Skoči na vsebino

Apeks weekend AMZS Vransko 30. in 31.maj

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
142 odgovorov v temi
ales.
ales.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 802
  • Avtomobil: BMW

gremo tja protestrat
Prikaži več možnosti

zvitafeltna
zvitafeltna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 603

Btw a ni zdaj enkrat cupra dan na vranskem? To se mi zdi kot sredinc namenjen track dayju...

Na Cupra dnevu vozijo profi vozniki
Prikaži več možnosti

ales.
ales.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 802
  • Avtomobil: BMW

Tud oni imajo izpit za b kategorijo in nič druga.
Prikaži več možnosti

spejtim
spejtim

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 230
  • Avtomobil: BMW M3, e39 528i ACS

Sm dons na FBju vidu eno dobro sliko. Neko je na okvirček za tablico od AMZS, kjer je pisalo AMZS Center varne vožnje, popravil napis na AMZS Center počasne vožnje. Me je prou v dobro voljo spravu. :)
Prikaži več možnosti

BB
BB

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 283
  • Avtomobil: 525tds Touring

Obveščamo, da prireditev trackday in avtoslalom na Vranskem, dne 30. in 31.5.2015 odpade zaradi nesprejemljivih in nekorektnih dodatnih pogojev s strani Avto-moto zveze Slovenije, Dunajska 128, prejetih šele 28.5.2015 (2 dni pred dogodkom). Vse prijavnine bodo povrnjene najkasneje v roku enega tedna. Vsem se iskreno opravičujemo zaradi nastale situacije.

Ena "lepa" ki preveč kleči ob mizi šefa je pozabila pravočasno poslati pošto naprej ker je bila prezaposlena :( In sedaj naj nasrka cela slovenija, saj ni v LJ prireditve :blackeye

Na žalost poznamo še preveč ta način...

LP, BB

od '64 do 92' trenutno 8:1 za BMW proti MB ;) Ok, pa še neke Honde so (mopedi)...

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 808
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Btw a ni zdaj enkrat cupra dan na vranskem? To se mi zdi kot sredinc namenjen track dayju...

Ja, sem točno isto razmišljal kot ti.

Na Radiu 1 ga ful promovirajo ker majo zdej spet akcijo z budalami po cesti ki se nastavljajo novemu Seatu. V reklami pa govorijo da bodo tam možne teste vožnje Leona Cupre.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 948
  • Avtomobil: E36 + E39d + E39M + E60

Ja, vendar sovozniške vožnje. Obiskovalci nebodo sami vozili.
Objavljena slika
Avto brez avtomatike preprosto ni avto :-D
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Eh ja. Saj štekam da bi se ziher en sesul s tem avtom, samo vseeno.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik

So tudi že izkušeni vozniki iz rally sveta podirali smreke tam... :)

Urejal Sassho, 03.06.2015, 08:25.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 990
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Ko sem bil jaz na cupra day-u v Lescah si lahko sam peljal testni avto in se ni ravno šparalo. Cupro so vozili njihovi vozniki, ti pa si kot sopotnik sedel v avtu.

Drugače kdo je podiral drevesa na Vranskem? Nikoli nisem nič slišal o tem.
Prikaži več možnosti

spejtim
spejtim

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 230
  • Avtomobil: BMW M3, e39 528i ACS

Moje predvidevanje o razlogu odpovedi dirke je kar točno. Takoj v ponedeljek je sekretar za šport dobil odpoved.

http://rally.avtoman...t9khVk.facebook
Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik

Ko sem bil jaz na cupra day-u v Lescah si lahko sam peljal testni avto in se ni ravno šparalo. Cupro so vozili njihovi vozniki, ti pa si kot sopotnik sedel v avtu.

Drugače kdo je podiral drevesa na Vranskem? Nikoli nisem nič slišal o tem.

Pozabil si omeniti da je v Lescah sedel zraven tudi inštruktor ki je imel veš čas zadevo pod nadzorom. Steza v Lescah je obkrožena s travniki. Vsak del prireditve kot je Cupra dan je načrtovan, tudi steza. Šparalo se ni, sama steza pa ravno ni omogočala prav vratolomnih manevrov.

Za smreko ni niti prav važno kdo jo je podrl... Sopotnik v vozilu je končal z zlomljeno nogo. Voznik je bil profi... Z ne samo B kategorijo temveč večimi licencami...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 428
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

Pozabil si omeniti da je v Lescah sedel zraven tudi inštruktor ki je imel veš čas zadevo pod nadzorom. Steza v Lescah je obkrožena s travniki. Vsak del prireditve kot je Cupra dan je načrtovan, tudi steza. Šparalo se ni, sama steza pa ravno ni omogočala prav vratolomnih manevrov.

Za smreko ni niti prav važno kdo jo je podrl... Sopotnik v vozilu je končal z zlomljeno nogo. Voznik je bil profi... Z ne samo B kategorijo temveč večimi licencami...

ja pa kaj?

tudi rosija tu pa tam razmeče po stezi pa kaj,to pomeni konec sveta?
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti

Fleko
Fleko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 990
  • Avtomobil: e28, T5, 1.8T, D5,...

