Skoči na vsebino

Migrantska problematika in politika

* * * * - 22 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
15741 odgovorov v temi
jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 985

Jaz se tolažim, da dobro vedno premaga zlo, tudi tokrat bo tako, žal pa brez žrtev ne bo šlo.

To pa zato, ker prevec disneyeve risanke gledas. Ful je bila to tolazba v strelskih jarkih v 1.vojni, pa v colnih polnih vojakov, ko so se vozili do obale na dan d, v koncentracijskih taboriscih... Nekje sedaj se nekdo pripravlja in trenira za dan, ko bo napadel tebe, tvojo druzino, drzavo... Kaj delas pa ti? Gledas tv in se kregas o nesmiselnih temah o dizlih in bencinarjih. Ne mislim direkt nate ampak splosno zagledanost in zaslepljenost ljudi.

Prikaži več možnosti
    • Natuzzi je všeč

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 697
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Ja jjernej, gledam risanke in sanjarim o ženskah, pač eni smo taki jebat ga, važno je , da si ti najjači frajer, me zanima če bodo napadli samo take kot sem jaz, ali tudi frajerje?

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

jjjernej
jjjernej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 985

Vsi bomo najebali ampak vecina vas kar sanja o rozicah in kako bo na koncu vse dobro, ker smo po naravi vsi dobri in bla bla bla... ne vem kaj se spravljas name? Kupi si boksarsko vreco in sproscaj energijo, bos se malo misic dobil, Vclani se v sportno strelsko drustvo, v lovskega, ce se ti da prenasati stare pijance in kupi kaksen kos orozja ipd.. a ti lahko se kaj bolj namignem ali morate imeti milenijci vse prineseno pod nos? Piz.da vcasih se resno vprasam kje zivim in da je skrajni cas za hude case ker zemlja lahko prenese samo toliko in toliko lenih in v usodo vdanih stoikov, ki samo jamrajo cel cajt.

:)

Urejal jjjernej, 05.09.2019, 16:33.

Prikaži več možnosti

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 434
  • Avtomobil: e46 323ci

Zdajle je 80 let začetka WW2.

Na history channel je ogromno dokumentarcev o nacizmu in vzponu ter padcu...

Ko malo gledaš in poslušaš opaziš, da se dogaja DOBESEDNO do POTANKOSTI enako dandanes kot se je par let pred začetkom WW2. Vse je dobesedno enako samo akterji so drugi (ni nacistični/arijski kult ampak so milenialci/ostali norci).

Vse ostalo je isto. In če se mene vpraša je samo vprašanje časa.

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti
    • jjjernej je všeč

jakeccc
jakeccc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 929

Pa se ti ne zdi da je miselnost ljudi malo bolj napredovala kot pa 80let nazaj? Ter dostopnost informacij itd itd.

Bi danes tudi brezglavo poslušal nekoga ki bi ti rekel sedaj pa moraš v boj za nekaj kar se njemu osebno zdi prav?

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

sash
sash

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 421
  • Avtomobil: UFO

Miselnost ni napredovala niti malo, kvečjemu so ljudje bolj neumni kot 100 let nazaj.
In vsi uradni dokumentarci so posneti tako da ne pokažejo resnice, nepravilni vzroki, potek dogodkov napačen in je popolnona brezveze gledat.
Nemčijo je bilo potrebno uničit zato ker so pregnali mednarodne bankirje in ustvarili svoj denar kateri je omogočil razcvet državi. Enako je hotel naredit Kennedy v ZDA, Gadafi..
No teli isti bankirji so zalagali vse vpletene z denarjem in opremo. Dva brata sta imela banko v Nemčiji in ZDA ter vsak posojala "svoji" strani.. Vse povejo na TV samo resnice ne.

Churchil je rekel pred 2 svetovno vojno, Nemčijo je treba uničit ne glede na to ali jo vodi Hitler ali Jezus Kristus.
The Truth is Out There
Prikaži več možnosti

Simon
Simon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 769

Erdogan grozi Evropi z "odprtjem vrat" za sirske begunce

https://www.sta.si/2...-sirske-begunce
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 521
  • Avtomobil: kombi

Kaj bo grozil cigo koji k...., vojsko na meje jutri preklete pizde mehkužne Bruseljske in ostale članice EU, a bomo res gledali svoj propad.

Prikaži več možnosti
    • Jerry in sash uporabnikom je všeč to sporočilo

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 172
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Plačani so da jih zvabijo gor, pol pa pobegnejo. Nas pa pustijo s to golaznijo. To je the plan!

ARHITEKT
Prikaži več možnosti
    • sash je všeč

BMW4everafter
BMW4everafter

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 434
  • Avtomobil: e46 323ci

Pa se ti ne zdi da je miselnost ljudi malo bolj napredovala kot pa 80let nazaj? Ter dostopnost informacij itd itd.

Bi danes tudi brezglavo poslušal nekoga ki bi ti rekel sedaj pa moraš v boj za nekaj kar se njemu osebno zdi prav?

Ja uauuu. Kaj pa se dogaja? Poglej vse sorte izmišljenih religij, vse sorte nekih skupnosti (vegani,...). Nekdo se je spomnu množice jim pa slepo sledijo.

Miselnost ni šla naprej niti malo. Kvečjem je šla nazaj...

