Skoči na vsebino

Registrske tablice

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
68 odgovorov v temi
BMW_rok
BMW_rok

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 015
  • Avtomobil: BMW & MINI

Torej, na cesti so že nekaj časa nove kombinacije registrskih tablic. Jaz iščem točno določeno kombinacijo in do sedaj mi še ni uspelo dobiti odgovora, če je možno preko kakšnih vez izvedeti, kdaj bo določena kombinacija proizvedena in jo tako rezervirati. Tablico bi takoj prevzel. Iščem pa tole kombinacijo: LJ 023 RH.

Je to možno? Ali se sploh ne ve kdaj je določena kombinacija proizvedena?

Tistemu, ki mi lahko uredi to kombinacijo, ponujam 100 €.

Ne mi predlagati tablic po naročilu prosim :) Zaenkrat imam še upanje, da bom dobil navadne. Pa ne zaradi nižje cene.
:bmw
Prikaži več možnosti

nič
nič

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 466
  • Avtomobil: /

Sem poskušal lani naredit nekaj podobnega, obrnil vse možno okoli in mi ni uspelo.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Torej, na cesti so že nekaj časa nove kombinacije registrskih tablic. Jaz iščem točno določeno kombinacijo in do sedaj mi še ni uspelo dobiti odgovora, če je možno preko kakšnih vez izvedeti, kdaj bo določena kombinacija proizvedena in jo tako rezervirati. Tablico bi takoj prevzel. Iščem pa tole kombinacijo: LJ 023 RH.

Je to možno? Ali se sploh ne ve kdaj je določena kombinacija proizvedena?

Tistemu, ki mi lahko uredi to kombinacijo, ponujam 100 €.

Ne mi predlagati tablic po naročilu prosim :) Zaenkrat imam še upanje, da bom dobil navadne. Pa ne zaradi nižje cene.

Če računaš 100€ za "najditelja" + cena tablic, si že skoraj na ceni tablic po naročilu in še prenašaš jih lahko iz avta na avto potem.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

MihaR
MihaR

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 491

Če računaš 100€ za "najditelja" + cena tablic, si že skoraj na ceni tablic po naročilu in še prenašaš jih lahko iz avta na avto potem.

pa a si ti zabit al kaj?:crazy tip ti napiše ne mi tega predlagat, ti pa valda direkt to...k ovca...js res nevem kaj tebe pere :blackeye

a se morš res povsod oglasit, tud če nimaš kej povedat?

@BMW_rok sorry za off topic, nism se mogu zadržat :-D
Prikaži več možnosti
    • Jure24 je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

pa a si ti zabit al kaj?:crazy tip ti napiše ne mi tega predlagat, ti pa valda direkt to...k ovca...js res nevem kaj tebe pere :blackeye

a se morš res povsod oglasit, tud če nimaš kej povedat?

@BMW_rok sorry za off topic, nism se mogu zadržat :-D

Pojdi si usta oprat z milom ...2x. Potem pa še bonton prebrat, ker vidim, da ne znaš drugega kot žalit ... kultura na višku. :napaka

Vprašanje za BMW_rok... zanima me pač v čem je fora, da ponuja tolk denarja za navadno tablico, če si jo lahko za podoben denar naroči in ima še prednsoti zraven, ki jih prinaša tablica po naročilu.

Urejal Rottie, 25.04.2015, 13:19.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

MihaR
MihaR

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 491

Vprašanje za BMW_rok... zanima me pač v čem je fora, da ponuja tolk denarja za navadno tablico, če si jo lahko za podoben denar naroči in ima še prednsoti zraven, ki jih prinaša tablica po naročilu.

tebe to nima kej brigat, kaj, zakaj, kdo...brigi se zase in skrbi za svoj socialni lajf, ne da se utikaš tle na forumu v vsako temo, kjer te nihče ne želi...jasno je napisu kaj želi in česa ne želi!!! ampak ne trottie mora poste nabirat:crazy

zamisli se enkrat kaj prizvajaš tle po forum glede na svoja leta in kaj si v živlenju ustvaru...čas ti tiktaka;)
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik

tebe to nima kej brigat, kaj, zakaj, kdo...brigi se zase in skrbi za svoj socialni lajf, ne da se utikaš tle na forumu v vsako temo, kjer te nihče ne želi...jasno je napisu kaj želi in česa ne želi!!! ampak ne trottie mora poste nabirat:crazy

zamisli se enkrat kaj prizvajaš tle po forum glede na svoja leta in kaj si v živlenju ustvaru...čas ti tiktaka;)

Brigaj se ti raje zase kot da žališ druge... če se nekaj vpraša na forumu, je normalno, da lahko drug vpraša zakaj tako hoče.

Urejal Rottie, 25.04.2015, 13:36.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 212
  • Avtomobil: OPC

MihaR take a chill pill.

Objavljena slika

BMW e39 525d /// BMW e85 Z4 2.5i /// BMW e53 X5 3.0d /// BMW e36 M3 /// BMW e65 LCI 3.0d /// Hrošč 1200 /// BMW e31 850ci /// BMW e46 320d /// Renault Megane Grandtour 1.5dci /// Opel Astra H OPC

Prikaži več možnosti

DJ Falco
DJ Falco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 200
  • Avtomobil: MonacoBlue E92 & CBR600RR

kolikor vem ni dovoljeno delati tablic po naročilu, ki so "enake" kot so navadne, torej da je postavitev črk in številk takšna kot so navadne.

When life speeds by... downshift.

Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 266
  • Avtomobil: e24 635csi

Miha..

Rottie je samo povedal, da ga cenovno z magrado pride isto. Tko da chill..
Prikaži več možnosti

Jack747
Jack747

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 347
  • Avtomobil: E30 316i

Mene pa zanima, če se prav tako ne da izvedeti kakšna bo naslednja kombinacija črk pri stari razvrstitvi črk in številk kot je naprimer še pri vseh mestih razen v LJ, sepravi XX × AB - 123.
Kdo in kako pa sploh določi naslednjo kombinacijo teh črk?
Prikaži več možnosti

Jack747
Jack747

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Ok, če že na prejšnje vprašanje ne zna odgovoriti nihče, imam za vas novo uganko :-D

Mogoče kdo ve, zakaj imajo mnoge tablice z Idrijskim grbom (pa tudi nekatere Postojnske sem že videl [PO × CA - ...]) takšno drugačno, novo ter ozko pisavo, kot npr. tale Yugo:

Zastava Yugo Koral 45 možna menjava

Objavljena slika

Objavljena slika

Meni osebno je zelo lepa pisava in tudi malo izstopa (verjetno samo meni :-D), pa me zanima, če kdo ve, kje in zakaj te tablice izdajajo, proizvajajo in kje jih je mogoče dobiti? Hvala vsem zelo.

Throwing acid is wrong, in some people's eyes.

Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Take so nove tablice.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jack747
Jack747

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Take so nove tablice.

Hm, samo Ljubljanskih pa najnovejših Postojnskih npr. nisem še videl takih. Upam, da so res tanove take :-D Hvala za pogumen odgovor :laugh

Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik

Videl sem par GO primerkov na novih (2015) avtih, tako da ja, so nove :)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jack747
Jack747

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Videl sem par GO primerkov na novih (2015) avtih, tako da ja, so nove :)

Jaz tudi, ampak samo z Idrijskimi grbi ... Si videl tudi kakšne druge ali nisi tako pozoren? (razumljivo :-D)

Recimo, jaz sem videl PO × CA s tem fontom, potem pa je bilo za to serijo še veliko novejših, pa so imele spet tisto staro podobo.

Jaz bi rekel, da to kakšna specifična Avto Krka ali pa kakšen drugi tehnični pregled v tistih krajih (GO, Idrija, ...) izdaja malo posebne tablice. In hočem to hipotezo tudi ovreč. Naj ostane zaenkrat upanje, tako da ti bom verjel :-D

Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik

Ma ne, so tudi meni padle v oci, se vidi da so ozje stevilke...za eno tolminsko in dve goriski vem za sigurno. Je pa mozno, da je se na stotine "starih" tablic na zalogi po raznih obcinah in ni nujno da se povsod ze dobi novo novo.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jack747
Jack747

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Ma ne, so tudi meni padle v oci, se vidi da so ozje stevilke...za eno tolminsko in dve goriski vem za sigurno. Je pa mozno, da je se na stotine "starih" tablic na zalogi po raznih obcinah in ni nujno da se povsod ze dobi novo novo.

Kakšen drugi, cenejši dobavitelj mogoče izdaja sedaj take tablice, bi jaz rekel. Ker tudi pri premiku na sedajšnji (ne ta "čist tanajbl tanou ozek") ni bilo nobenega razloga, samo pač dobavitelj je bil cenejši in ga je, se mi zdi, izbralo ministrstvo.

Počakamo in bomo videli kaj je to za ena pašta, bi bilo pa zanimivo videti, kako tablica po meri izgleda s tem fontom :laugh

Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik

Taprve euro tablice so bile grozota, plus to da so dajali "nedovoljene" kombinacije gor (S5 recimo), ne vem kdo je tisti zmazek potrdil. Aktualne so OK, ceprav bi osebno dal manjsi font in vec znakov...saj ni treba, da se prebere na pet kilometrov dalec. Italijanske so bolj diskretne, recimo.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jack747
Jack747

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Taprve euro tablice so bile grozota, plus to da so dajali "nedovoljene" kombinacije gor (S5 recimo), ne vem kdo je tisti zmazek potrdil. Aktualne so OK, ceprav bi osebno dal manjsi font in vec znakov...saj ni treba, da se prebere na pet kilometrov dalec. Italijanske so bolj diskretne, recimo.

Jaz bi pobral krajevne oznake dol, ker itak niso več obvezno vezane na prebivališče (pa še včasih pride do kakšnih neprilik, ko kakšnemu z napačno krajevno oznako zdrsajo lak ali kaj podobnega).

Potem pa bi naredil eno standardno opcijo npr. šestih mest, kot imajo rešeno švedi.

Torej standard: ABC123

Vsak, ki bi hotel kaj posebnega, pa bi moral doplačati, stvar bi naredil recimo, kot v Veliki Britaniji. Za tablico F1 bi recimo moral nekdo odšteti veliko denarcev. Potem bi tisti, ki bi radi pokazali, koliko denarja imajo, dali denar v državno blagajno. Še en vir zaslužka. Redke države so, ki imajo tako poceni možnost tablice po meri, kot jo imamo Slovenci (manj kot 200€). Hrvati morajo plačati nekaj čez 1000€ za custom tablice, če se ne motim.

Samo sedaj je itak vse brezveze, ker bi potem morali vsi tablice zamenjat. Pustimo tako kot je in ciao :-D

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.