Skoči na vsebino

Servis Denzel Klagenfurt, Celovec

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
8 odgovorov v temi
natro
natro

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 76

Zanima me ali ima kdo izkusnje z to avtohiso , namrec imam e 90 318d in imam slab obcutek glede verige zato jo bom dal preverit , sedaj se pa odlocam ali bi ga peljav v celje Selmarju ali k Denzelu v klagenfurt !
Prikaži več možnosti

BMW<3
BMW<3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 235
  • Avtomobil: Orientblau Metallic

Ce ze imas na voljo to opcijo, definitivno Klagenfurt. Saj jaz bi na tvojem tako naredil. Sicer nimam izkusenj z enim ni drugim, a tujina in tukaj pri nas je dan in noc (sploh severneje od nas). To mislim, da vsi vemo :ok
My heart doesn't beat... IT REVS!
Prikaži več možnosti

natro
natro

Novinec

• Uporabnik

Ce ze imas na voljo to opcijo, definitivno Klagenfurt. Saj jaz bi na tvojem tako naredil. Sicer nimam izkusenj z enim ni drugim, a tujina in tukaj pri nas je dan in noc (sploh severneje od nas). To mislim, da vsi vemo :ok

Opcijo imam , sem ze kontaktiral omenjen servis ter brez problema so mi rekli da da naj se zglasim pri njih , da preverijo zadevo ter da se dogovorimo za poseg , ce bo potreben , zaenkrat sem zelo zadovoljen z pogovorom , naprej bomo pa vidli kako bo potekalo !
Prikaži več možnosti

anze12
anze12

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 720
  • Avtomobil: Mercedes Benz

Vsekakor Denzel !
W220 soon
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 138
  • Avtomobil: E46, E34

Sicer ni v Klagenfurtu, imam pa zelo dobre izkušnje z Denzlom v Gradecu. Pri njih v roku 5 dni dobil par redkih delov za moj BMW, o katerih na Selmarju niso hoteli slišati. Pa tudi cene so ok :ok Z odnosom pa bil več kot zadovoljen

Urejal ALFAinBMW, 28.06.2015, 21:03.

Prikaži več možnosti

Poslanec
Poslanec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 492
  • Avtomobil: M4,M3

Osebno ne poznam razlike servisov Slo VS Tujina, ampak mislim, da se malo pretirava v tem smislu kako je pri nas vse za k**** tam je pa meka. Mislim, da so fantje na pooblaščenem servisu izšolani, da znajo en servis naredit, ali pa menjat/ketno, konec koncev gre za servis, ne za presaditev srca. Osebno sem zadovoljen s Selmarjem, še posebaj z forumašem Žigom, ki dela na sprejemu...vse se da dogovorit, vedno pade ka k popust....predvidevam pa, da so storitve v Austriji tudi nekoliko dražje-lahko, da se motim.
Prikaži več možnosti

natro
natro

Novinec

• Uporabnik

V cetrtek mam termin pa bomo vidli kako in kaj , je pa ce se ugotovi na je napaka na ketni pregled brezplacen in upam da tudi menjava
Prikaži več možnosti

natro
natro

Novinec

• Uporabnik

Danes sem bil na pregledu , uro sem imel ob 9 in moram rect da so bili tocni kot ne vem ka , odlicen odnos do strank res profesionalno kavica ob sprejemu , da v delavnici aploh ne govorim :) avto so mi pregledali ter naredili diagnostiko z sondo za merjenje verig , hvalabogu je vse v odlicnem stanju nic ni narobe , servis lahko pa samo priporocam , aja placal sem pa 39€ :)
Prikaži več možnosti

tomaž 320
tomaž 320

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 604
  • Avtomobil: E36 coupe & cinquecento

Sem bil enkrat pri njih v Celovcu. Njihova ekspeditivnost je lahko vsem v Sloveniji za zgled.:ok
FIX IT AGAIN TOMORROW
Prikaži več možnosti