Skoči na vsebino

Kateri avto namesto E39?

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
850 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 113
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

in kaj bova kupila cez 10 let Jerry?

Jaz verjetno kako F10 530 ali F01 730/740, dizel ali bencinar, ni važno  :-D DPF bo letel ven tisto sekundo ko bo začel delat težave in v avto bo sicer treba vložit nekaj denarja, ampak takrat bojo cene teh vozil že tako nizke, da se bo tak nakup splačal. Za cca 5 - 6.000 eur se boš vozil kot gospod  :ok

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 229
  • Avtomobil: E39 X2 = 14 Zyl.

Mislis da bo to funkcioniralo na teh vozilih? Dajmo se presenetit, glede na to, da bodo prve F10 pocasi 10 let stare. Se pravi pri 300 jurjev se bo 2. menjala veriga. Pri 450 tretjic. Mrne najbolj zanima kaj bo z el. skrati. Radarski tempomati, kamere za ohranjanje voznega pasu ipd. Al se bo to vse ven pometalo? :ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 861
  • Avtomobil: letnik dvatisoč

Mislis da bo to funkcioniralo na teh vozilih? Dajmo se presenetit, glede na to, da bodo prve F10 pocasi 10 let stare. Se pravi pri 300 jurjev se bo 2. menjala veriga. Pri 450 tretjic. Mrne najbolj zanima kaj bo z el. skrati. Radarski tempomati, kamere za ohranjanje voznega pasu ipd. Al se bo to vse ven pometalo? :ok2

Ja, ali zmečeš ven in izklopiš. Ali pa kupiš pri jerryju drug modul iz 520dt-ke, ki jo ima ravno v kosih :laugh

Ontopic: pri meni zna bit, da bo E91. Ali pa kak Volvo V50 (no, ta bo mogoče premajhen) / V60 (ta zna biti malo na knap s prostorom) / V70... Volvo ima zelo dobre zice, zato.

Oba s punco sva na roadtripu ugotovila, da naju po daljši vožnji boli / mrtviči rit. Ravno pri 2h urah se začne. Pa ledvične opore manjka.

Mogoče rabim pa le contour sedeže, ne pa menjati avto, hehe.

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik

Pri comfortnih sedezih je nastavitev res dovolj. Ceprav meni so tud sportni dobri v E39. Malo preozki v sedalnrm delu ampak gori so ok. Ceprav komfortne furam bolj izbocene na lumbardnem delu.

@XIN, si ti zadnjic zrecitiral vse diferenciale z razmerji za E39? :)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

XIN
XIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 861
  • Avtomobil: letnik dvatisoč

Hmm...mogoče malo pogledam, če so kje kaki komfotni v kosih, v blagu in sivi barvi....

Če ne, si naredim in pritrdim nekakšno podlogo tam pri križu...

Ja :)

Zdej sem jih nekaj že za E9x gledal. Ker se motorji vrtijo više, oz imajo max moč pri višjih vrtljajih, so diffi krajši. Npr. pri E46 330i 6G je diff 2.93, pri E90 330i pa je 3.15. Pa je enak menjalnik (ZF H).

Če se gre za športnost, super. Meni se gre bolj za uglajenost...

jst guvurim tku de me ldje zastuopjo! . . . 2014: če boš izzivu - jih boš fasu!
Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 107

Elek. dodatke bodo potem razni cigoti samo odkodirali bo najcenejše  :-D

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: E61 535D

Ja, ali zmečeš ven in izklopiš. Ali pa kupiš pri jerryju drug modul iz 520dt-ke, ki jo ima ravno v kosih :laugh

Ontopic: pri meni zna bit, da bo E91. Ali pa kak Volvo V50 (no, ta bo mogoče premajhen) / V60 (ta zna biti malo na knap s prostorom) / V70... Volvo ima zelo dobre zice, zato.

Oba s punco sva na roadtripu ugotovila, da naju po daljši vožnji boli / mrtviči rit. Ravno pri 2h urah se začne. Pa ledvične opore manjka.

Mogoče rabim pa le contour sedeže, ne pa menjati avto, hehe.

Za to pa ima BMW aktivne sedeže. Migajoč sedalni del. Te sedeže marsikdo kritizira da je to zelo slaba funkcija. Se strinjam, po mestu je res brezveze to. Na relaciji pa ti še kako prav pride ;)

Urejal panki_86, 05.11.2019, 15:26.

Prikaži več možnosti

MajoR
MajoR

BMW fanatik

• Uporabnik

To imamo tudi v E39 ;)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • panki_86 je všeč

Cuore Sportivo
Cuore Sportivo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 90
  • Avtomobil: E39

Aktivni sedeži? A to tudi obstaja :laugh

Alfa Romeo - Cuore Sportivo per sempre
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 134
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Ne vem, če je en mesec okoli, odkar se je prodajala ena e39 limo s komfortnimi sedeži iz sivega FL blaga :ok2

Prikaži več možnosti

panki_86
panki_86
  • Uporabnik
  • Sporočil: 655
  • Avtomobil: E61 535D

Aktivni sedeži? A to tudi obstaja :laugh

Tako temu BMW pravi:

S455A Active Seat For Driver And Passenger
Prikaži več možnosti