Skoči na vsebino

Nakup F10/F11

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
77 odgovorov v temi
x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 659
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

...
Tvoj prvi nasvet bom ingnoriral, ker če bi želel pisat slovnično pravilno, bi lahko bp.
...

Si na forumu, kjer ni pravopis ni stvar tvoje želje, ampak moraš tako pisati.
Prikaži več možnosti

dpavlic
dpavlic

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 75
  • Avtomobil: 535i F10

Iz lastnih izkušenj, za razliko od večine, ti f10 definitivno priporočam....ni važno koliko si star, važno je da imaš dober prihodek in da si boš avto dejansko kupil sam in bo tvoja last...ne, da pametujejo tisti, ki se vozijo z očetovimi avti....(brez zamere vsem, ki tega ne počnete)
Avto je vrhunski in priporočam nakup 530 oz. več....seveda lahko pričakuješ mal večje stroške vzdrževanja, zavarovanja,....kot pri golfu, saj je to le mal večji in dražji razred vozila, ker pa si večkrat omenil tudi mal večji dohodek...mislim da ne bo problema.
Glede okvar in slabosti, ki jih vsak omenja pa tako, vsak avto lahko crkne (nov, rabljen,bmw,kia,vw,...), če kupiš dober avto (ne najcenejšega na avto.net in neznano zgodovino) je verjetnost okvare manjša ne pa nemogoča.

Na kratko...Če ti je všeč, imaš denar,...KUPI!!!!! Veliko sreče pri nakupu in prilepi sliko, ko postaneš lastnik najboljšega avta v svojem razredu ;)

lp
Prikaži več možnosti

Grilzz
Grilzz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 977
  • Avtomobil: Alfa romeo 75

Ne pa ne!

V 4.C se nekdo vozi z maseratijem! :)
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 962
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Jaz sem v dobrem letu za izredna popravila pri moji f11 zapravil cca. 400€. Pa sem odpravljal samo serijske probleme. Drugače je avto fenomenalen in zelo udoben na dolgih vožnjah. Zaenkrat mi ni žal da sva se z boljšo polovico odločila za f11, čeprav sem jaz navijal za audija a5 sportback. Ravnokar sem pa gledal novega superba, nakar sem malo pogledal cenik dod. Opreme in sem videl da bi me novi škodilak z enako opremo prišel krepko čez 40k €. Torej odločitev ni težka rabljena škoda za 28k €, ali rabljen bavarec za enak denar.
Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 025
  • Avtomobil: Passat CC

Imam občutek da bo tale mladec samo za avto delal,.....lahko pa da se motim :), lahko pa ima seveda tudi kak skrit namen ki ga nam ne pove :) (beri bi rad lovil b..... na avto ker mu noben še ni povedal da se bejbe lovi z jezikom ....
lp, z
Prikaži več možnosti

suprff
suprff

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 177
  • Avtomobil: BMW F10 520dA M SPORT

[quote name='KCOM']Jaz imam cca 1000 eur za ful kasko. Nabavna cena vozila 75k.

Pri nabavni ceni 75k, kasko ni 1000€. Vsaj polni ne.... Edino če je brez delnih kombinacij.

Moj avto je nov 73.800€. Premijski razred za AO sem 1, za kasko prav tako 1, pri Triglavu pa imam še dodatnih 35% komercialnega popusta (to je 10% nad vsem, kar nekdo, ki ne dela za triglav lahko dobi). Kasko me pride 1.280€.

lp
Prikaži več možnosti

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 288
  • Avtomobil: E30 318IS

Samo?? 400€ je blo zavarovanje za golfa. Je pa res, da ga je vključeno še zavarovanje za mladga voznika, ker nimam še 21let

Enako pri meni, polni kasko za 1060 eur, nabavna cena avta pa 70.000 eur.
Prikaži več možnosti

bozzicek
bozzicek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 288
  • Avtomobil: E30 318IS

[quote name='suprff'][quote name='KCOM']Jaz imam cca 1000 eur za ful kasko. Nabavna cena vozila 75k.

