Skoči na vsebino

F10 525d aut. tresljaji

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5 odgovorov v temi
Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 473
  • Avtomobil: Passat CC

Tresljaji v volanu in občutek da je luft v prednjih kolesih posebej pri nizki hitrosti,..... še posebej če avto dolgo stoji na vročini ali je zunaj vroče, prejšnji teden naprimer,....ni sicer tako moteče ampak fajn pa tudi ni . Lučka ni nobene prižgana , mehanik je tudi pogledal in nič mehanskega ni našel da bi bilo narobe, .... kaka ideja? Avto 1.lastnik l.2010 , ima 165.000km do sedaj brez enega problema.

lp

Urejal Zmago1, 01.08.2015, 21:19.

Prikaži več možnosti

tristan01
tristan01

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 898
  • Avtomobil: F31 318dTA (2013)

Tresljaji v volanu in občutek da je luft v prednjih kolesih posebej pri nizki hitrosti,..... še posebej če avto dolgo stoji na vročini ali je zunaj vroče, prejšnji teden naprimer,....ni sicer tako moteče ampak fajn pa tudi ni . Lučka ni nobene prižgana , mehanik je tudi pogledal in nič mehanskega ni našel da bi bilo narobe, .... kaka ideja? Avto 1.lastnik l.2010 , ima 165.000km do sedaj brez enega problema.

lp

V kakšnem stanju so gume? Je tlak pravilen?

Lp Tristan01
Prikaži več možnosti

Uzivac
Uzivac

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 588
  • Avtomobil: BMW 530xD G30

Pozdravljen

Tudi jaz sem imel te težave vendar so mi na servisu ugotovili luft pri končnikih, zamenjali so mi jih in zdaj je ok.
Bilo pa zelo čudno, pri nizkih hitrostih sem čutil tresljaje ali bolje rečeno nekakšno pokanje na volanu. Pa to ne vedno. Vedno ko sem prišel na servis se je avto normalno obnašal.

L.P.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Zmago1
Zmago1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 473
  • Avtomobil: Passat CC

Pozdravljen

Tudi jaz sem imel te težave vendar so mi na servisu ugotovili luft pri končnikih, zamenjali so mi jih in zdaj je ok.
Bilo pa zelo čudno, pri nizkih hitrostih sem čutil tresljaje ali bolje rečeno nekakšno pokanje na volanu. Pa to ne vedno. Vedno ko sem prišel na servis se je avto normalno obnašal.

L.P.

Hvala bomo preverili :)
Prikaži več možnosti

Sani
Sani
  • Uporabnik
  • Sporočil: 29
  • Avtomobil: Bmw

Zivjo si resil tresenje?? In ce si kaj je bilo?? Lp
Prikaži več možnosti

Janki
Janki
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2
  • Avtomobil: Bmw f10

lp

Tudi jaz imam tak problem in bi bil vesel, če bi napisal kako si uredil zadevo. Hvala.
Prikaži več možnosti