Skoči na vsebino

Telemach Mobile

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
89 odgovorov v temi
joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 153
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

... lokacija in telefon, ker ne poznam nikogar, ki bi imel opisane težave več kot dvakrat na leto, pa še to kje v hosti...

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 416

Hay!
... lokacija in telefon, ker ne poznam nikogar, ki bi imel opisane težave več kot dvakrat na leto, pa še to kje v hosti...
lp
joda

Sluzben s9+ alkaj je ze un tavelk, privat iphone SE.
Vec ali manj majo pa vsi tezave na high end android telefonih... tudi oce ma tezave na s10.
Ljubljana, sploh v Siski kjer imam pisarno dela za en drek.
Prikaži več možnosti

timej98
timej98

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 336
  • Avtomobil: v srcu e39

Vsi ki ste tako pametni o problemih z signalom. Dajte najprej na svoji strani porihtat predn lajate nekaj v tri krasne. Vsi ki imate probleme z signalom dajte prvo zamenjat sim kartico, pa me res zanima koliko konstruktivnih kritih boste lahko napisali... aja pa res, tako kot do zdaj, ene konstruktivne kritike razen signala ni bilo v celi temi, samo neko žlobudranje in nabijanje... hujš ko vrtec... a sami jaki biznismani, kao :rofl
Prikaži več možnosti
    • joda je všeč

j4n3k
j4n3k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 390
  • Avtomobil: Bmw e38 740i

Če kdo potrebuje novo/podaljsano razmerje za mobilne ali fiknse storitve telemacha, lahko uredim dodatne ugodnosti, vse info na zs

Evo pa je pomoč za forumaše tudi z strani telemacha. Rabimo še 1ga, ki ma preko telekom in pa nekoga na T2, pa smo pokriti :)

timej98 :ok

Prikaži več možnosti
    • timej98 je všeč

Donki kong
Donki kong
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 416

Vsi ki ste tako pametni o problemih z signalom. Dajte najprej na svoji strani porihtat predn lajate nekaj v tri krasne. Vsi ki imate probleme z signalom dajte prvo zamenjat sim kartico, pa me res zanima koliko konstruktivnih kritih boste lahko napisali... aja pa res, tako kot do zdaj, ene konstruktivne kritike razen signala ni bilo v celi temi, samo neko žlobudranje in nabijanje... hujš ko vrtec... a sami jaki biznismani, kao :rofl

Tipicen odziv telemahovca :)
Prikaži več možnosti
    • urbanbevk1 in outsider uporabnikom je všeč to sporočilo

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... ali tvoj, tipičen za tistega, ki se je naš rad l in šel drugam za bistveno višjo ceno, alu tistega, ki je mislil, da bo pri telemachu dobil vse gratis....

...pa ko govorimo o prekinjanju in slabem signali... nas in bljižni žlahtno, ki smo vsi na telemach se skoraj nikoli ne zgodi, da bi imeli med sabo težave, morda res 1-2x na leto, se pa recimo kdaj pa kdaj zgodi ko kličeš ali te kliče številka od simbola ali mobitela in ja niso naročniki telemacha.

Tudi mene je na telemach začelo motiti, da ne dajo nobene akcije za stare naročnike, zato sem jim poslal kontak, da me lahko kontaktirao da gremo na družinski paket in so mi ponudili možnost, ki je nisem mogel zavrniti....

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

antasi
antasi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 236
  • Avtomobil: star Bmw

Hay!
... ali tvoj, tipičen za tistega, ki se je naš rad l in šel drugam za bistveno višjo ceno, alu tistega, ki je mislil, da bo pri telemachu dobil vse gratis....
...pa ko govorimo o prekinjanju in slabem signali... nas in bljižni žlahtno, ki smo vsi na telemach se skoraj nikoli ne zgodi, da bi imeli med sabo težave, morda res 1-2x na leto, se pa recimo kdaj pa kdaj zgodi ko kličeš ali te kliče številka od simbola ali mobitela in ja niso naročniki telemacha.
Tudi mene je na telemach začelo motiti, da ne dajo nobene akcije za stare naročnike, zato sem jim poslal kontak, da me lahko kontaktirao da gremo na družinski paket in so mi ponudili možnost, ki je nisem mogel zavrniti....
lp
joda

V strnjenih blokovskih naseljih z veliko gostoto prebicalcev na m2 nimajo problema s telemachom, ker imajo tam dobro pokrito, mi, ki pa živimo normalnih hišah, kjer se ne zaletavamo v stanovanju , na hodnikih ne vohamo sosedivih gat in nam ni treba delat vsakič, ko pridemo domov inšpekcijski pregled vhodnih vrat, pa nimamo signala. Je to pošteno od Telemacha?
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... ne vem vprašaj njih ali pa a1

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

ponco
ponco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 513
  • Avtomobil: MB W212

Je kdo na forumu, ki dela na Telemachu? Rabim priklop novega uporabnika (tel, internet, tv)
lp, ponco
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik

Hay!

... pa pokličeš svojega "agenta" na telemach pa ti zrihta..

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.