Skoči na vsebino

Migrantska kriza .....

* * * * - 20 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
14718 odgovorov v temi
Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 918
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Skrajno leve ideje, rojevajo skrajno desne ideje.

In obratno seveda. Ni dobro prevec pretiravat v nobeno smer. Trenutna politika Eu je pretiravala in je dobila za nagrado revolt.

Drgac pa nic novega. Tud v staremu Rimu je blo tko, kjer sta se na oblasti menjavala senat in pa cesar. Senat je vladal v casu blagostanja, razvijal kulturo umernost itd, ko so ti zabluzili in so prisli krizni casi, pa je blo treba naglo in odlocno ukrepat pa se je zgodil udar in je cesar s podporo ljudstva prevzel oblast. Danes imamo za to pac volitve in desnico.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 35 076
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Ne splača se jim, ker so podkupljeni da delajo štalo. Bog ve kolk denarja so naši levičarji pokasirali na osebne TRR, da pumpajo levo politiko in migracije.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • andy je všeč

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 044
  • Avtomobil: kombi

https://www.slovensk...ogajanje-136811

evo cigoti ti vlomijo v hišo in te pretepejo, ti pa medtem, lahko pokličeš policijo in upaš, da boš ostal živ do njihovega prihoda, a ni to super?

Prikaži več možnosti

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 275
  • Avtomobil: -

Azilni dom je strošek samo zaradi migrantov. Namesto tega bi lahko naredili bolnico/vrtec/dom za ostarele/telovadnico.... Tako da vsi stroški infrastrukture so seveda stroški zaradi migrantov. Savdska arabija recimo nima tega stroška....

Drzi. Samo po tej logiki stane tudi prehiter voznik drzavo toliko in toliko tisoc EUR mesecno. Zakaj? Ker morajo tudi zaradi njih (nas) vzdrzevati Soco in podobne ustanove... Pa kadilci stanejo toliko in toliko, ker je pol onkoloskega zaradi njih itd. Potem pa zmanjka za subvencije za domove za ostarele...

evo cigoti ti vlomijo v hišo in te pretepejo, ti pa medtem, lahko pokličeš policijo in upaš, da boš ostal živ do njihovega prihoda, a ni to super?

A beremo isti clanek? 

"Zadevo smo seveda preverili pri PU Novo mesto, kjer pa odgovarjajo da so na širšem območju Dobove (Dobova, Mihalovce, Rigonce, Veliki Obrež in Mali Obrež) policisti PP Brežice v zadnjih treh mesecih leta 2018 obravnavali en poskus vloma in eno tatvino. »V istem obdobju leta 2017 so na tem območju obravnavali tri tatvine in dve poškodovanji tuje stvari. V zadnjem obdobju policisti niso bili obveščeni in niso posredovali zaradi morebitnih pretepov,« še dodajajo."

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 326
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Sredinska pot je po mojem mnenju edina prava in dolgoročno vzdržna. Vse deviacije pripeljejo do sranja. Vidim sam pri sebi, do migrantske krize sem bil za levo stran, ko pa se je začelo posiljevanje z migranti, zmerjanje s fašisti itd.., mi je postalo slabo kaj sem v preteklosti volil. In takih kot sem jaz je precej. Trenutno je levica pri nas iz dneva v dan bolj radikalna, celo v medije bodo posegli pod pretvezo sovražnega govora, kaj je sovražni govor bodo ocenjevali vladajoči. To pelje v diktaturo in še večji odpor ljudi.

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 918
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Sredinska pot je po mojem mnenju edina prava in dolgoročno vzdržna. Vse deviacije pripeljejo do sranja. Vidim sam pri sebi, do migrantske krize sem bil za levo stran, ko pa se je začelo posiljevanje z migranti, zmerjanje s fašisti itd.., mi je postalo slabo kaj sem v preteklosti volil. In takih kot sem jaz je precej. Trenutno je levica pri nas iz dneva v dan bolj radikalna, celo v medije bodo posegli pod pretvezo sovražnega govora, kaj je sovražni govor bodo ocenjevali vladajoči. To pelje v diktaturo in še večji odpor ljudi.

