Skoči na vsebino

Pametne ure

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
231 odgovorov v temi
U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 798
  • Avtomobil: A6 1.8 TFSI

A ja, te serije so drage ja. Basically je pa mal več/mal manj odklapljanja software funckij edina razlika med njimi. Sem mislil da si našel feniksa za tolk denarja.

Urejal U2ros, 21.09.2020, 17:00.

Prikaži več možnosti

luta
luta

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 703
  • Avtomobil: Q7 3.0TDI, F32 425d

https://buy.garmin.c...pn/010-02006-07
Se mal razmisljam :-)

tale captain je hud. Nasloh tale Marq linija je huda. Je
pa cena tut, tko kot vedno pri Garminovih top end modelih.

Pocasi bo verjetno tudi Fenix 7 ven prisel, tko da
ce se ti ne mudi, se mogoce splaca pocakat.

So pa meni to top ure. Jaz overall najvec nosim prav Garmina. Pa mam zraven tega se 6 lepih mehanskih avtomatikov

Urejal luta, 21.09.2020, 18:17.

Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 422
  • Avtomobil: Rdeča raketa

To najbrž nima Androida nameščenega, ne?

Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

neicheq
neicheq

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 698
  • Avtomobil: /

Ne, moreš ločit. Športne so športne in pametne (recimo Wear OS) so pametne. Pametne so v praksi šrot, ker nobena ne zdrži več kot dan ali dva uporabe. Športne imajo vse kar potrebuješ (od plačevanja, notifikejšnov, športnih programov..) pri čemer jo nosiš lahko teden ali 14 dni brez težav.

Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik

Ne kje... Garminov proprietary OS... če ne bi požrl baterijo v pol dneva ;}
Btw, a Garmin pay že deluje pri nas?
Prikaži več možnosti

m-h
m-h

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 273
  • Avtomobil: bmw

Ima morda kdo kakšen predlog kaj bi bila najcenejša opcija glede ure za uporabo pri športanju, pri čemer rabim samo gps in stravo (torej brez srčnega utripa, spremljanja stresa, utrujenosti, vremena, menstruacije ipd.). Trenutno uporabljam telefon, tako da vklopim stravo in to je to. Tega bi se sedaj rad znebil.

Ideja je torej, da bi imel najcenejšo možno uro (ki še deluje enako zanesljivo/natančno kot telefon), s katero bi beležil aktivnosti kot do sedaj s telefon in stravo. Problem je ker je večina ur z gps opremljena tudi z vsemi možnimi funkcionalnostmi, ki jih jaz ne potrebujem, posledica pa je seveda cena ki je nisem pripravljen plačati samo za to, da "telefon s stravo" zamenjam za "uro s stravo". Kar sem do sedaj našel je v rangu 200+ eur, ali pa omogoča samo za tek, kar mi ne zadostuje.

Prikaži več možnosti

TribesMan
TribesMan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 871
  • Avtomobil: F31 320d

Amazfit Bip... zelo poceni in enostavna ura.

Ima GPS, baterija zdrži ogromno (brez uporabe GPSa krepko preko 1 mesec), če uporabljaš GPS 1 uro na dan, pa sigurno več kot en teden.

Ima tudi barometrični senzor za višinomer, optični merilec srčnega utripa (ki pa ni najbolj natančen).

Zna pa tudi meriti dolžino in kvaliteto spanca, ter utrip v mirovanju, če te take stvari zanimajo.

Prikazuje tudi informacije o klicih in SMSih.

Sicer uradno ne podpira avtomatske povezave s Stravo, ampak obstajajo aplikacije s katerimi potegneš posnete podatke z ure na telefon in potem uploadaš na Stravo.

Stane 50€.

Obstaja pa tudi Amazfit Bip S, novejši model, ki je nekoliko dražji in ima boljši senzor utripa, podpira tudi plavanje, ampak če ti to ni prioriteta, potem je verjetno original Bip čisto OK.

Tukaj jo dobiš, dostava iz EU skladišča v par dneh:

https://www.geekbuyi...ion-400383.html

Urejal TribesMan, 26.09.2020, 21:53.

Prikaži več možnosti
    • m-h je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 839

Meni je na pametnih urah najbolj vsec moznost placevanja z uro namesto kartice. Denarnica lahko ostane doma, vse placas samo tako, da uro prislonis na terminal. Men se zdi super resitev.
Prikaži več možnosti

U2ros
U2ros

Začetnik

• Uporabnik

Sej to sem spraševal, a Garmin Pay že deluje? Apple in google pay še ne nazadnje kar sem čekiral... čekiral sem pa 2 leti nazaj, to je pa res ;>

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Deluje. Jest nimam vec kartice sabo, sam se uro nosim. Pa 10 eur bankovec mam nekam stlace ce crne vse skupaj da lahko spijem kavo.

Je pa zlo trendovsko v korona casih ker pin potrdis na uri ob prvi uporabi in se ti ni treba nikol dotaknit pos naprave, tudi ce placas nad 25 eur.
Prikaži več možnosti

snifix
snifix

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 307
  • Avtomobil: Škoda Kodiaq Sportline

Deluje. Jest nimam vec kartice sabo, sam se uro nosim. Pa 10 eur bankovec mam nekam stlace ce crne vse skupaj da lahko spijem kavo.

Je pa zlo trendovsko v korona casih ker pin potrdis na uri ob prvi uporabi in se ti ni treba nikol dotaknit pos naprave, tudi ce placas nad 25 eur.

Katere ure pa omogočajo brezstično plačevanje? Garmin Instinct to zna?

lp, Matej

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

https://buy.garmin.c...edProducts-desc
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.