Skoči na vsebino

Telemach Mobile

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
95 odgovorov v temi
Mundas
Mundas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 432
  • Avtomobil: STI

To v prostorih sem tudi že sam slišal... ravno zato nisem preveč navdušen da bi šel tja pa čeprav je zdaleč najbolj ugoden paket glede na vse kar dobiš... Poleg tega pa če že navaden signal takole zajebava v prostorih lahko na 4G/LTE pozabiš.
Prikaži več možnosti

iznogut
iznogut

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 157

Poglej, novo spletno stran so komaj postavili in jo verjetno konstantno izboljšujejo oz. odpravljajo napake. To se zgodi lahko vsaki firmi, pa če je velika ali mala.
Dejstvo pa je, da to nas uporabnike ne tiče v veliki meri. Meni je pomembno, da dobim osnovne informacije, da LTE dela tako kot treba in da dobim poceni paket s čim več enotami. To pa jim zaenkrat uspeva.

To se lahko zgodi samo v nesposobnih firmah in v javni upravi. Bebci na kubik.

A ti se mal zajebavaš mogoče? Resno podjetje da prej zadevo v pregled in lektoriranje je obvezno. Ne vem sicer kakšno je poslovanje Telemacha ampak bivši TUŠ je bil leglo nesposobnosti , nepoštenosti, delovna sila bolj ali manj študentje , po pisanju in pritožbah "zadovoljnih uporabnikov" so znali zaračunavati neobstoječe stroške in pošiljati položnice, ko že zdavnaj nisi bil več njihov uporabnik.

Resnemu podjetju se kaj takšnega ne more zgoditi, ker ima profesionalen odnos in skrb za stranke.

Osebno sem zelo zadovoljen na SImobilu, ki je ravno prejšnji teden dosegel mejnik 700.000 uporabnikov, kar je na malem in zasičenem slovenskem trgu lep uspeh.

Urejal iznogut, 07.10.2015, 11:46.

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 487
  • Avtomobil: traktor

ja v zaprtih prostorih in kleteh res včasih jebe signal. ponavadi pomaga, če dam airplane mode in potem takoj nazaj. sicer pa tale nov paket za 4 eur je res fantastično ugoden, tako da zaenkrat ostajam. nisem življensko odvisen od telefona, tako da tudi občasna nedosegljivost ni problem.
Prikaži več možnosti

ponco
ponco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 528
  • Avtomobil: MB W212

v glavnem jst nisem zadovoljen:damn, že pri tušu je bil slab signal, zdej je pa še slabši, sam da je mal debelejša stena, že zgubim signal, al v službi al pa doma, oziroma kjekoli v zaprtem prostoru:fight :fight, počakam da mi aneks poteče, potem bom pa presedlal nekam drugam:ok

Hvala enako. Mi smo na sihtu skoz nedosegljivi :damn :damn
lp, ponco
Prikaži več možnosti

hejhoj
hejhoj

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 388

Jaz se moram vsaj delno strinjat z njim. Spletna stran je tako kot izložba trgovine. Prvi vtis, obenem pa odraz podjetja kot takega. Res da se tudi velikim kdaj zgodi kaka napaka, vendar nekaj je da se stvar spregleda, drugo pa da je zadeva šlampasto narejena. That being said, bodo zadevo najbrž že popravili.

podobna zgodba je bila s podjetjem mimovrste, ko so vsepopvrek tikali in na moje vprasanje zakaj sem dobil odgovor na ravni 5 letnega otroka. ko sem jim razlozil nekaj stvari so se, vsaj do mene, zaceli obnasati drugace. ne vem kaksna je sicer zadeva z ostalimi uporabniki.
Prikaži več možnosti

nič
nič

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 466
  • Avtomobil: /

Pred skoraj dvema letoma sem vzel eno dodatno stevilko pri Tusmobilu, ker je bil Mobitelov signal pri meni doma zelo slab. Vezal sem se za paket s 1500 klici v Tusmobil, 1500 v druga omrezja, 1500 MB in 1500 sms. Prej pogledam informativno porabo in vidim da nimam vec toliko enot, temvec samo se 500 na posamezno kategorijo. Je njihovo dejanje legitimno?
Prikaži več možnosti

ziga2004
ziga2004

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 267

Pred skoraj dvema letoma sem vzel eno dodatno stevilko pri Tusmobilu, ker je bil Mobitelov signal pri meni doma zelo slab. Vezal sem se za paket s 1500 klici v Tusmobil, 1500 v druga omrezja, 1500 MB in 1500 sms. Prej pogledam informativno porabo in vidim da nimam vec toliko enot, temvec samo se 500 na posamezno kategorijo. Je njihovo dejanje legitimno?

Če si dobil obvestilo da so se pogoji spremenili je če pa ni bilo nobenega obvestila pa ni
Prikaži več možnosti

nič
nič

BMW fanatik

• Uporabnik

Nobenega obvestila ni bilo, popoldne jim bom sel malo zagrozit, ker krsijo pogodbena dolocila.
Prikaži več možnosti

ziga2004
ziga2004

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 267

Nobenega obvestila ni bilo, popoldne jim bom sel malo zagrozit, ker krsijo pogodbena dolocila.

pa moraš groziti bodi raje vljuden in boš mogoče lažje rešil problem

Urejal ziga2004, 02.11.2015, 11:47.

Prikaži več možnosti

nič
nič

BMW fanatik

• Uporabnik

Normalno da bom vljuden z zaposlenimi, ker oni niso nic krivi in ne morejo vplivati na politiko poslovanja podjetja. Zagrozit bo treba direktno upravi, najbolse z inspekcijio.
Upam pa, da to sploh ne bo potrebno.

Urejal nič, 02.11.2015, 12:21.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 699
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...kaj novega kar se signala pri telemachu tiče?

...je kdopresedlal letos in kako je zadovoljen?...po podatkih, se signal tam kjer ni njihov priklopi na mobitel?

...glede na ponudbo bo verjetno 15. letnega zakona z simobilom konec in bomo na telemach prenesli 6 ali 7 številk

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 070
  • Avtomobil: new age e39

Nam so poslali neko smesno ponudbo za 5 stevilk. Na 30 % stroska simobila. Kako je s signalom? Ker to je pa nekaj vijolic letno prihranka...

Urejal damirkos1, 11.04.2016, 18:50.

Prikaži več možnosti

nič
nič

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz imam en telefon pri Telemachu in sem zelo zadovoljen. Signal je povsod odličen, na Mobitel mi je preklopilo le enkrat v več kot pol leta (imam pa iPhone 6s, nekateri s Samsungi se občasno pritožujejo, a ni omembe vredno).

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Nam so poslali neko smesno ponudbo za 5 stevilk. Na 30 % stroska simobila. Kako je s signalom? Ker to je pa nekaj vijolic letno prihranka...

...daj povej kaj več?...meni tudi pripada zaradi TV in interneta 4+1 pa da vidim razliko...

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 070
  • Avtomobil: new age e39

Mi smo dali v primerjavo pakete in porabo 5 gsm narocnin. Nic tvjev in balasta. No internet optika. Smesne cifre. Moram it tja se malo pogovorit. Bom objavil primerjavo jutri. :ok
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

....a to govoriš za službene ali privat?

...jaz govorim za privat....mi imamo doma kabelsko internet in stacionarc pri telemacju že 10+let...no in sedaj imajo ponudbo, da dobim za 12€/mesec....neomejene klice in sranje od sms, mms ter 5 giga...itak pa imaš pri njih še malo morje UNIFI točk za net....za isto storitev pa pri simobilu hočejo 23€ :napaka ...za mamo, ki ne rabi neta pa imam sedaj pri simobilu 18€ za neomejene klice, pri telemachi bom pa začel z 4€/mesec, kjer ima samo 120 minut izven mreže odhodne, v telemach pa neskončno, ampak mislim, da ji bo dovolj,če ne pa doplačaš še 4€ za neskončne klice v SLO in ima za 8€ isto kot sedaj za 18€ pri simobilu :blackeye

...kar znese preračunano glede kar nam ponuja simobil...564€ manj na leto, ko hčeri naslednje leto poteče ankeks pri simobilu, pa bo strošek še za 120€/leto manjši....

lp

joda

Urejal joda, 11.04.2016, 23:16.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 286
  • Avtomobil: --------:)

In kako je s tem,ko preskakuje omrezje na mobitel,,so to ze telemahovci odpravili ali so se vedno tezave?

Res ta paket za 12 je res ugoden,..

The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 387
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Meni v petek poteče vezava na Simobilu, bom tudi probal it na Telemach s svojim starim telefonom brez vezave. Če bojo problemi, grem pa čez ene mesec nazaj na Simobil.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Meni v petek poteče vezava na Simobilu, bom tudi probal it na Telemach s svojim starim telefonom brez vezave. Če bojo problemi, grem pa čez ene mesec nazaj na Simobil.

...se pravi,da greš na FREE2GO?

...poročaj kako bo :ok

...za info kako bo z omeržjem v bodoče.....

Da boste v svojem brskanju prek spleta na mobilnem telefonu še hitrejši, gradimo za vas mobilno omrežje prihodnosti, LTE. Do konca leta bomo z omrežjem LTE pokrivali že do 90 % prebivalstva.

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 387
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

Ne, mislil sem na tistega za 6€, pa kasneje doplačat 4€ za neomejene klice, če mi bo 120 minut pogovora premalo. A se je treba vezat za 2 leti tudi, če ne vzamem telefona, ali za kaj si omenil FREE2GO, ki je predplačniški :confused

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.