Sej. Moja prva custvena, cloveska reakcija k sem po TV vidu migrantske otroke tam na nasi meji pred dobrimi tremi leti, sva z mojo, k je bla takrat v drugo noseca, takoj letela v baby center po par vrec robe za otroke in jih odnesla na RK.
Danes pac raje pomagam slo druzinam.
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. in Milan P uporabnikom je všeč to sporočilo

the_one
the_one

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 275
  • Avtomobil: -

Kaj je sovrazni govor doloca zakon, v kontekstu pa o tem presoja sodni sistem. Vlada nima (in tudi v prihodnje ne bi smela) imeti tukaj nikakrsne pravice ocenjevati, ce je nekaj za cenzurirati ali ne. Ceprav poseganje v medije v dolocenem obsegu ni vedno slab. Tudi dolocene poste na tem forumu bi bilo recimo potrebno brisati, v skrajnem primeru pa tudi sankcionirati lastnika foruma, da tovrstne izjave dopusca. 

Drugace pa ja - se strinjam. Idealna vlada bi bila politicno neopredeljena in bi delovala na osnovi dejstev in ne na osnovi politicnih prepricanj. Tako pa v vladi lajajo v levo ali pa v desno, sploh nima veze kaj je smiselno in kaj ne, vazno je le, da pase v politicno usmeritev stranke. 

Prikaži več možnosti
    • Jure24, andy in Gambit uporabnikom je všeč to sporočilo

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 285
  • Avtomobil: Bmw

Sami potopijo svoj čoln, češ da jih morajo rešiti...

Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 35 076
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Katastrofa....keri primitivizem.

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Katastrofa....keri primitivizem.

Seveda,samovoljno greš skakat v deroco reko, obenem pa pricakujes da te bodo ljudje reševali...
Prikaži več možnosti

kn3z007
kn3z007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 313
  • Avtomobil: Orbitrek, samokolnica

Prizor je seveda žalosten, a ne morem mimo dejstva, da so na čolnih sami mladi moški. Upam, da jih vse varno pospremijo nazaj v rodno državo.

Enako je z ilegalnimi migranti, ki se utapljajo na naši meji s hrvati. Na tak krut način si nihče ne zasluži umreti, četudi po (lastni) neumnosti.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik

Prizor je seveda žalosten, a ne morem mimo dejstva, da so na čolnih sami mladi moški. Upam, da jih vse varno pospremijo nazaj v rodno državo.
Enako je z ilegalnimi migranti, ki se utapljajo na naši meji s hrvati. Na tak krut način si nihče ne zasluži umreti, četudi po (lastni) neumnosti.

Kruta smrt že, vendar jih nobeden ne sili v to.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 772
  • Avtomobil: študentski

RIP to all the doctors, engineers,lawyers and astronauts we lost that day.

:bmw 7er :bmw

Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 398

Prehitra voznja je zato kazniva. Prehod drzavne meje bi moral tud biti, oboje je skodljivo.
Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 231

Joj, samo še Slovenske novice so manjkale, sedaj sem pa siguren, da je to, to :-)
Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 231

Ko so Afganistancem povedali, da so v Sloveniji in ne v Italiji, so bili razočarani in niso zaprosili za azil...kdo sploh mara za Slovenijo? :-)

https://4d.rtvslo.si...180?jwsource=cl
Prikaži več možnosti

SHAdOW
SHAdOW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 937
  • Avtomobil: BMW e90 320d ®

Joj, samo še Slovenske novice so manjkale, sedaj sem pa siguren, da je to, to :-)

Če je na FB bo že res. Čeprav piše zafrustrirana ženska nekaj, kar je včeraj sanjala.
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 63 252
  • Avtomobil: SHARK

Ko so Afganistancem povedali, da so v Sloveniji in ne v Italiji, so bili razočarani in niso zaprosili za azil...kdo sploh mara za Slovenijo? :-)

https://4d.rtvslo.si...180?jwsource=cl

Kul, na Hrvaškem jih čaka lepa dobrodošlica:

https://www.24ur.com...-pretepali.html

Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 219
  • Avtomobil: BMW x

Uh, kako intelektualna izjava ... :-D

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti