Skoči na vsebino

Kako spremenit izgled na zadnjih lučeh za compacta

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
5 odgovorov v temi
Diablo
Diablo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 141
  • Avtomobil: e39 520i

Na tej strani http://www.jerichos....p?page=bmw_2002 sem opazil par modifikacij za serijo E36 COMPACT vendar žal brez opisa predelave :damn . Trenutno me zanima kako spremeniti izgled zadnjih luči, da bi na koncu izgledale tako http://www.jerichos....w/juergen30.jpg dodatno je osvetljen prostor v katerem se nahaja stop luč. Mogoče bi bilo bolje osvetlit del v katerem se nahaja meglenka. Mislim, da že vem kako bom zadevo izvedel zato bom ta vikend probal zadevo spremenit in malce poslikat če bi koga zanimalo :ok
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 452
  • Avtomobil: BMW F30 - 318d

moja izkušnja!
Prej sem imel CLIO I in sem isto, vzel ven žarnico od meglenke in jo zamenjal z manj močno! Problem je v tem, da je v meglenki tudi odsevnik narejen drugače in sveti bolj močno! Probaj vzet kakšno žarnico, ki ima čim manj Wattov in poizkusi kako zgleda! Drugače, se pa da tudi kako drugače naredit zadeve, ampak je ta še najlažja!
Jst imam v zadnji vzvratni luči poleg žarnice za osvetljevanje pri vzvratni vožnji še stroboskopske žarnice, noter pa sem si vgradil stikalo za vklop teh bliskavic! Zvezano imam pa na vžigalnik!
Objavljena slika

Jure Griljc, predsednik BMW avto kluba Slovenije

F30 318d M Sport, b.j. 2017

Prikaži več možnosti

Diablo
Diablo

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 141
  • Avtomobil: e39 520i

Mogoče malce priredim prostor za stop luč in dodam še eno navadno žarnico. Upam, da bo stop luč zadevo močneje obsvetila tako, da bo razlika vidna.

BMW M PWR a si mogoče že probal namesto pozicijskih luči vgradit belo ledico ? (xenon učinek http://www.750i.de/d/parklicht.htm)
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne vrjamem, da to tkole sveti!!!
Led diode imajo ful ozko usmerjen snop svetilnosti, in sploh nevem kako lahko tkole osvetlijo odsevnih v dolgi luči!

Prikaži več možnosti

ipsilon
ipsilon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 237
  • Avtomobil: E36-off to see the world

BMW M PRW, kje si dobil tisto krom oblogo okrog srajčke ročice menjalnika? V kombinaciji s kromiranimi obrobami stikal za šipe dobro zgleda!
Ajd,

Y

"nič ni resnično, vse je dovoljeno"
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW M PWR
BMW M PWR

BMW fanatik

• Uporabnik

Krom okoli menjalnika sem kupil v A3m (www.a3m.si) obročke okoli stikal za šipe sem pa kr iz sprejem pobarval!

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.