Skoči na vsebino

Sveti rdeča lučka za olje...

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
22 odgovorov v temi
Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 381
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Zdejsni mehanik trdi drugače in sicer, da so teli ležaji še slo uredu in je blo brez potrebe po menjavi...

Težko je po sliki določit kakšno je stanje, od tu se vidi samo sled poškodbe, ne vidi pa se koliko je ta dejansko globoka. Mehanik jih lahko potipa, tako da če je on rekel da so še dobri, potem to drži... čeprav novi mislim da niso dragi in ko je motor že enkrat razstavljen se jih splača zamenjat, na tako pomembnih stvareh kot so ležaji se ne splača šparat.
Prikaži več možnosti

GGREGA
GGREGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 606
  • Avtomobil: francoz

ležaji res ne izgledajo slabi ( ni videti prask ali zarez) ne bi pa bilo slabo da jih zamenjaš ker so res poceni

glede na to kako je bil ta motor servisiran imajo sigurno že nekaj odstopanja ampak očitno so še znotraj toleranc:ok, bolj je pa vprašanje koliko časa bodo še
vse se da samo denar moraš imeti :laugh
Prikaži več možnosti

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 620
  • Avtomobil: alfa 166 turbo,bmw 530da

Najslabša možna varianta je vozit avto ma pooblaščeni servis.Mogoče še gre,če ga ima privatnik ampak tisti kot je avtorju rihtal pa jao.
Mojo alfo je prejšnji lastnik servisiral tud na pooblaščencu.Glavni servisi od 700 do 1000 eur in ugotovil sem,da so mu uničili glavno gred pri izbijanju semeringa najbrž z izvijačem ,tako,da je ni bilo šans zatesnit zaradi ris in našel sem pri menjavi zobatega jermena razbito plastično ohišje glavnega šponarja ,ker mu ga sploh niso zamenjali.Glavna gred se ni dala pobrusit brez kompletnega razstavljanja motorja.Skratka zaradi šlampavosti mehanikov na pooblaščencu je bil avto dobro škartiran.
Če bi to vozil k kašnemu izkušenemu mehaniku bi plačal trikrat manj in sigurno bi imel nove dele na avtu.

Urejal robndi, 26.08.2015, 20:21.

Prikaži več možnosti