Skoči na vsebino

Prodaja se BMW E28

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
35 odgovorov v temi
Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 380
  • Starost: 37
  • Avtomobil: BMW E61 Individual 530 xd

Jaz to gledam vizuelno.Feltne in spusceno podvozje,osvezena barva.Drugega ne vidim na tej fotog.Kaj je pod haubo in noter je druga stvar.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 52 602
  • Starost: 39
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Saj razlike ni velike ali boš v motornem prostoru pustil obnovljeno to kar je sedaj, ali boš upgradal. Glavnina bolečine bo obnova karoserije (pri takem avtu je nujno da se ga oskubi in sanira) ter nato ponovna sestava in iskanje manjkajočih delov. Feltne pa novi fedri so easy peasy.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

M Kompakt
M Kompakt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 661
  • Starost: 38
  • Avtomobil: Ruzak

Pozdrav

Na terenu sem prišel do informacije, da se v kraju Loka pri Zidanem Mostu, Upravna enota Sevnica bo v kratkem ali pa se že prodaja BMW 5 model e28 z 2.0 motorjem, bencinar seveda.
Avto stoji v vasi pod kozolcem že nekaj let. Nazadnje se je vozil po cesti leta 1998.
Po navedbi lastnika je vozen, vendar ne vžge, ker je bencinska črpalka pokvarjena.
Lastništvo je slovensko, obstaja prometno dovoljenje.
Avto je v slabem vizuelnem stanju. Poškodovana je zadnje desna luč, poškodovan je zadnji levi bok na vrhu udarec NN predmeta, rjav je na vseh robovih malo. Karoserija je posrana od ptičjih drekov po celoti. Vse gumice okrog stekel so preparele. Sprednji desni blatnik in levi je poškodovan. Počeno je vetrobransko steklo.
Vse 4 pnevmatike so prazne, diski so rjavi kot da bi bili zašvajsani.
Počena je sprednja maska, BMW znakov ni oziroma so poškodovani.
notranjost kolikor sem lahko videl je lepa. voznikov sedež je minimalno strgan res samo nekaj cm ostalo je ok. Volan je 4 kraki,elektro stekel nima, drugega nisem videl.
Imam nkeaj fotografij, jih bom naložil zvečer ko pridem domov.
lastnik mi je po telefonu dejal, da bi ga rad prodal, ampak pazi po telefonu mi je omenjal nekaj okoli jurja:napaka Nisem pa prepričan ali je mislil ena 0 manj ali dejansko jurja.
Avto če ga vizuleno pogledamo jurja ni vreden. Mogoče je zanimiv motor ker je 6stak, ampak ne vžge:frown
Informacijo dajem v vednost nekomu če kaj išče podobnega. fotografije bodo povedale več.:ok
Aja barva je neka zelena.

Teb se vidi, da si policaj. Tudi ostali opis je podoben policijskemu zapisniku :-D
Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 971
  • Starost: 26
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Brez zamere, ampak ne preveč gledat te slike s Stanceworks, ker tak avto, da ga zrihtaš tako kot na tvoji sliki, bo projekt, kjer se ti bo tvoja E39 zdela stroškovno Clio 1.2 iz leta 90-neki. To ni eno pranje, sprej barve in pa par ebay delov za podvozje stvari.

To se pa popolnoma strinjam. Za 1500€ v kolikor, če sem pravilno razbral, boš bore malo naredil na takem avtomobilu. Zgornje meje pri tem avtomobilu ni, tako da :-D

Če si opazil, tudi poden ni med najbolj celimi, če imaš orodje in prostor se ogromno denarja prišpara.
Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

Saj razlike ni velike ali boš v motornem prostoru pustil obnovljeno to kar je sedaj, ali boš upgradal. Glavnina bolečine bo obnova karoserije (pri takem avtu je nujno da se ga oskubi in sanira) ter nato ponovna sestava in iskanje manjkajočih delov. Feltne pa novi fedri so easy peasy.

To je res ja v celoti se strinjam.
Prikaži več možnosti

miha84
miha84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 097
  • Starost: 33
  • Avtomobil: Caravelle

Teb se vidi, da si policaj. Tudi ostali opis je podoben policijskemu zapisniku :-D

A ves un vic, k dva policaja gresta menjata zarnico, ...... :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

Za bmw e28 iz prve strani je cena 500 eur.Me je lastnik klical in mi povedal za katero ceno ga proda.
Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 110
  • Starost: 27
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Ta izpod kozolca zgleda taka tipična slovenska zgodba, ko je bil avto vreden kako gajbo pira se je pacalo s čopičem udrtine (poglej tisti xy odtenek narobu voznikovega blatnika, obup, čez rjo po možnosti) dokler je avto šel, ko ni več šel je pa ostal pod kozolcem v družbi doma zvarjene prikolice s kolesi od Golfa2 in nekimi plohi, od katerih je po možnosti kak še šipo stolkel. Ker je bilo lastniku žal avto prodat nekomu za gajbo pira.
Sedaj po nekaj letih, ko je že mah gor in vse skupaj bolj žalostno, bi pa nekdo rad prodal kot "oldyja". Klasika.
Vseeno, 500€ ni taka cena, treba bi bilo pogledat v kakšnem stanju je avto, čeprav ne deluje ravno najbolj zanimivo.

