Skoči na vsebino

E28 524d

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
18 odgovorov v temi
alpinestars
alpinestars

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 444
  • Avtomobil: e30 1989 316i

Se kaj ve o tem avtu?
http://www.avto.net/...=7223609&show=1
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 193
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

http://forum.bmwslo....t=118539&page=2

http://forum.bmwslo....4&highlight=e28

No, pred enim esecem, ko se je avto prodajal za tisočaka sem šel avto z denarjem v žepu iskati ampak je nekdo imel rezerviranega in sem moral počakati, da si ga pride pogledati.. po ogledu je prodajalec rekel, da je žal prodan...

V ponedeljek pa me je prodajelc klical, če me avto še zanima, kupec je takrat menda dal le aro in po avto ni prišel. Ceno je dvignil, dogovorila sva se za 1200€ in sem šel po avto ( spet:-D ) .. potem sva si ga z bratom malo bolje pogledala in ugotovila še nekaj hudih napak..
Poleg vse rje, ki sem jo predhodno že videl je avto popolnoma preprel spredaj okoli šalc. Še posebej na sovoznikovi strani. Kompleten notranji blatnik je prerjavel tako da je skozi luknja in prerjavel je po požarni steni, tako da se celoten krak maje in kolo stoji zelo postrani. Povsod, kjer je zapacan z neko črno snovjo je spodaj preprel pleh, ki se niti ne drži več skupaj.

Poleg tega ga je nekaj hecala elektrika (kar ne bi bil tak problem), smerniki niso delali, so ves čas goreli, centralnemu zaklepanju se je mešalo itd..

Pokrov motorja se na eni strani ne zapre in stoji čudno na avtu.

Iz motorja se sliši cviljenje, ko se pri nizkih obratih dotakneš gasa.

Žal je karoserija tako slaba, da se avta po mojem mnenju ne splača rešit, karoserija je za na odpad.

Urejal _BuLLet_, 29.05.2015, 00:41.

Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 542
  • Avtomobil: VW

Zakaj bi novo glavo dajal na motor, ce je tok gnil?
Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 591
  • Avtomobil: BMW x5

Torej se z avtom sploh ni varno voziti okrog zaradi rje na amortizerjih spredaj.
Vbistvu se da vsak avto rešit samo treba je imet evre in si izračunat do kod se gre.

Od zunaj je pa lep po fotografijah.

Urejal Danijel S, 30.05.2015, 12:50.

Prikaži več možnosti

tejkoc
tejkoc

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 337
  • Avtomobil: F11 Msport

Torej se z avtom sploh ni varno voziti okrog zaradi rje na amortizerjih spredaj.
Vbistvu se da vsak avto rešit samo treba je imet evre in si izračunat do kod se gre.

Od zunaj je pa lep po fotografijah.

Ja ampak ti klepar hitro nese 1000e za sanacijo vse rje ki je na tem avtu, kje je še potem lakiranje.. :)
Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 457
  • Avtomobil: Z3 1,8 roadster

http://forum.bmwslo....t=118539&page=2

http://forum.bmwslo....4&highlight=e28

No, pred enim esecem, ko se je avto prodajal za tisočaka sem šel avto z denarjem v žepu iskati ampak je nekdo imel rezerviranega in sem moral počakati, da si ga pride pogledati.. po ogledu je prodajalec rekel, da je žal prodan...

V ponedeljek pa me je prodajelc klical, če me avto še zanima, kupec je takrat menda dal le aro in po avto ni prišel. Ceno je dvignil, dogovorila sva se za 1200€ in sem šel po avto ( spet:-D ) .. potem sva si ga z bratom malo bolje pogledala in ugotovila še nekaj hudih napak..
Poleg vse rje, ki sem jo predhodno že videl je avto popolnoma preprel spredaj okoli šalc. Še posebej na sovoznikovi strani. Kompleten notranji blatnik je prerjavel tako da je skozi luknja in prerjavel je po požarni steni, tako da se celoten krak maje in kolo stoji zelo postrani. Povsod, kjer je zapacan z neko črno snovjo je spodaj preprel pleh, ki se niti ne drži več skupaj.

