Skoči na vsebino

Migrantska problematika in politika

* * * * - 22 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
15741 odgovorov v temi
leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 665

Cene so 300-500 po glavi. Se vedno je 4-5 jurjev ce peljes poln kombi. Pa vsak dan se pol kar nabere
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 782
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Cene so 300-500 po glavi. Se vedno je 4-5 jurjev ce peljes poln kombi. Pa vsak dan se pol kar nabere

Te bom kar razočaral, če si jih "ti ali kakšen tvoj znanec" vozil po tej ceni. Ne vem, kako je pri Vas in od kod si itd.....Verjemi pa, da so cifre kar konkretno višje. Spet bom napisal, vsak si lahko to informacijo vzame za informativno in (ne)resnično, ker sam nisem bil pri "uvozu/izvozu". 

Urejal Borut30, 13.09.2019, 11:30.

Prikaži več možnosti

Maticb
Maticb
  • Uporabnik
  • Sporočil: 587
  • Avtomobil: E46 320Ci

Jah lej, privatniki kot vedno vse zjebejo pa ponujajo nekonkurenčne cene. Zato pa smo tam kjer smo :frown

Silence is sometimes the best answer.

Prikaži več možnosti

Silvershadow
Silvershadow
  • Uporabnik
  • Sporočil: 418
  • Avtomobil: Bmw e61

Dumpinške cene... sej počas bodo še eno dobičkonosno panogo uničli...
Prikaži več možnosti

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 381

to je pa samo v SLO možno...da tako ne kolegijalno cene spuščate. zato pa smo tam kjer smo  :crazy

Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 137
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Te bom kar razočaral, če si jih "ti ali kakšen tvoj znanec" vozil po tej ceni. Ne vem, kako je pri Vas in od kod si itd.....Verjemi pa, da so cifre kar konkretno višje. Spet bom napisal, vsak si lahko to informacijo vzame za informativno in (ne)resnično, ker sam nisem bil pri "uvozu/izvozu".

Voznik dobi max 300€ po glavi, se to vprasanje. Organizatorji vzamejo vec to je logicno ampak ne za to kratko pod iz druge strani Kolpe do Trsta. Po navadi najemejo za tako delo narkomane oz ljudi iz socilanega dna. 2000€ in vec pa je cena, ki jo migranti placajo za pot od Grcije oz celo iz Turcije v Nemcijo, Francijo itd.
Prikaži več možnosti

Borut30
Borut30

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 782
  • Avtomobil: francoz, nemec, čeh

Voznik dobi max 300€ po glavi, se to vprasanje. Organizatorji vzamejo vec to je logicno ampak ne za to kratko pod iz druge strani Kolpe do Trsta. Po navadi najemejo za tako delo narkomane oz ljudi iz socilanega dna. 2000€ in vec pa je cena, ki jo migranti placajo za pot od Grcije oz celo iz Turcije v Nemcijo, Francijo itd.

Zdej lahko si organizator in prevoznik v eni osebi, ane? Teh  je kar nekaj, kolikor jaz vem. So pa združbe (beri: cigani in podobna gamat z novinarji na čelu), ki so organizatorji in najamejo voznike kombijev (razne propadlice, narkomane itd). In seveda je potem denar nekako drugače razporejen. In ja... cena, da migranta nekdo prešferca čez Slovenijo do recimo Trsta presega 2k. Rekla kazala, jaz nisem povohal ne denarja, ne migranta......In za moje pojme bi to jaz vse peljal v Kočevske gozdove, Kočevski Rog in podobno. z Organizatorji na čelu. In mogoče jih spoznal z manjšo jedersko (recimo temu hidro) bombico.....da se rokujejo.

Urejal Borut30, 13.09.2019, 12:37.

Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 172
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Jao, jao.....če se Erdoganu utrže.

https://www.24ur.com...i-milijone.html

ARHITEKT
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Jest vem iz sodisca ko se sodi tem prevoznikom. Da bi se sam s tem ukvarjal se mi ne splaca :-)

Sej je logicno da pot cez slovenijo ni 2 jurja, ker bi potem od turcije do nemcije placal po 2 jurja na drzavo kar bi blo 12-15 jurjev kar je vseen mal huda cifra. Nas del je najkrajsi in relativno simpl. V slo ni hude kontrole, v italiji na meji pa tudi ne.
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 697
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Jao, jao.....če se Erdoganu utrže.

https://www.24ur.com...i-milijone.html

Potem je dobesedno konec vsega, pregazijo nas v roku tedna dni. Me zanima kaj bi država naredila v tem primeru, bi se pustili kar pregaziti ali bi se celo branili? Ker vsem je jasno, da taka masa pomeni kolaps vsega in tudi prišleki bi nastradali, jih nimaš kam dati, torej bi divjali vse povprek. Potem pa itak nova in nova pošiljka....

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

Zanimivo v turciji pa ni kolapsa pa so tam ze par let...
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 303
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

... ker jim EU plačuje in ker je TR manj socialna in jim manj nudi, kakor mi, ki svojim vzamemo, da nehvaležnim tujim damo :crazy

Pa še kulturnega šoka ni tam, kar je tudi pomembno.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

Popo30
Popo30
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 137
  • Avtomobil: Bmw F10 + E83

Jest vem iz sodisca ko se sodi tem prevoznikom. Da bi se sam s tem ukvarjal se mi ne splaca :-)
Sej je logicno da pot cez slovenijo ni 2 jurja, ker bi potem od turcije do nemcije placal po 2 jurja na drzavo kar bi blo 12-15 jurjev kar je vseen mal huda cifra. Nas del je najkrajsi in relativno simpl. V slo ni hude kontrole, v italiji na meji pa tudi ne.

Tocno tak, 2-3000€ je cena za daljso pot od Grcije do Nemcije ali Italije. Pa se to vozaci dobijo 200-300€ po glavi.
Prikaži več možnosti

Marty0707
Marty0707

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 253
  • Avtomobil: E36 325Ci M50TÜB25

Nikakrsen kulturni sok, nikaksne pizdarije, vse to treba sterat odkod so prisli. Viktor Orban je najboljsi clovek v tem primeru, obramba svojega folka, oz svoje drzave in ljudi je na prvem mestu in na taksen nacin bi blo potrebno vsak lider naredit za svoje ljudi, in ne pustit prit tistimi muslimanima v drzave kjer so krscani. END OF DISCUSSION.. .

Objavljena slika
"Ich bin gar nicht so, wie man mich dargestellt hat"
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • filipo, Rally fan in Kobal trans uporabnikom je všeč to sporočilo

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 521
  • Avtomobil: kombi

Vojsko na meje preklete pizde Bruseljske.

Prikaži več možnosti
    • Jerry, filipo in branevrankar uporabnikom je všeč to sporočilo

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 642
  • Avtomobil: BMW x

Vojsko na meje preklete pizde Bruseljske.

Kaj ti bo naša vojska, če nima niti toliko metkov kolikor je teh zabušantov?

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti
    • veloce in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 363
  • Avtomobil: Bmw

Kaj ti bo naša vojska, če nima niti toliko metkov kolikor je teh zabušantov?

Potem pa pistolo za žeblje pa akcija. Par jih na kriz pribijejo pa bodo ostali sami rep med noge in gasa
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik

To si zdej zamesal, turki so natikal kristjane na kole, ne mi njih...
Prikaži več možnosti

Kobal trans
Kobal trans
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 521
  • Avtomobil: kombi

EU vojsko iz vsake države

Prikaži več možnosti

branevrankar
branevrankar

Tischlermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 363
  • Avtomobil: Bmw

To si zdej zamesal, turki so natikal kristjane na kole, ne mi njih...

Vcasih se resno vprasam če si ti naredil pravno fakulteto... rimljani so ljudi na križ pribijali. Kaj so delali turki me ne zanima.
Arbeit und disziplin::cool
Prikaži več možnosti