Pri nabavni ceni 75k, kasko ni 1000€. Vsaj polni ne.... Edino če je brez delnih kombinacij.

Moj avto je nov 73.800€. Premijski razred za AO sem 1, za kasko prav tako 1, pri Triglavu pa imam še dodatnih 35% komercialnega popusta (to je 10% nad vsem, kar nekdo, ki ne dela za triglav lahko dobi). Kasko me pride 1.280€.

lp[/QUOTE]

Seveda je lahko, konec tedna delam novo zavarovanje in računam da bi bilo lahko morda celo pod 1000 eur. Gre pa za Tilio..
Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 025
  • Avtomobil: Passat CC

[quote name='bozzicek'][quote name='suprff']

Seveda je lahko, konec tedna delam novo zavarovanje in računam da bi bilo lahko morda celo pod 1000 eur. Gre pa za Tilio..[/QUOTE]

A gre kasko linearno gor s ceno avta, verjetno ne? Ker moj avto nabavna 31k kasko+delne + vse ostalo = 660 eur z vsemi možnimi in dodatnimi in oh in spljoh popusti,....

Urejal Zmago1, 07.07.2015, 19:07.

Prikaži več možnosti

Vugy
Vugy

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 289
  • Avtomobil: BMW e91 LCI 2010

Enako pri meni, polni kasko za 1060 eur, nabavna cena avta pa 70.000 eur.

pa kak vam to uspe (lahko tudi na pm) za avto z dražjo nabavno vrednostjo...to neka ne more štimat....mam razred -40% + 10% komercialnega popusta se pravi = -50% ....pa verjetno avto za 70jurjev nima manj kW kot moj (135kW)

pa za avto ko vnese še opremo zraven - 46000€ pridem na polni kasko 1270eur......pa ni dodatnih franšiz kot pri nekaterih zavarovalnicah, pa itak odkup prvih treh škod, ipd.....

aja za tega fanta pa kupi si avto če si ga lahko privoščiš . itak zakaj pa ne :) saj je nobel voz

ne pa it v skrajnost pa sam za avto delat - pač moje mišljenje - da imaš še svoj lajf zraven, pa da ti še kaj ostane za prihodnost, ker nvm glede službe z temi pogobami ko se v sloveniji tako obešate nanje če je za nedoločen čas...kaj vem - če lahko daš firmi nekaj kar prinese tvojo plačo noter je ok, čene pa več sreče drugje....

Urejal Vugy, 07.07.2015, 20:56.

Prikaži več možnosti

lukad
lukad

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 634
  • Avtomobil: cayenne

Cena zavarovanja za avto, ki ima nabavno cca 120.000 eur me pride 1100 eur, polni kasko .
Prikaži več možnosti

Best body parts in town
Best body parts in town

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 790
  • Avtomobil: CUPRA 350

Cena zavarovanja za avto, ki ima nabavno cca 120.000 eur me pride 1100 eur, polni kasko .

Sure z 1% odbitne kar je če se ptič poserje tvoja udeležba 1200 eur. Delnih sigurno ni noter oz so samo zgubiš bonus oz nekaj je 100%... Al je pa zavarovalnica pred stačejem.... haha nebuloze. :ok2
Prikaži več možnosti

kozebra
kozebra

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18
  • Avtomobil: vw

Fantje sem bil v tujini in nisem spremljal dogajanja na forumu.
Debitel: Tvoja ex bemwa je res občudovanja vredna. Sem kar nekaj časa strmel v slike in opazoval stroj. Verjetno je tvoja imel m optik, ker so linije res čudovite Serije 3 mi nekako ne sede v oči, pač sem mahnjen bolj na limo izdelke. Če mi bi budget dovolil, bi verjetno posegel po seriji 4, ker je za moje oči balzam. ;) Me pa zanima za koliko si prodal bmw in kaj trenutno voziš (če ni skrivnost)??

530d je za mojo pojme avto, ki se ga na naših cestah ne more izkoristit. Sem vozil passata s 2.0 motorjem 150ks in je za prehitevanje po cesti z večjim naklonom čisto dovolj. 525 je zadnja meja, ki jo vzamem, morda bi raje posegel po xdrive pogonu, če bi bila kakšna ugodna ponudba.