Poleg tega ga je nekaj hecala elektrika (kar ne bi bil tak problem), smerniki niso delali, so ves čas goreli, centralnemu zaklepanju se je mešalo itd..

Pokrov motorja se na eni strani ne zapre in stoji čudno na avtu.

Iz motorja se sliši cviljenje, ko se pri nizkih obratih dotakneš gasa.

Žal je karoserija tako slaba, da se avta po mojem mnenju ne splača rešit, karoserija je za na odpad.

To po moje ni isti avto....
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

Zakaj bi novo glavo dajal na motor, ce je tok gnil?

Ti dvomiš v to kar sem jaz napisal ali v to, da je glava dejansko bila zamenjana?

Novo glavo naj bi dal že prejšnji lastnik, preden je avto prišel k njim v avtohišo.. kar je bilo že vsaj 3 leta nazaj..
Prikaži več možnosti

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik

To po moje ni isti avto....

Po čem to sklepaš?

Avto je isti, 110%

Slike, ki sem jih pred časom prilepil je slikaj moj brat, ko je šel avto zame mimogrede pogledati že pred več kot letom dni..

Kar sem zgoraj napisal pa sem si ogledal pretekli ponedeljek :)

Ta ista avtohiša ima dve lokaciji.. ena je poleg selmarja, druga pa par km stran, kjer je včasih stal avto..

Še google maps ima sliko iz 2013 :-D
https://www.google.s...0!6m1!1e1?hl=sl
Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

V čem je problem dat 2 jurja za popravilo karoserije? Pa ne moreš imeti 30 let star avto z novo barvo top stanje za 1000€!!!??
Za 5000€ skupne cene bi se ta avto postavil nazaj na cesto v vozno stanje. Če bi bile pa kake German style velike feltne z robom pa še 3000€ zraven.
Jaz še nisem dobil izplačila od delodajalca ki mi ga dolguje v petih letih za neke prispevke drugače bi ga šel kupiti.

Urejal Danijel S, 04.06.2015, 19:09.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 58 699
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Ne vem kdo ti rihta karoserijo tvojih avtov, ampak če maš tako rjavino za 2 jurja poštimano mi je žal da te ni bilo leta nazaj na netu, ko sem dal jaz samo za barvanje avta toliko, klepar je bil pa še 2/3 te cene zraven. In to za precej manj gnil avto kot ga opisuje Bullet.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 855
  • Avtomobil: e39 530i;e30 325ic;GS1.2k

Ne vem kdo ti rihta karoserijo tvojih avtov, ampak če maš tako rjavino za 2 jurja poštimano mi je žal da te ni bilo leta nazaj na netu, ko sem dal jaz samo za barvanje avta toliko, klepar je bil pa še 2/3 te cene zraven. In to za precej manj gnil avto kot ga opisuje Bullet.

Taksne so realne cene ja ;)
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

A moje al njegove? :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Danijel S
Danijel S

BMW fanatik

• Uporabnik

Potem bi moral ta trgovec avto podariti plus dati še 500 eur zraven, da ko bi si nov lastnik avto popravil, da bi bil avto top za 2 jurja. Al kako? Ne vem ne razumem te logike, vse je predrago. 30 let star avto bi naj bil top za jurja? Ne razumem tega.
Videli smo samo nekaj fotografij.
Ničhe ta avto ni dvignil na dvigalo, odprl pokrov motorja poslikal od znotraj od spodaj, nihče ni poslikal pod tepihi avto, nihče ni porinil izvijač skozi poden avta pa da vidimo ali bi ostal v avtu itd....
Dejmo bit malo realni.
Človek je hotel za podrtijo izpod kozolca jurja če se spomnete zelenga e28.
Potem me je klical po telefonu 1 mesec po tem in je ponujal ceno 500 eur da ga proda.
500 eur za tisto podrtijo, ki je dejansko bila podrtija vizuelno ali pa jurja za tega črnega ki od zunaj sploh ne zgleda slab če ga gledaš iz 2 metrov. Kakšen je pod tepihom ne vemo.
Naj bolj realno bi bil komentar ličarja, ki se stem ukvarja da bi podal oceno ali je ta avto za v prešo ali ne!

