Skoči na vsebino

Dovolj imam goljufij na uradnem servisu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
43 odgovorov v temi
Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 817
  • Avtomobil: Assless beemer

Kaj se ima potem sploh za hvaliti, da pozna ozadje. Pač počaka do konca in potem izlije svoja čustva na forum. Vmes zmerjati nekoga, potem pa stisniti rep med noge je brezvezno flancanje. Ali poveš ali pa si tiho, ne pa nekaj vmes.

P.S.: Jerry, se bosta zmenila? Ti bo morala kaj doplačati? Kemično čiščenje pride v ceni ali si plača sama? :-D

No si sedaj kaj bolj srečen ko si svoj gnev dneva na mene probal prenest? :)
NI ČUSTEV pri mojih komentarjih, 10 let foruma jih je zatrlo zdavnaj. Drugače bereš stvari.
Zmerjal je nisem, napisal sem moje mnenje, ki bi ji ga povedal v obraz kadarkoli, sem izjemno direkten. Kako pa posameznik vzame napisane besede je pa itak doooooolga debata.

Probal sem jo na moj način spodbudit da napiše kaj, sedaj je preteklo že toliko časa, da mi je jasno da je ne bo več na forum. Muhe enopostnice pač:)
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

Jerch_
Jerch_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 944
  • Avtomobil: OOOO

Jst predlagam lastnici bele enke coupe brez /M opreme, da v promocijske namene posname film za odrasle in "izgubi" gradivo, tako da preko sirnih pasnikov zaide kot severinin material v vsako vas..
Debata bo potem lahko bolj strokovna, objektivna.. ;)
Prikaži več možnosti
    • Jur3 je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

No si sedaj kaj bolj srečen ko si svoj gnev dneva na mene probal prenest? :)
NI ČUSTEV pri mojih komentarjih, 10 let foruma jih je zatrlo zdavnaj. Drugače bereš stvari.
Zmerjal je nisem, napisal sem moje mnenje, ki bi ji ga povedal v obraz kadarkoli, sem izjemno direkten. Kako pa posameznik vzame napisane besede je pa itak doooooolga debata.

Probal sem jo na moj način spodbudit da napiše kaj, sedaj je preteklo že toliko časa, da mi je jasno da je ne bo več na forum. Muhe enopostnice pač:)

Očitno ni dobila to, kar je iskala, če je sploh bila ona, ne kakšen osnovnošolček, ki je imel preblisk par dni nazaj.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 980
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Bo kar ona: https://www.facebook...pe=1&permPage=1
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.