Skoči na vsebino

Telemach Mobile

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
95 odgovorov v temi
ziga2004
ziga2004

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 267

No pa je Tušmobil odšel:jok

bomo videli kaj bo s tem ponudnikom
Prikaži več možnosti

ponco
ponco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 528
  • Avtomobil: MB W212

Po tanovem imajo podprt LTE prenos podatkov.
Ce kdo rabi nastavitve so TUKAJ
lp, ponco
Prikaži več možnosti

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 630
  • Avtomobil: alfa 166 turbo,bmw 530da

Telemach tako.Skratka super.Sklenil sem dva naročniška razmerja po 6 eur.Lte 4g v manjšem mestu dela odlično.Lahko rečem,da skoraj bolje kot telekomovo,ker imam oba.Ko porabiš zakupljeno količino pri paketu z 6 ali več eur naročnine,je samo internetna hitrost zmanjšana in ni plačljiva dodatna poraba.Sedaj se do novega leta ne odšteva prenos podatkov temveč laufa na 4g polna hitrost ne glede na paket.Skratka odlični paketi že po 6 eur s tem,da opažam so porihtali tušovo omrežje res dobro.
Prikaži več možnosti

ale123
ale123

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 024
  • Avtomobil: BMW 320d

Za nas kateri imamo fiksni priključek so paketi ugodnejši:cool npr. paket VEČ je 6€ za nas 4€ sem ga vzel hčerki....
Prikaži več možnosti

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik

6 eur je komaj škatla cigaret ali malo več kot škatla.Jaz sem mislil da blefirajo glede lte omrežja.Ampak sem priketno presenečen.
Prikaži več možnosti

Mundas
Mundas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 432
  • Avtomobil: STI

Imajo kje kak zemljevid pokritosti signala? Sem brskal po njihovi strani pa nič ne najdem, Simobil in Telekom ga imata oba...

Bi tudi sam zamenjal, ker imam že internet Telemachov ampak me skrbi pokritost, ker večina ki jih poznam iz Tušmobila so imeli vsi probleme...
Prikaži več možnosti

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik

Mislim,da so bolj pokriti od mobitela in simobila.Ampak kljub temu se zgodi ,da nekje ni lte signala a mobitel ga ima in potem se brezplačno preklopiš v mobitelov roaming.Sam ti povem ,da ni sile.Jaz imam mobitelov imternet že 8 let in sedaj dela 4g.Tušov pa lani ni delal pr meni niti 3g.Zdaj pa ugotovim,da ima telemach močnejši lte signal od mobitela.zgleda,da so letos to poštimali tako,da kar mirno vzameš pa sprobaš.Jaz sem imel tušmobil in nikoli kakšnih težav kar se tiče gsm.sedaj pa je samo bolje.šel sem pa zaradi polovične cene naročnine.Pr tušovem paketu sta bili 2 številki 24 eur sedaj pa isto 12,s tem ,da imam interneta kolikor želim pri tušu ga je bilo samo 60 megabajtov za 24 eur gsm paket.
Prikaži več možnosti

ale123
ale123

BMW fanatik

• Uporabnik

Sedaj skozi poletje so nadgrajevali omrežje po celi sloveniji, bodo pa nadaljevali oz. nadaljujejo s posodobitvami...
Prikaži več možnosti

robndi
robndi

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja sem opazil en dan je bilo brez signala in pol kar naenkrat 4g in to oreng signal.Pa v majhnem mestu.Tak da nimam slabe besede.To so poleti se dali v stroške.Saj prav da je konkurenca.Sin je pri drugem operaterju enkrat porabil 6 mb čez limit in plačak okrog 5 eur.To je katastrofa.Tukaj pa sedaj podatki neomejeno.
Prikaži več možnosti

hejhoj
hejhoj

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 388

Spletno stran jim pa en faliran fdvjevec dela.
Da o pravopisu ne govorim :-D
A tehnicno pomoc imajo na gmail accountu? Ne vem no, meni je to dalec od resne firme.

Iskoristite akcijsko ponudbo: paketi GOLD TROJKA so do konca leta 50% cenejši.

Združite fiksno telefonijo in izjemno hiter internet ter televizijo s širokim naoborom programov HD za največji užitek za najboljšo ceno.

Dve minuti pregledovanja njihovih strani... pa bi se se kaj naslo.

Urejal hejhoj, 06.10.2015, 07:04.

Prikaži več možnosti

ale123
ale123

BMW fanatik

• Uporabnik

Spletno stran jim pa en faliran fdvjevec dela.
Da o pravopisu ne govorim :-D
A tehnicno pomoc imajo na gmail accountu? Ne vem no, meni je to dalec od resne firme.

Iskoristite akcijsko ponudbo: paketi GOLD TROJKA so do konca leta 50% cenejši.

