Skoči na vsebino

Telemach Mobile

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
95 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 699
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...kolikor sem jaz razumel je ftg edini brez vezave...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 387
  • Avtomobil: E30/4, E36/5, E46/3

BREZ TELEFONA

Za pakete VEČ veljajo Posebni pogoji naročniških paketov VEČ, ki med drugim po porabi v paket vključenih količin prenosa podatkov v Sloveniji določajo znižanje hitrosti na največ 64 kbps. Prenos podatkov v Sloveniji po porabi vključenih količin se dodatno ne zaračunava. Klici v ostala slovenska omrežja se v paketu VEČ po porabi vključenih količin obračunajo v višini 0,16 EUR/min. Vključen prenos podatkov v EU/ZDA velja v omrežjih operaterjev navedenih v vsakokratnem seznamu partnerskih operaterjev na www.telemach.si. Vključene storitve ne obsegajo klicev na posebne in komercialne številke, pošiljanja sporočil SMS/MMS v tujini ali v tujino ali pošiljanja sporočil SMS/MMS v donatorske ali komercialne namene. Mesečna naročnina za naročniške pakete VEČ za naročnike Telemachovih fiksnih storitev (naročniki na elektronske komunikacijske storitve, ki se praviloma zagotavljajo preko kabelskih vodov na fiksni lokaciji naročnika) je mesečna naročnina z upoštevanim popustom, ki od sklenitve ustreznega aneksa za popust z vezavo 24 mesecev velja za naročnike fiksnih storitev Skupine Telemach in največ 4 dodatne naročnike paketov VEČ. D3GO in UNIFI sta storitvi družbe Telemach d.o.o., Cesta Ljubljanske brigade 21, 1000 Ljubljana in partnerskih podjetij. UNIFI je storitev, ki omogoča brezžični dostop do interneta prek dostopnih točk UNIFI. Strošek priključnine je 12 EUR, strošek spremembe naročniškega paketa je 19,90 EUR. Vseh naprav ali akcijskega blaga morda ne bo na voljo na vseh prodajnih mestih. Slike so simbolične. Navedene blagovne oz. storitvene znamke so registrirane znamke njihovih lastnikov. Vse cene vključujejo DDV. Več informacij o akcijski ponudbi, sklenitvi naročniškega razmerja in cenah ostalih storitev za naročnike ter aktivaciji storitev UNIFI ter D3 GO na www.telemach.si, v vseh poslovalnicah Telemacha in na brezplačni telefonski številki 080 22 88.Skupina Telemach obsega družbe Telemach, Telemach Rotovž, Telemach Pobrežje, Telemach Tezno in Telemach Tabor.

To je edino, kar sem našel med pogoji uporabe, ampak jaz to razumem, da velja vezava 24 mesecev samo za naročnike ostalih Telemachovih paketov (internet, TV pa to), če hočejo imet ta paket, ki je po 6€ za 4€. Bom poklical pa vprašal.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

Da poročam. Zdaj sem približno dva tedna na Telemachu.

Skrb glede signala v zaprtih prostorih je bila odveč, doma imam praktično ves čas 4 črtice od 4, v službi v prostoru kjer sem poredko celo izgubil signal od Simobila, večinoma pa je bil 1-2/4, je pri Telemachu 4/4.

Je pa prenos podatkov počasnejši, večinoma skače med HSPA in HSPA+, 4G še nisem zasledil, da bi imel. Je pa res, da med vožnjo nimam časa gledat, kako se spreminja, doma in v službi sem pa na WLAN. Speedtest.net mi je pravkar pokazal 3,91Mbps downloada in 1,79 uploada. Me pa počasnejši prenos ne moti. Za branje kakšnega maila in surfanje je čisto dovolj, spletne strani dovolj hitro nalaga, kakšnih HD videov pa itak ne gledam na telefonu.

Za teh 6€ na mesec sem zaenkrat zadovoljen. In ni se mi bilo treba vezat za dve leti, tako da če me zadovoljstvo mine, lahko kadarkoli grem drugam.

Urejal loty1825, 07.05.2016, 14:36.

Nič ni težko, kar se mora, vendar ni nič treba, če se noče, vendar na koncu se vse da, če res hoče. :cool
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Skrb glede signala v zaprtih prostorih je bila odveč, doma imam praktično ves čas 4 črtice od 4, v službi v prostoru kjer sem poredko celo izgubil signal od Simobila, večinoma pa je bil 1-2/4, je pri Telemachu 4/4.

Je pa prenos podatkov počasnejši, večinoma skače med HSPA in HSPA+, 4G še nisem zasledil, da bi imel. Je pa res, da med vožnjo nimam časa gledat, kako se spreminja, doma in v službi sem pa na WLAN. Speedtest.net mi je pravkar pokazal 3,91Mbps downloada in 1,79 uploada. Me pa počasnejši prenos ne moti. Za branje kakšnega maila in surfanje je čisto dovolj, spletne strani dovolj hitro nalaga, kakšnih HD videov pa itak ne gledam na telefonu.

Za teh 6€ na mesec sem zaenkrat zadovoljen. In ni se mi bilo treba vezat za dve leti, tako da če me zadovoljstvo mine, lahko kadarkoli grem drugam.

...no tega nisem vedel :) ...se pravi je vezava samo če zraven vzameš še telefon :ok2 ...te pa lahko vzamemo tudi kasneje, čeprav so nekateri že sedaj poceni...mi bomo tudi šli vsi na telemach, še tamala, ki ima sedaj simobilov simpl ji bom dal naročnino za 4€...

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

loty1825
loty1825

BMW fanatik

• Uporabnik

Če hočeš kot obstoječi naročnik Telemachovih storitev izkoristiti nižjo naročnino za paket Več (4€ namesto 6€), potem se moraš vezat za dve leti. Samo jaz nisem naročnik ostalih storitev, pa tudi če bi bil, se za 24€ ne bi poročil z njimi za dve leti.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

Če hočeš kot obstoječi naročnik Telemachovih storitev izkoristiti nižjo naročnino za paket Več (4€ namesto 6€), potem se moraš vezat za dve leti. Samo jaz nisem naročnik ostalih storitev, pa tudi če bi bil, se za 24€ ne bi poročil z njimi za dve leti.

...če nisi naročnik je itak brez veze se vezat...pri meni je drugače ker se vežeš tudi zato, da dobiš ceneje telefon in za naročnino 12€ dobiš dejansko enako kot na simobilu za 23€...in pri treh naročninah se pa to že pozna, plus četrta bo cenejša še za 13€, peta drugo leto pa za 5€....in ko vse skupaj sešteješ in pomnožiš z 24,te pa malo zapeče :blackeye

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

chuckiBMW
chuckiBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 059
  • Avtomobil: modra rja

3/4 ljudi ali več ne ve, da si morajo ročno nastaviti LTE.

http://nadgradnje.te....si/nastavitve/

Prikaži več možnosti

juhartmiha
juhartmiha

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 90
  • Avtomobil: bmw

A lahko kdo od uporabnikov navede kako kaj dela LTE pri telemachu?
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

..evo kako smo se zmenili :-D

...naslednji teden bomo podpisali pogodbe....

...paket še več za 12€ 3x in 1x paket več za 4€, ker če smo že naročniki trojčka nam pripadao 4. naročniška razmerja po znižani ceni, smo pa zato vezani za dve leti. Če vzameš paket za 15 oz. 6€ pa nisi vezan.

Na simobilu bomo morali plačati 12€ za prekinitev pogodbe za vsako št. in 5€ za prenos številke.

Za tamalo smo se odločili da ker malo kliče bomo šli na paket FTG (ala simpl pri simobilu), po mesecu dveh pa bomo videli ali bo vzela paket za 6€ na nesec ali ne. za starejšo, ki bo prešla na telemach čez eno leto (predraga prekinitev pogodbe pri simobiliu) pa se bo,zato, ker nam pripadajo samo 4 naročniške št. po znižani ceni priključila na naročnino od žene za 10€/mesec z svojo številko (dodatna sim) in neomejenimi klici, sms-ji itd,edino prenos podatkov 5 giga bosta imeli skupaj.

Ne bo treba plačati nobene priključnike :cool  za nobeno št. in jaz in žena bova imela en mesec gratis naročnino :ok2  Edino kar še nima telemach je moneta :blackeye  tako, da bo treba nositi s seboj drobiž za parking.

Aja pa še to...klici v tujini (EU) so po novem dohodni 1+ cent odhodni pa 6+ centov....če sem si prav zapomnil za vse tiste pakete, ki vključujejo neskončne klice sms-e v vsa omrežja :ok2 ..se pravi, da bomo po novem iz Hrvaške ko smo na morju plačevali za klice bagatelo :)  in to za 12€ mesečne naročnine :ok2 pri simobilu bi pa 23€

...kako se bo pa vse skupaj odneslo glede na simobil pa bom poročal potem, ko se bo nekaj časa uporabljalo

lp

joda

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...kaj pravite na novo ponudbo telemacha?

...verjetno ni boljše na trgu?

...za 12€ vse neomejeno in 15g prenosa podatkov...in še največji štos...zaradi direktive eu bomo po 15.6. lahko to porabil v tujini, se pravi na morju na hrvaškem...pa șe vsi klici iz hrvaške na SLO številke bodo brezplačne, ne glede kje se nahajajo, samo da so v eu...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 874
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

Hay!

...za 12€ vse neomejeno in 15g prenosa podatkov...in še največji štos...zaradi direktive eu bomo po 15.6. lahko to porabil v tujini, se pravi na morju na hrvaškem...pa șe vsi klici iz hrvaške na SLO številke bodo brezplačne, ne glede kje se nahajajo, samo da so v eu...

lp

joda

To je super hvala za info. :ok

Kaj to pomeni da tisti kateri že imamo paket imamo po novem 15g prenosa??  :confused

Urejal blackberet, 12.04.2017, 20:15.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

davidr
davidr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 319

To je super hvala za info. :ok
Kaj to pomeni da tisti kateri že imamo paket imamo po novem 15g prenosa??  :confused

Velja za stare in nove naročnike od 1.maja naprej

vec spodaj:
http://telemach.si/mobilna/data-shock
Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

bancnik
bancnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 550
  • Avtomobil: LPP Urbana

Hay!
lp
joda

Jaz imam na simobilu cca 9 eur narocnino, neomejeni klici/sms + 4gb podatkov. :laugh

Opozorilo: Analiza, ki je zgoraj opisana je izkljucno mnenje avtorja in v nikakrsni smeri ni investicijski nasvet, ampak je namenjeno informiranju in izobrazevanju o delovanju posameznih pravnih subjektih na financnih trgih. Vsaka odlocitev o nakupu ali prodaji posameznega financnega instrumenta je v izkljucnu domeni lastnika/prodajalca ali kupca financnega instrumenta.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

..4giga je absolutno premalo za na morje...v slo ajde, če si na telemachu, ko imaš skoraj povsod brezplačni wifi, na simobilu ga pa ni..

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 403
  • Avtomobil: Saab, Mazda, Honda

Bom kar tole temo izkoristil, kr ne najdem druge o Telemachu.

Ima kdo izkušnje z Telemachovo storitvijo Total tv (satelitska televizija). Kako se obnese in ali lovi antena (npr. montaža na balkonu in obrnjena proti Gorjancem), ko je v smeri antene stanovanjski blok (cca. 20metrov stran)?

Hvala za info :ok

Urejal Nos, 11.12.2017, 13:17.

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

tratnika
tratnika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 505
  • Avtomobil: e61 525DT

Imam TotalTV HD, mah ... Statika v atmosferi preveč vpliva na sam signal. Se večkrat zgodi, da je na ekranu tema. Sploh ob močni oblačnosti
Prikaži več možnosti
    • Nos je všeč

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik

Potem tako, kot je bilo vedno z sateliti. Sem mislil, da je šla tehnika pri teh zadevah kaj naprej. 

Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes naredil križ čez telekom. Prešaltal na telemach. Več kot 10€/mesec ceneje+tablico vzel še zraven  :ok 

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...sedaj imajo eno akcijo za naročnike....da če vzameș še eno naročnino za družinskega člana, ku še nima vezave, da dobi paket še več ob vezavi za dve leti, prvo leto gratis...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem izvedel to danes na Telemachu. Imajo naši tudi Telemach. Je rekla gospodična za šaltarjem naj nekoga pripeljem od domačih in dobim popust. 

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.