Skoči na vsebino

Delo v tujini ter izterjava dolga

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
62 odgovorov v temi
MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 852
  • Avtomobil: e92 325i

Na Hajdino idi, k futures računovodstvo. Ti pove katere dokumente prinesi zraven plačaš 50e in ti ona uredi tudi vložitev pritožbe. Je pa kar specializirana na dnevne migrante inp.

Lp

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti
    • MajoR je všeč

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 144
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

Na tej stopnji zadrzi, kolko jaz vem. Meni so pritozbo za leto 2105..ups..tavnokar priznal da sem.iz prihodnosti :ok2, leto 2015, resevali 3 leta. Moral bi placat okoli 2500€. Seveda nisem, dvojno obdavcevanje pa to :ok

mora pogledati, kaj mu pise na odlocbi

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

DrHebere
DrHebere

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17
  • Avtomobil: Arteon

Zakon ste =D ! Najlepša Vam hvala za vse predloge! Odločil sem se pritožbo napisati sam. Spodaj vam jo citiram, mogoče bo jo kdo rabil, ali pa pozna koga, ki jo rabi ! Sharing is all that matters. 

Če najdete bilokakega škrata ali kakšno nepravilnost, z veseljem popravim =)
Če se bo kdo sukal v okolici Traunsteina naj pošle zs, da častim pivo ;)

Finančna uprava Republike Slovenije

Trstenjakova ulica 2a

2250 Ptuj

Slovenija

Kraj, 12.8.2019

ZADEVA: PRITOŽBA ZOPER ODLOČBO O ODMERI DOHODNINE 2016

Spodaj podpisani imeiinpriimek na podlagi  86. člena Zakonu o davčnem postopku vlagam pritožbo zoper odločbo o odmeri dohodnine za leto 2016, številka DT 14 0-21112-2, z dne 25.7.2019.

V letu 2016 sem v tujini bil zaposlen :

-Avstrija: 19.7.2016 - 2.12.2016 Personalbereitstellung Aldrian A.M. Personalbereitstellungs GmbH, Kärntner Straße 532 / 3. OG 8054 Seiersberg

Bruto plača po plačanih prispevkih SF, SV in MV: 8324,54 EUR od tega plačan davek 963,83 EUR.

-Nemčija: 12.12.2016 - 31.12.2016  ISB Personalleasing e.K., Fuggerstraße 32 84561 Mehring

Bruto plača po plačanih prispevkih KV, RV, AV in PV: 703,77 EUR od tega plačan davek 32,60 EUR.

V prilogi Vam pošiljam dokazila plačanih prispevkov in davkov. Iz dokazil je razvidno, da so bili vsi prispevki in davki plačani. Prosim, da mojo vlogo ponovno obravnavate in me po potrebi kontaktirate.

Kot vidite nisem rezident Slovenije. Bivam in sem zaposlen z družino v Nemčiji. 

Zahvaljujem se vam vnaprej v pričakovanju pozitivne in pravične rešitve.

Priloge:

- Avstrijski obračun plače (Ausdruck der elektronischen Lohnsteuerbescheinigung fur 2016)

- Nemška plačilni lista za mesec December (Abrechnung der Brutto/Netto bezüge für Dezember 2016)

Ime in Priimek spodaj podpis

Najprej sem vložil obrazec NF-ObrFO (Vloga za obročno plačilo davka v največ treh mesečnih obrokih za fizične osebe), ki ga najdete pod "Ostalimi vlogami" na strani: e-davki.durs.si .

Kontaktiral FURS pisarno na Ptuji, kje so mi vlogo takoj odobrili, nato so me vezali do kontaktne osebe, ki mi je "spisala" to odločbo. Rekel je da mi bodo sigurno upoštevali če bom TO pritožbo z prilogami poslal. Obvezno priporočeno po pošti, nakasneje 15 dni od vročitve.

:metalc

You are now in the presence of greatness, Dont try to Discriminate or Imitate, Just simply Appreciate.
Prikaži več možnosti
    • _peters_ je všeč