Skoči na vsebino

Apeks weekend AMZS Vransko 30. in 31.maj

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
142 odgovorov v temi
spejtim
spejtim

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 230
  • Avtomobil: BMW M3, e39 528i ACS

@rottie a nisi videl skice proge kjer so jasno vrisane šikane 50e pred ovinkom, ne rečem pa da ni možno da bi kdo zapeljal na hrib. Pa tut tist hrib je zelo strm, tko da bi mogu met res hitrost da bi ga prebil barikado iz jersyjev napolnjenih z vodo in še poletel čez hirb. V avtošportu je vse možno.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

@rottie a nisi videl skice proge kjer so jasno vrisane šikane 50e pred ovinkom, ne rečem pa da ni možno da bi kdo zapeljal na hrib. Pa tut tist hrib je zelo strm, tko da bi mogu met res hitrost da bi ga prebil barikado iz jersyjev napolnjenih z vodo in še poletel čez hirb. V avtošportu je vse možno.

Misliš skico iz prvega posta? Sem jo videl, samo tam meni zgleda kot spust iz vrha hriba dol, pa potem 90 stopinj levo in nazaj gor po hribu. Tisto vijugo sredi hriba navzdol sem vzel kot tresočo roko pri risanju z miško, ne kot šikano. Al gledam napačno skico?

Urejal Rottie, 05.06.2015, 14:43.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

spejtim
spejtim

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 230
  • Avtomobil: BMW M3, e39 528i ACS

Spust je dol, ampak ko se spuščaš greš čisto po desni strani, nato je pa šikana pred belo površino in potem proga nadaljuje skrajno levo. Nevarno je pa da bi se s hriba dol spustu na polno. Pri postavitvi proge so sodelovali tudi inštruktorji varne vožnje, tako da smo v skladu z njihovimi predlogi glede same postavitve in postavitve šikan naredili končno skico. Tudi ta aneks ki smo ga dobili bi moral napisati ened od inštruktorjev, pa tega ni hotel storiti, ker je menil da je proga varna in ni imel nobenih pripomb. Izletne cone so bile zadosti velike, ni bilo srečevanja z nasproti vozečimi vozili, kjer bi bile hitrosti prevelike smo dali šikane.
Prikaži več možnosti