Združite fiksno telefonijo in izjemno hiter internet ter televizijo s širokim naoborom programov HD za največji užitek za najboljšo ceno.

Dve minuti pregledovanja njihovih strani... pa bi se se kaj naslo.

Ja in kaj bi rad povedal........glavno da meni storitev, ki jo ponujajo laufa in je znesek na položnici ugoden:ok

Sem prej imel na telekomu samo svoj mobitel polovico zneska, kot ga imam sedaj za 2x mobitel, tv, internet in stacionarni telefon na telemachu:eek :-D :-D
Prikaži več možnosti

hejhoj
hejhoj

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 388

a se ti malo hecas. vsako diplomsko na normalnem faksu ti zavrnejo brez pardona s taksnimi osnovnosolskimi napakami. tlele je pa v igri ornk firma. ali pa smo slovenci res taksni kmetje, ki vse pozremo in se gremo malo po domace. ocitno je slovenija se zmeraj narod butalcev. zaskrbljeno je, da se vecini taksne napake zdijo samoumevne.

saj ni treba veliko, samo malo razgledanosti in pameti.
Prikaži več možnosti
    • MG je všeč

ranek
ranek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3

a se ti malo hecas. vsako diplomsko na normalnem faksu ti zavrnejo brez pardona s taksnimi osnovnosolskimi napakami. tlele je pa v igri ornk firma. ali pa smo slovenci res taksni kmetje, ki vse pozremo in se gremo malo po domace. ocitno je slovenija se zmeraj narod butalcev. zaskrbljeno je, da se vecini taksne napake zdijo samoumevne.

Poglej, novo spletno stran so komaj postavili in jo verjetno konstantno izboljšujejo oz. odpravljajo napake. To se zgodi lahko vsaki firmi, pa če je velika ali mala.
Dejstvo pa je, da to nas uporabnike ne tiče v veliki meri. Meni je pomembno, da dobim osnovne informacije, da LTE dela tako kot treba in da dobim poceni paket s čim več enotami. To pa jim zaenkrat uspeva.
Prikaži več možnosti

perko
perko

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 312
  • Avtomobil: 330i

Kurba u kva se zatakneš nemorem vrjet, maš preveč časa očitno...

:crazy :crazy :crazy
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 422
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jaz se moram vsaj delno strinjat z njim. Spletna stran je tako kot izložba trgovine. Prvi vtis, obenem pa odraz podjetja kot takega. Res da se tudi velikim kdaj zgodi kaka napaka, vendar nekaj je da se stvar spregleda, drugo pa da je zadeva šlampasto narejena. That being said, bodo zadevo najbrž že popravili.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

perko
perko

Novinec

• Uporabnik

Jaz se moram vsaj delno strinjat z njim. Spletna stran je tako kot izložba trgovine. Prvi vtis, obenem pa odraz podjetja kot takega. Res da se tudi velikim kdaj zgodi kaka napaka, vendar nekaj je da se stvar spregleda, drugo pa da je zadeva šlampasto narejena. That being said, bodo zadevo najbrž že popravili.

Vsak pride na njihovo stran s svojim namenom. Ponavadi se tja pride pogledati ponudbo, ki jo ponujajo. Imaš pa take patrone, ki pridejo iskat pravoslovne napake. Če on nebi sedaj tega omenil ti tega verjetno nebi niti opazil ob obisku njihove strani, ampak HEJHOJ pač rad išče spletne strani z napakami da jih nato lahko blati. :-D :-D
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 57 422
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Lej, kaj bi opazil in kaj ne ti ne veš. Imam pa zadnja leta predispozicijo da me take zadeve zmotijo, tako kot njega. Klinc, tako je, če si poročen z učiteljico. :ok2

PS: ne bi, ne nebi. :-D See what I mean. :laugh
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

perko
perko

Novinec

• Uporabnik

Lej, kaj bi opazil in kaj ne ti ne veš. Imam pa zadnja leta predispozicijo da me take zadeve zmotijo, tako kot njega. Klinc, tako je, če si poročen z učiteljico. :ok2

PS: ne bi, ne nebi. :-D See what I mean. :laugh

No upam, da je tudi hejhoj poročen z učiteljico, da se mi bo vse to zdelo normalno :laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

ziga2004
ziga2004

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 267

Pa imata Telekom in Simobil tudi kaj UNIFI-ju podobnega?
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio,

v glavnem jst nisem zadovoljen:damn, že pri tušu je bil slab signal, zdej je pa še slabši, sam da je mal debelejša stena, že zgubim signal, al v službi al pa doma, oziroma kjekoli v zaprtem prostoru:fight :fight, počakam da mi aneks poteče, potem bom pa presedlal nekam drugam:ok
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.