Skoči na vsebino

2002 E39 540iA

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
148 odgovorov v temi
BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 383
  • Avtomobil: e46 323ci

Sej glih za to. Jaz najceneje kar sem prišel za preoblečt je bilo 800€ za dva sedeža, 1500€ za celo notrajost (tapete, klop, sedeža). Samo mi je malo prehuda vseeno zaenkrat. :) Če je barvanje cenejše bi bla dobra opcija, ker niso strgani sedeži.. :)

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 638
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Ta avto res kar kliče po malo bolj elegantnih feltnah. Osebno bi tudi šel nazaj na skrit auspuh.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 236
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

To je to. Aja, nekaj naredit se na zvoku, da dobim se vec basa. Ta rezkost, ki jo dobis z odtstranjevanjem srednjega lonca mi ne potegne nikakor. To mora bobnet, kot ze zdaj iz supersprinta ampak se malo bolj.

Saj veš kaj je rešitev. Odžagaš zadnji lonec in ga nadomestiš z cevjo.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 535
  • Avtomobil: E61 530dTA

Top avto, odlična limuzina, taka elegantna. Vse pohvale...
Me pa zanima nekaj. Ampak resno. Koliko ste stari ljudje, da krajšate amortizerje na limuzinah, ki so namenjene udobni vožnji???
Pa saj vem da je tudi malo športnost v teh avtomobilih, samo meni je enako kot da bi sedmico ali S Klaso spustil.
LP
Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 342
  • Avtomobil: UFO

Jaz sem dal 1000eur za prednja športna sedeža ter zadnjo klop preoblečt v pravo usnje. Za referenco.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 236
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Me pa zanima nekaj. Ampak resno. Koliko ste stari ljudje, da krajšate amortizerje na limuzinah, ki so namenjene udobni vožnji???
Pa saj vem da je tudi malo športnost v teh avtomobilih, samo meni je enako kot da bi sedmico ali S Klaso spustil.

Ima EDC-je tako da ni panike je še vedno "udoben".

Drugače pa ja stock je le stock  :ok

Urejal blackberet, 09.08.2019, 07:48.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 808
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Te cisto razumem. Avto je na serijskih M-tech vzmeteh :ok

Glede na to, da je serijsko bil konkretno visok, se udobje za moje pojme ni spremenilo z nizanjem. Ok, cutis da so amortizerji na manj hoda, in vcasih zato bolj agresivno adreagirajo, vendar se vedno niti priblizno da bi bil avto trd kot je recimo serijsko M podvozje.

Ker pa se avtu ta visina poda; za moj okus; ima podjetje kjer bom obnavljal amortizerje, storitev prilagoditve el. amortizerjev. Vse kar bomo na ta nacin naredili je, da bo amortizer spet v svojem nultem polozaju, glede na to, da sedaj sedi kaksna 3 cm pod njim ;)

Vceraj sem se ravno pognal tu malo po cestah (ponoci), pa dam na sport edc, se vedno ne morem verjet, kolko se "damping rate" spremeni.

@blackberet, ti si avto peljal, pa vse o cem govorim :ok Avto ne cuti 18 col platisc, ko da si na balonarcah ;)

Urejal MajoR, 09.08.2019, 08:02.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • MG je všeč

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 535
  • Avtomobil: E61 530dTA

No to je pa že bolje :)

Jaz sem že videl kolo pod blatnikom kot na gti treffen :laugh