Nisem pozabil omenit, samo povedal sem kako je bilo. Dvomim, da bo letos kaj drugače.
Sicer pa če imaš kretena ti inštruktor nič ne pomaga. Poznam folk, ki posoja dirkalnike, in raje nebom govoril kakšni kreteni vse se usedejo v ''rentan'' avto.

Zaradi mene če je Pahor vozil ali pa Kuzmič, bolj me je zanimalo, na kakem meetu je se to zgodilo, v kakšnem avtomobilu. Ampak kot kaže je huda tajna tako, da ne rabiš odgovarjat :)

Urejal Fleko, 04.06.2015, 07:35.

Prikaži več možnosti

Sassho
Sassho

BMW fanatik

• Uporabnik

@Fleko ... Podoben event kot je recimo Cupra dan... Samo za drugo znamko... (ni tajna, pa vseeno nebi razlagal ker me lahko to navsezadnje udari po glavi ;) )

@TIN že že... Vendar je to Rossi ki se zavestno vsede na motor in to vzame v zakup kot riziko poklica. Vransko je poligon in ne dirkališče, temu primerne so tudi izletne cone. Ko pa daš običajnega fanta na nekaj kar je podobno pisti, konča pa v bolnici zna to hitro užgati nazaj po organizatorju in lastniku poligona.

Bistvo je da je tudi tokrat organizator poskrbel s tehničnim pregledom in briefingi da nebi prišlo do česa takega, da je prevzel to odgovornost da bo poskrbel da se to ne zgodi, pa so vseeno v zadnjem trenutku zaje****. Ok, razumem česa se bojijo, ampak na tak način bo vedno to samo poligon varne vožnje. Škoda.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Po pravici povedano Vransko pač ni primerno za dirkat ... vsak, ki je že bil tam, mu je to kristalno jasno. Neumno je bilo, da so se v to sploh šli spuščat.
Da se pa dirkat povsod, da ne bo kdo rekel, da se ne da, samo ni pa primerna za varno drikanje, sploh amaterjev, ki pol časa ne vedo kaj delajo. :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 330
  • Avtomobil: e90 325, e36 325

@Fleko ... Podoben event kot je recimo Cupra dan... Samo za drugo znamko... (ni tajna, pa vseeno nebi razlagal ker me lahko to navsezadnje udari po glavi ;) )

@TIN že že... Vendar je to Rossi ki se zavestno vsede na motor in to vzame v zakup kot riziko poklica. Vransko je poligon in ne dirkališče, temu primerne so tudi izletne cone. Ko pa daš običajnega fanta na nekaj kar je podobno pisti, konča pa v bolnici zna to hitro užgati nazaj po organizatorju in lastniku poligona.

Bistvo je da je tudi tokrat organizator poskrbel s tehničnim pregledom in briefingi da nebi prišlo do česa takega, da je prevzel to odgovornost da bo poskrbel da se to ne zgodi, pa so vseeno v zadnjem trenutku zaje****. Ok, razumem česa se bojijo, ampak na tak način bo vedno to samo poligon varne vožnje. Škoda.

Kaj pa ti prbijas, ravno zaradi takih je Slovenija nula od nule. Tako Rossi, kot (mi) vsi ostali se v dirkalca usedemo zavestno in tudi v zakup vzames ce se bos razbou.

Vransko je poligon in ne dirkalisce? Saj so sami govorili da je to edino dirkalisce, poleg tega je tam tudi ze potekal drift, kjer so hitrosti dost podobne.

Cudno da v drugih drzavah vse to laufa, pa naj bo to avstrija, anglija, hrvaska, konec konec se se v uzbekistanu bolj navozijo :crazy

Po mojem bi ta event glede organizacije in prijavljenih ca. 120 voznikov (?!) izpadel vec kot odlicno.
Flat out 'till you see God, then brake.
Prikaži več možnosti

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 330
  • Avtomobil: e90 325, e36 325

Po pravici povedano Vransko pač ni primerno za dirkat ... vsak, ki je že bil tam, mu je to kristalno jasno. Neumno je bilo, da so se v to sploh šli spuščat.
Da se pa dirkat povsod, da ne bo kdo rekel, da se ne da, samo ni pa primerna za varno drikanje, sploh amaterjev, ki pol časa ne vedo kaj delajo. :ok2

Kje pa je po tvojem mnenju varno dirkanje v Sloveniji?
Flat out 'till you see God, then brake.
Prikaži več možnosti

zvitafeltna
zvitafeltna

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 603

Kje pa je po tvojem mnenju varno dirkanje v Sloveniji?

Rakitna, če ni policajev :laugh
Prikaži več možnosti
    • janih je všeč

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Če njega vprašaš na avtocesti in ostalih cestah kjer on "varno" vozi 200.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Fleko je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.