Saj avta brez vzdrževanja se itak težko dobi. Tiste osnovne servise je itak potrebno delat, zanimale so me predvsem šibke točke avtomobila, oziroma na kaj je potrebno najbolj paziti.

Grillz. Ne vem kaj si mislil s maseratijem ampak banke pa nimam namena oropat. :D

Zmago1. Star sem 20. let in denarja drugam kot v avto nimam namen zapravit. Sem pa dobil feeling, da vas ima polovica bmw zato, da si z njim lovite "trofeje", namreč v najmanj 5 postih so bile omenjene predstavnice nežnejšega spola. :D

Glede zavarovanja bo pa najbolje, da obiščem več zavarovalnic in se bom potem odločil glede na zbrane ponudbe. Ampak lahko pričakujem ceno okrog 1000€ za kasko???

Dejansko obstaja "petica" za 120k€?? Ker po mojem mnenju dobiš za tak denar m5.
Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

1000€ kasko lahko sanjaš :)

te raznorazne cene ki navajajo ljudje dobijo verjetno po vezah in dolgoletni zvestobi, ti pa si še verjetno mladi šofer, torej nimaš -50% ampak +30%?
Prikaži več možnosti

Stupo
Stupo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 413
  • Avtomobil: BMW E65

Glede zavarovanja se obrni na 1st zavarovalnico - vsi forumaši s(m)o z njimi več kot zadovoljni :ok
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 503
  • Avtomobil: BMW department

Fantje sem bil v tujini in nisem spremljal dogajanja na forumu.
Debitel: Tvoja ex bemwa je res občudovanja vredna. Sem kar nekaj časa strmel v slike in opazoval stroj. Verjetno je tvoja imel m optik, ker so linije res čudovite Serije 3 mi nekako ne sede v oči, pač sem mahnjen bolj na limo izdelke. Če mi bi budget dovolil, bi verjetno posegel po seriji 4, ker je za moje oči balzam. ;) Me pa zanima za koliko si prodal bmw in kaj trenutno voziš (če ni skrivnost)??

Prodal krepko nad 30.000 je bila pa cena novega cca 73500. Prodal pri 80000km, imel od 13000km. Z to opremo in 20 col. M optik seveda, spuščen, distančniki....

Sem šel na WAG skupino, vzel novo octavio RS za familijo in en malce hitrejši dirkalnik za lastne užitke. Razmišljam o novem X5 525d... me malo matra.
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 691
  • Avtomobil: Od žene

Men je Octavia RS bela karavan raketa.. Bi kr za mojo 530 ko zamenju. Isto placa, še več, ker bi vzel karavana pa pol manj denarja, + pol cenejše za imet jo...Tudi passat novi 2.0 z 240 konji mora bit top, samo predrag, bi ga pa takoj kupil, rabljenega recimo s cirka 50 000 km za kakih 25 jurjev..
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 503
  • Avtomobil: BMW department

Moja je bela, spedenana, če ti gre bmw tolk na jetra loh menjava ključ za ključ... lol
Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

lukad
lukad

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 634
  • Avtomobil: cayenne

Sure z 1% odbitne kar je če se ptič poserje tvoja udeležba 1200 eur. Delnih sigurno ni noter oz so samo zgubiš bonus oz nekaj je 100%... Al je pa zavarovalnica pred stačejem.... haha nebuloze. :ok2

Stečaj vidim, da je pri nekom v glavi :laugh

Zavarovan avto pri AS, imam pa polni bonus, brez odbitne...

Lp
Prikaži več možnosti

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 912
  • Avtomobil: skunk :)

Tudi mene zanima kje pridete do takih številk.
2.0d, 135kW, nabavna vrednost cca 68k€, 50% bonifikacija, polni kasko (zavarovan ni samo odkup prve škode) je bil par € pod 1.200€.

Edino, če vam zavarujejo avto brez dodatne opreme.
Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.