1999 e46 318i, 2003 e60 520i, 2002 e46 325Ci Cabrio, 2007 e92 325Ci, 2006 S60 D5 (neuničljiv tank), 2004 RX-8 R (gokart), 2005 A6 3.0TDI (šara od avta), 2000 e46 330CiA (RIP), 2001 Suzuki Jimny (segnil - ostal le purpen), 2000 e46 323Ci

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Jerrnejjj, jaz nisem milenijec, očitno nisi razumel kaj sem mislil, vsekakor bo zadeva zelo zelo neugodna, na koncu, po mio in mio mrtvih, bo spet zavladal red, če bomo doživeli/preživeli je pa seveda vprašanje. 

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 418
  • Avtomobil: Bmw e61

Ni se za bati begunca/ migranta toliko kot 5% ljudi, ki imajo svet v svojih rokah, delujejo izven zakonov in podjarmajo svet po desni in levi, ljudje smo le kolaterialna škoda za njihove blodnje. Od tod vojne, migracije, lakota in zasužnjevanje držav med katerimi je tudi Slovenija s svojim dolgom okoli 35mrd...

Vse kar se dogaja z migracijami je načrtno, niso krivi ljudje z bližnjega vzhoda, Kosova..., ki želijo v socialno EU z vsemi ugodnostmi izkoriščanja sistema z nedelom, krivi so tisti, ki so jim to omogočili/ pripeljali do tega z namenom!

Izrael, ZDA, VB, Francija, Nemčija,... to so rakaste države preko katerih se razširja vpliv elit za svoje koristi...

Urejal Silvershadow, 09.09.2019, 09:14.

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 303
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Super... vse to je res, mene pa vseeno najbolj skrbi, kdaj bom migrante zagledal skozi okno, na dvorišču, in kaj bodo takrat počeli... nič prijeten občutek ni to.

http://www.dolenjska...i-74-ilegalcev/

http://www.dolenjska...-so-ze-v-mestu/

Urejal LEO37, 09.09.2019, 09:17.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. in Sport Driver uporabnikom je všeč to sporočilo

Team Cabrio Slovenija
Team Cabrio Slovenija
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 566
  • Avtomobil: e85 3.0i, Smax, e87

Screenshot_20190909-101514_Viber.jpg
Prikaži več možnosti
    • 525iX, Popo30 in Silvershadow uporabnikom je všeč to sporočilo

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 137
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Hahah dobra :)
Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik

Super... vse to je res, mene pa vseeno najbolj skrbi, kdaj bom migrante zagledal skozi okno, na dvorišču, in kaj bodo takrat počeli... nič prijeten občutek ni to.

http://www.dolenjska...-so-ze-v-mestu/

Nič bat, strah je votel, vsak zdrav moški naj dela na sebi, fitness, gibanje, borilne veščine za hobi ali ples ni važno, važno, da stopimo iz kavča in delamo na sebi za boljši jutri, družino, samozavest, boljše delo,... kronično nam primanjkuje testosterona to je tudi razlog, da nas migranti izsiljujejo in sebe poveličujejo.

Torej? Na zrak in gremo akcija :-D

Na volitvah pa prezrite SD in ostalo levo sodrgo z novimi obrazi in boljši jutri bo tu :ok
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Nič bat, strah je votel, vsak zdrav moški naj dela na sebi, fitness, gibanje, borilne veščine za hobi ali ples ni važno, važno, da stopimo iz kavča in delamo na sebi za boljši jutri, družino, samozavest, boljše delo,... kronično nam primanjkuje testosterona to je tudi razlog, da nas migranti izsiljujejo in sebe poveličujejo.

Torej? Na zrak in gremo akcija :-D

:crazy

Po mojem si preveč kratkih spil ob kavici :laugh

Me ne skrbi ven stopiti, je pa zoprno, sploh če me kdaj ni doma... enostavno je moteče in nisi več čisto sproščen, kakor smo lahko bili tu, na podeželju, kjer ni bilo nič, razen občasnih vlomov v zidanice in manjših kraj... pa še to enkrat na x let.

Okoli hiše je x kotičkov, kjer nimaš pregleda... ni to en vhod v blok, ki gleda na prometno ulico... okna so v pritličju, ne v petem nadstropju... in še bi lahko nadaljeval.

Urejal LEO37, 09.09.2019, 09:40.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik

:crazy

Po mojem si preveč kratkih spil ob kavici :laugh

Me ne skrbi ven stopiti, je pa zoprno, sploh če me kdaj ni doma... enostavno je moteče in nisi več čisto sproščen, kakor smo lahko bili tu, na podeželju, kjer ni bilo nič, razen občasnih vlomov v zidanice in manjših kraj... pa še to enkrat na x let.

Okoli hiše je x kotičkov, kjer nimaš pregleda... ni to en vhod v blok, ki gleda na prometno ulico.

Treba se bo temu prilagoditi, žal...

Pes, ograja, alarm?
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja itak... ampak hvala lepa... z gartrami na okni v prtličju hiše sem odraščal v Italiji + 24 urna osvetlitev okolice... fino, res :crazy

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Nobena zaščita ne pomaga, dokler se dogaja, da vsak dan vdre v SLO cca. 300-500 migrantov. Če se en dan odločijo narediti kaos, ga lahko z lahkoto, policije ni dovolj, torej ograja, pes, alaram..., ne pomaga. Upoštevati je potrebno še nekaj, migranti so pred zakonom v večini primerov "nedolžni" kar pomeni, da lahko počno vse, ti kot državljan pa zelo hitro dobiš po prstih. Že samoobramba pred migranti te odnese v zapor, ker se jih ne smeš niti dotakniti, ne glede na vse. Mene skrbi to, da smo čez noč postali zelo drugorazredni in kot taki zatirani zaradi tujcev. 

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti