netu in prišel ravno do tega podatka, ja. Bravo BMW  :crazy. Upam, da so kupcem v naprej povedali kako deluje business navi, ker jaz bi popizdil, če bi doplačal za navi, potem mi pa karte ne kaže.

Pač še en dokaz kako Nemci na vse možne načine cufajo denar iz žepov svojih kupcev. E39 je imel normalno navigacijo s karto in potem ti v novem modelu uturijo navi brez karte.  :fight

V mojem primeru je vseeno, ker nisem kupil novega in sem vesel da ni kaj crknilo  :-D

Odvisno od trga in pokritosti s kartami - leta 2005 je vse skupaj bilo se nekaj nivojev manj razvito kot danes, od Slovenije je bil pokrit bolj kot ne samo avtocestni kriz in regionalke, in v tem primeru je bil na voljo le arrow view...

Ce imas INPA kabel, z NCS Expertom potegni dol konfiguracijo M-ASK modula ter poglej kako imas nastavljeno opcijo MAP_2D, in jo iz nicht_aktiv nastavi na aktiv. Od verzije firmwarea M-ASK-a je odvisno ali bo funkcioniralo - kar nekaj sem jih ze odklenil, in delujejo normalno. Ce ne deluje, potrebujes update, pa bo delovalo.

Prikaži več možnosti