Urejal Danijel S, 08.06.2015, 15:03.

Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 553
  • Avtomobil: Ni €€€

Seveda je. @Bullet je objavil slike atomobila.
A truly rich man is one whose children run into his arms when his hands are empty.
Prikaži več možnosti

tejkoc
tejkoc

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 337
  • Avtomobil: F11 Msport

Za v prešo avto zagotovo še ni, ni pa to nevem kak eksot, da bi zmetal vanj cca 3k evrov samo za karoserijo,
avto stoji že leta in tudi komplet podvozje bi ob ponovni uporabi dobilo zračnosti in spet lahko računaš na 500+ evrov.. :) tesnila na motorju itd..
Prikaži več možnosti

Svetnik
Svetnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 813
  • Avtomobil: Samo stare pregnite kante

Potem bi moral ta trgovec avto podariti plus dati še 500 eur zraven, da ko bi si nov lastnik avto popravil, da bi bil avto top za 2 jurja. Al kako? Ne vem ne razumem te logike, vse je predrago. 30 let star avto bi naj bil top za jurja? Ne razumem tega.
Videli smo samo nekaj fotografij.
Ničhe ta avto ni dvignil na dvigalo, odprl pokrov motorja poslikal od znotraj od spodaj, nihče ni poslikal pod tepihi avto, nihče ni porinil izvijač skozi poden avta pa da vidimo ali bi ostal v avtu itd....
Dejmo bit malo realni.
Človek je hotel za podrtijo izpod kozolca jurja če se spomnete zelenga e28.
Potem me je klical po telefonu 1 mesec po tem in je ponujal ceno 500 eur da ga proda.
500 eur za tisto podrtijo, ki je dejansko bila podrtija vizuelno ali pa jurja za tega črnega ki od zunaj sploh ne zgleda slab če ga gledaš iz 2 metrov. Kakšen je pod tepihom ne vemo.
Naj bolj realno bi bil komentar ličarja, ki se stem ukvarja da bi podal oceno ali je ta avto za v prešo ali ne!

Sploh nevem zakaj ostale prepričuješ, da je dober nakup. Enostavno ga kupi in začni rihtat, pa boš na lastne oči in predvsem skozi denarnico videl za kakšen projekt gre.

Če bi se vsak zase brigal,bi imel za celo življenje dela :evillaugh  ....pa itak mora bit najmanj 3.0 , 6 zyl.... :skrbast

Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 082
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

kaj pa je 2-3000€ za 30 let star avto, da vložiš in se pelješ...takšne nasvete dobivajo fantje za nakup e46 in mlajših bmwjev :laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Jaz pa ne razumem te logike da hočeš za 2 jurja imet top avto. In to oldtimerja starega 30 let, katerega dele je že tako težko dobiti. Za 2 jurja še polovico top E36ke ne dobiš, kaj šele kaj starejšega. Oldtimerji so strošek in luksuz. Taka dobra 5ka je mimogrede 10 jurjev pa še vedno ne bo top. Odvisno kaj vse delaš sam in kolk je osnova dobra. Za 2 jurja jo mogoče pokrpaš tolk da bo par let šla čez tehnični in to je to.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

u-r-o-s
u-r-o-s

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 855
  • Avtomobil: e39 530i;e30 325ic;GS1.2k

A moje al njegove? :-D

tvoje ;)
LP, Uroš
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.