Sploh ne vidim težav s to crno e28. Avto je star in ni top.

To je res mila ocena.
Ta smraduh se prodaja že hoho let in cena je padla že za trikratnih začetne, z razlogom.
Kar niti ni problem, problem je v tem, da ni avto le star, ampak je bil očitno razbit in grdo šalbajzersko popravljen. Zunaj je očiščen da "zgleda", pod plehom pa napacan nek bitumen pa vse rjavo in namalano. Tak avto ne bo nikoli s tvojim izrazom "top", ampak vedno nek slabo popravljen revež.
Lahko se od zunaj sveti in vanj mečeš denarja s samokolnico, vseeno, ko se skloniš, vidiš kaj te čaka na podvozju. Imam stokrat raje originalen primerek, da veš pri čem si, kot pa neko spacano svetleče čudo.
Cena je sedaj vsaj bolj normalna postala, a bi mene vseeno odvrnila tista pacarija, ne hvala za tak avto.
Je pa res, odvisno kaj želiš dobiti in imeti in kaj je zate "vložek". Lahko tak avto konkretno očistiš, natakneš neka platišča, popraviš da se pelje in voila, "oldtimer". Za druge pa še vedno bolj žalost.

Vseeno, obedve imata precej nizko ceno, teh avtomobilov je čedalje manj in odhajajo, vsaj primerki za drobiž.
Tole ja najcenejša na mobile.de, pa poglej kakšna je:
http://suchen.mobile...s=EXPORT&noec=1
Količkaj spodobne so od treh jurjev dalje. Zdaj s kakšno osnovo se splača začet pa ve vsak sam. Jaz s podrtijo že nebi.
Prikaži več možnosti

miha84
miha84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 097
  • Starost: 33
  • Avtomobil: Caravelle

Ce bi rad staro petico, se v nasih koncih prodaja e12:http://drift.hr/foru...read.php?t=3895 Ce koga zanima, lahko zrihtam telefon.
Je pa isto izpod kozolca. Kako ironicno :laugh
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 611
  • Starost: 32
  • Avtomobil: e30, e36

Ce bi rad staro petico, se v nasih koncih prodaja e12:http://drift.hr/foru...read.php?t=3895 Ce koga zanima, lahko zrihtam telefon.
Je pa isto izpod kozolca. Kako ironicno :laugh

Bivša od Eddya torej tudi še ni našla junaka, ki bi jo sestavil:jok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

TimiMB
TimiMB

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 745
  • Avtomobil: E46d,E30i,E28i

Za bmw e28 iz prve strani je cena 500 eur.Me je lastnik klical in mi povedal za katero ceno ga proda.

Res da je že ta e28 potrebna obnove nekoga ki je že to delal ali kakšnega odličnega kleparja.
Ampak bo cena do neke meje padla, letnik pa bo rasel in bo cena nazaj poskočila, sploh takrat ko se še razkosajo e34 do konca.

Če mogoče kdo ve za kakšen sprednji Mtech podaljšek ali podobno... in kakšno redko zadevo za e28 kupim. Več na zs
Drift is not a crime, is a different driving style
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 046
  • Avtomobil: E28, E30, E34, E38, E65

http://forum.bmwslo....t=118539&page=2

Tale črna 524td iz Celja, se je danes prodala v Trbovlje :) Srečno obnovo kupcu, z malo truda in nekaj € bo lep avto :ok

Urejal _BuLLet_, 28.04.2015, 20:27.

Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 971
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Za koliko je potem šla? Nazadnje sem videl se je že za 1000€ prodajala.
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

Je šla za nastavljeno ceno, jurja :) Sem bil tam in sem jo hotel kupiti, ampak je nekdo imel pred mano prednost, ker je prvi poklical.
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

http://forum.bmwslo....470#post2535470
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 611
  • Starost: 32
  • Avtomobil: e30, e36

Ta avto je ze na novi lokaciji. Ceprav je tezak zalogaj, upam da gre v obnovo.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

0 uporabnikov prebira to temo

0 registriranih uporabnikov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov