Skoči na vsebino

Telemach Mobile

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
89 odgovorov v temi
tadejMB
tadejMB

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 224
  • Avtomobil: SDI

Hay!

...sedaj imajo eno akcijo za naročnike....da če vzameș še eno naročnino za družinskega člana, ku še nima vezave, da dobi paket še več ob vezavi za dve leti, prvo leto gratis...

lp

joda

kakšen pa je pogoj za prvega naročnika? mora on tudi imeti še več, ali je dovolj tisti ta prvi paket, 5-6eur al kolk je že?

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 158
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...nimam pojma, mene so klicali domov in mi to ponudili...ko jim povem, da imam že izpolnjeno kvoto...4.samostojne naročnine in še eno dodatno kartico za 10€/mesec in da ne vem če bo šlo lahko skozi me čez 3.minute pokliče nazaj, da mi tudi to odobrijo :)

...ampak ker ne želim plačevati eno leto 13€ za najmlajšo ker tega ne rabi ( eno leto gratis velja samo za naročnino se več) sem raje vzel vezavo na dve leti za 4€/mesec in so mi odobrili...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... da ne smetam a1 teme :)

... so me klicali domov da naredimo družinski paket.
Do sedaj je bilo
* paket več 6,5€ 120 minut in 3giga
* paket več 6,5€
* paket še več 15€ neomejeno in 50 giga
* paket še več 17€ +dodatna kartica+10€ neomejeno in 50 giga obe kartici skupaj....

Sedaj
* paket več ostane isto
* paket več gre v dodatno kartico za 10€
* še več gre v paket največ za 16€, ki ji je pridružena zgornja kartica, neomejeno ter skupaj 100 giga
* še več ostane enak samo cena je 13€
* dodatna kartica iz tega paketa gre v samostojno in paket še več za 13€ naslednje leto, prvo leto gratis....

Za enkrat je to to

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 340
  • Avtomobil: v srcu e39

Če kdo potrebuje novo/podaljsano razmerje za mobilne ali fiknse storitve telemacha, lahko uredim dodatne ugodnosti, vse info na zs
Prikaži več možnosti
    • Mat xxl je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 433

Tok k ma telemach tezav jih nima noben operater! Sploh zadne case jim skos nekaj nagaja, ko koga klices kar vn vrze, potem sam spreminja v telefonu stevilke odstrani prvo stevilko, primer namesto 041xxx xxx, da 41 xxx xxx) itd. Sam osebno nikoli nebi sel na telemach
Prikaži več možnosti
    • magic man, peropapero in jastreb uporabnikom je všeč to sporočilo

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 049
  • Avtomobil: VW TOURAN

Mi smo sprobali praktično vse operaterje in sem 100%, da bomo ostali samo še pri Telekomu za fiksne ter mobilne storitve.

Prikaži več možnosti
    • peropapero je všeč

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 249
  • Avtomobil: BMW

Kaj pa ona reklama o tehnično najboljšem GSM omrežju ???

Sprašujem, ker tudi Telekom ni biser soseska sredi Ljubljane pa noter ne deluje LTE, zunaj je signal, bil je tudi noter samo so ene 3 leta nazaj zmanjšali moč signala in ja od takrat dalje LTE v stavbah ne dela in oni to vedo, pa se jim sladko Jexx  .  Tako, da Telekom ???   Mi je pa smešno, da na ene 3 weekend lokacijah "bogu iza nogu", ki jih poznam, pa so komaj poseljena ima pa Telekom tudi v stavbah 3 LTE črtice , tako, da ja čudni so ..........

Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 924
  • Avtomobil: Božje vozilo

Tok k ma telemach tezav jih nima noben operater! Sploh zadne case jim skos nekaj nagaja, ko koga klices kar vn vrze, potem sam spreminja v telefonu stevilke odstrani prvo stevilko, primer namesto 041xxx xxx, da 41 xxx xxx) itd. Sam osebno nikoli nebi sel na telemach

Banda jedna lažniva, ko te mamijo obljubljajo vse živo, ko pa prideš v center te pa samo debelo gledajo ko hočeš obljubljene ugodnosti.

Meni je rekel gospod , oni v klicnem centru v Ljubljani velikokrat obljubljajo ugodnosti, katere sploh ne obstajajo. :frown   Grem stran takoj ko mi poteče dve leti. :ok

Če kdo potrebuje novo/podaljsano razmerje za mobilne ali fiknse storitve telemacha, lahko uredim dodatne ugodnosti, vse info na zs

:crazy  never again.

Urejal magic man, 31.03.2020, 22:07.

Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Meni osebno nagaja telemach, pa kakor se pogovarjam nisem edini...tudi poceni niso več kot so bili včasih. Glede na lastne izkušnje je še najbolj A1.

Tudi kar se tiče televizije in interneta je telemach  :crazy

Prikaži več možnosti
    • magic man je všeč

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... OK, vsakemu svoje, me pa res zanima vi ki qurc te, kakšne težave imate z tv in internetom, resno, ker jaz sem jih imel v 14 letih ene 7x, pa do mi to rešili v največ dveh dneh do ene ure.
Naprej....nahdite mi enega ponudnika, ki bi imel nižje naročnine mobilne telefonije za EKVIVALENTNE pakete za že obstoječe naročnike...

... te isti razpišite se spodaj drugače bom vaših postov ne morem jemati resno...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Meerkat
Meerkat
  • Uporabnik
  • Sporočil: 828
  • Avtomobil: Bmw

Kar je mene blazno motilo na Telemach mobitel - preklapljanje med signalnimi stolpi/antenami(?) ni tekoče in ostaneš nekaj časa brez signala. Pri nas je to zelo očitno okoli Ravbarkomande, do Pule v Istri ene 5x, v Italiji se mi je pa mešalo (rabiš GPS, telefon pa zgubi signal). Ostalo je bilo vse ok, tudi mami je imela boljši signal v Bohinju, v primerjavi z A1.
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 329
  • Avtomobil: Saab, Mazda, Honda

Tretje leto sem sedaj pri telemach kar se telefona tiče. Nobenih problemov nikoli. Tudi tv box mam od njih.

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 238
  • Avtomobil: star Bmw

Telemach ima sigurno najslabšo kvaliteto, ki jo kompenzira z nižjo ceno.
Ima pa dobro trženje, ali pa nepošteno..
Kateri drug operatwr te pa še kliče in te prepričuje, da je za vas ugodneje, da imate naročnino...
Telemach me kliče vsaj 1x na mesec, ker imam št.predplačniško in me imajo v bazi ker sem nekoč bil njihov..
A1 in drugi mi nikoli ne težijo..
Spominjajo me na jehovine priče.
Prikaži več možnosti

urbanbevk1
urbanbevk1

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 049
  • Avtomobil: VW TOURAN

Kaj pa ona reklama o tehnično najboljšem GSM omrežju ???

Sprašujem, ker tudi Telekom ni biser soseska sredi Ljubljane pa noter ne deluje LTE, zunaj je signal, bil je tudi noter samo so ene 3 leta nazaj zmanjšali moč signala in ja od takrat dalje LTE v stavbah ne dela in oni to vedo, pa se jim sladko Jexx  .  Tako, da Telekom ???   Mi je pa smešno, da na ene 3 weekend lokacijah "bogu iza nogu", ki jih poznam, pa so komaj poseljena ima pa Telekom tudi v stavbah 3 LTE črtice , tako, da ja čudni so ..........

Ima pa Telekom edini VOWIFI opcijo, katera reši vse te probleme s signalom v stavbah, samo wifi moraš imeti. Plus to, da če si v tujini v tretjih državah sveta rabiš samo wifi in kličeš/pošiljaš sms-e normalno, kot da si doma. Vsaj jaz imam takole, vzamem s seboj vedno prenosno wifi dostopno točko, kupim lokalno sim kartico samo z dato in se povežem samo na wifi (drugače imam telefon na airplane mode z vklopljenim wifi-jem).

To je en ogromen plus za mnoge pomojem.

Prikaži več možnosti

Hari
Hari

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 350
  • Avtomobil: e30, e46cabrio, e91 Lci

Hmmm... da še jaz podam mnenje, saj očitno je velika rezlika med uporabniki.
Sam sem pri telemachu že od začetka. Prestavil sem se še kod študent, takrat iz mobitela na tušmobil, prav zaradi ugodnih naročnin.
Res je, da takratni tušmobil je bil pogreb, začetek telemacha prav tako, vendar sem nekako vstrajal in sedaj cca 2,3 leti, od kar je telemach postavil svoje "oddajnike" nimam problemov. Sem zadovoljen in ne pomnim, da bi ostal kdaj brez signala in dobival potem tiste sms kako nisem bil dosegljiv, kod se je to dogajalo prej.
Naj še omenim, da mam min 10let že tuš-telemach, pa ne pomnim da bi me enkrat klicali za nove ponudbe.
Izgleda, da ste eni na prednosti listi
Jaz dam prst gor za telemach, ampak samo za mobilni, za stacionarnega nimam pojma.
Lp
Prikaži več možnosti
    • Nos je všeč

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 329
  • Avtomobil: Saab, Mazda, Honda

Mene niso tud 1x klicali za kake ponudbe, novosti, itd...,

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 325
  • Avtomobil: traktor

js mam že precej časa vse storitve mobilne in fiksne pri telemachu. Se ne pritožujem, kvaliteta je OK.  Edino cene pa res nisem več primerjal z ostalimi, tako da težko rečem.  Vsekakor pa ni več toliko poceni kot včasih - še kake 2-3 leta nazaj, je blo praktično zastonj. Zdej so pa kr dvignili, kar je blo za pričakovati.  Najprej agresivn nastop za tržni delež, potem pa dvigni cene.

Prikaži več možnosti

cilinder
cilinder

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 138
  • Avtomobil: VAG group

Hmmm... da še jaz podam mnenje, saj očitno je velika rezlika med uporabniki.
Sam sem pri telemachu že od začetka. Prestavil sem se še kod študent, takrat iz mobitela na tušmobil, prav zaradi ugodnih naročnin.
Res je, da takratni tušmobil je bil pogreb, začetek telemacha prav tako, vendar sem nekako vstrajal in sedaj cca 2,3 leti, od kar je telemach postavil svoje "oddajnike" nimam problemov. Sem zadovoljen in ne pomnim, da bi ostal kdaj brez signala in dobival potem tiste sms kako nisem bil dosegljiv, kod se je to dogajalo prej.
Naj še omenim, da mam min 10let že tuš-telemach, pa ne pomnim da bi me enkrat klicali za nove ponudbe.
Izgleda, da ste eni na prednosti listi
Jaz dam prst gor za telemach, ampak samo za mobilni, za stacionarnega nimam pojma.
Lp

Moje mnenje, dodajam.

Mobilni telefoni, 4 dr. člani prešaltali iz drugih ponudnikov na Telemach, nobenih problemov, 13 eur, paket še več.

Decembra int. TV iz Telekoma na Telemach, boljša storitev, vse deluje (tudi prej Telekom), veliko več programov, višja hitrost, za bistveno manjšo ceno. Zraven še prenos 2 fiksnih številk. Do sedaj deluje vse BP.

LP

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

...no vidim, da pišejo vsi drugi razen tistih, ki so šinfalu in govorili koliko je telemach predrag :)

...jaz nisem nikjer zasledil nižje cene mobilnih storitev za obstoječe naročnike....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Nos je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik

Hay!
...no vidim, da pišejo vsi drugi razen tistih, ki so šinfalu in govorili koliko je telemach predrag :)
...jaz nisem nikjer zasledil nižje cene mobilnih storitev za obstoječe naročnike....
lp
joda

Kaj tocno bi rad slisal oz. da ti napisem.
Povem ti da mi zafrkava, tudi ko se s strankam pogovarjam jih dosti pojamra da jim “vn” mece k se pogovarjajo. Ali pa te nekdo klice zvoni 1s prekine klic in dobis sms da si nedosegljiv na telefon. Glede cene so konkurencni niso, poceni, prej dragi, za privat telefon imam bob 9.90€, nikoli nobenih tezav pa sem z obema telefonoma na istih lokacijah. Tako da ja, za sluzben telefon bi dal tudi 25€, ker imam veliko klicev in imam rajsi kvaliteto kot pa 5-10€ prihranka....
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.